Hakerski napad na oružane snage Venezuele

poruka: 12
|
čitano: 3.023
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakerski napad na oružane snage Venezuele".
6 godina
offline
Hakerski napad na oružane snage Venezuele

To što su stanovnici Venezuele...više gladni nego siti....redukcije vode...struje...benzin skuplji nego kod nas(A peta su zemlja po zalihama).....koga briga....glavno da za batinu ima se para

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hakerski napad na oružane snage Venezuele

 

@HCMAA

 

Slično, kao i kod nas. Bitno je da ima za nove avione, rukometne dvorane, stadione, proslave tzv. oluja, itd...

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
8 godina
offline
Hakerski napad na oružane snage Venezuele

koga će okriviti? Rusiju, Kinu, Iran...? ili je sad malo red na nekog drugog 

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hakerski napad na oružane snage Venezuele
PzKpfw kaže...

 

@HCMAA

 

Slično, kao i kod nas. Bitno je da ima za nove avione, rukometne dvorane, stadione, proslave tzv. oluja, itd...

 Da zamisli. Ne znam niti jednu drugu državu koja slično radi.

A što je najgore, prave stotine kilometara cesta i autocesta, a auti će uskoro letit 

Mislim, dakle half adder
15 godina
offline
Hakerski napad na oružane snage Venezuele

valja to oštro osudjeti. promijenjeti lozinku da ne mogu na net. iskoristjeti postavke roditeljske kontrole. ti hakerski napadaji i ratovi ... to uopće nije nešto lijepo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Hakerski napad na oružane snage Venezuele

Bolton je opet popio viagru previše, bit će. A vrhovnik mu, opet žderao junk usred noći pa se napalijo.

https://eu.usatoday.com/story/news/politics/2019/08/06/donald-trump-venezuela-embargo-imposed-nicolas-maduros-government/1929621001/

Saće on to sve potaracat, Venezuela, Iran, pa onda Kina, EU... Koreju će mu Japan odradit.

Ma samo da više konačno namjeste taj JEDI natječaj da ga fuj Amazon ne može dobiti, pa da vidiš hakeraja! Odma će hakeri postavit Guaida umjesto Madura, kad već Boltonov prethodni fake reality državni udar nije uspio. Evo, samo što nisu.

 

 
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Hakerski napad na oružane snage Venezuele
Eh, da je ekipa u Venezueli pametnija pa da investira u koju nuklearnu bombu - lakše bi se disalo (tu skidam kapu Sj. Koreji).
Zapravo, u ovakvim omjerima i s ovakvom prolupalom ekipom na čelu USA (unatrag 60-70 godina), neloša je ideja da nuklearna bojeva glava bude u svakoj boljoj trgov.., ovaj državi. Zlu i Amerikancima netrebalo.
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2019 22:46 (Antiseptik).
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Hakerski napad na oružane snage Venezuele

"neidentificirane hakerske skupine" lol

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hakerski napad na oružane snage Venezuele
HCMAA kaže...

To što su stanovnici Venezuele...više gladni nego siti....redukcije vode...struje...benzin skuplji nego kod nas(A peta su zemlja po zalihama).....koga briga....glavno da za batinu ima se para

 boldano je netočno i to debelo netočno. Benzin je tamo bezvrijedan i košta 6 bolivara po litri.

 

1kn = 38 milijuna bolivara

8 godina
offline
Hakerski napad na oružane snage Venezuele

Ljudi tamo dobivaju gorivo besplatno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hakerski napad na oružane snage Venezuele
Antiseptik kaže...
Eh, da je ekipa u Venezueli pametnija pa da investira u koju nuklearnu bombu - lakše bi se disalo (tu skidam kapu Sj. Koreji).
Zapravo, u ovakvim omjerima i s ovakvom prolupalom ekipom na čelu USA (unatrag 60-70 godina), neloša je ideja da nuklearna bojeva glava bude u svakoj boljoj trgov.., ovaj državi. Zlu i Amerikancima netrebalo.

 

14 godina
offline
Re: Hakerski napad na oružane snage Venezuele
Ides ulicom....naletis na 50 lipa i natocis do cepa.... 🤣
VenAtoR#2231
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice