Hrvatski Telekom pokrenuo edukativnu kampanju o pr

poruka: 6
|
čitano: 2.353
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski Telekom pokrenuo edukativnu kampanju o pr".
15 godina
offline
Hrvatski Telekom pokrenuo edukativnu kampanju o pr

to je normalno u samostalnojneovisnojimeđunarodnopriznatoj gdje popovi sufliraju kako se vodi država. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Telekom pokrenuo edukativnu kampanju
Nemam više komentara.
Roditelji pustite djecu da uživaju u gaming industriji, savladajte engleski jezik, i prepustite se stream-u. Tko zna što možete dospjeti, ali siguran sam bolji posao i bolje plaćen posao, a možda i iz svoje fotelje zaradite nešto ljepo.
Extremna budala
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Hrvatski Telekom pokrenuo edukativnu kampanju o pr

Bolje da pokrenu kampanju kako ne rade NIŠTA na uvođenju optike u RH

 
5 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Telekom pokrenuo edukativnu kampanju o pr

Ova drzava stvarno ide u onu stvar, ne samo da nas zaglupljuju sa televizijom i njihovim glupim programima koji gledaju osobe starije od 70 godina, samo negativnim vijestima na dnevniku nego jos nas ISP koji toliko godina govori o optici, a nema je za vidjet u dijelu Dubrovnika koji ima poslije straduna najskuplji kvadrat i gradi se i nadograduje samo tako, postojeci kabeli se ne odrzavaju nego samo lupetaju godinama da ne mogu imati vecu brzinu od turbo 30, a imam turbo 40 -.-  28Mb, a imao 31.5, ova 3.5Mb nestala preko noci... i tako godinu dana nego jos njihov marketing stvara neke gluposti poput ove prednosti i rizici video igara, pa sto mislite da ako u danasnje doba sva djeca vise na igrama da ce te upravo vi reci vasem djetetu neces igrat na kompu nego idi se vanka igrat, a s kime ce se igrat kada svi vise na kompu?

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Telekom pokrenuo edukativnu kampanju
marsovac zemaljski kaže...

Bolje da pokrenu kampanju kako ne rade NIŠTA na uvođenju optike u RH

 Nemoj tako prizemne i banalne stvari spominjati. Vidiš na slici kako sve te pametne face razglabaju o daleko bitnijim stvarima. Sve sa bežičnim slušalicama. A te sve duboke misli trebalo bi proučavati na svim psihijatrijskim klinikama i institutima u državi.

Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
6 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom pokrenuo edukativnu kampanju
Nije bitno što se govori
Nego TKO GOVORI....da je banana pravna država...nebi ht svih ovih godina bio tako bahat
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice