Huawei P40 i P40 Pro imat će 22,5W i 40W punjače

poruka: 6
|
čitano: 2.008
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei P40 i P40 Pro imat će 22,5W i 40W punjače".
8 godina
offline
Huawei P40 i P40 Pro imat će 22,5W i 40W punjače

Imam dejavu kad dojdem na BUG - čitav ovaj članak sam jučer čitao na engleskom! :D

 

Još sam se čudio kako nije spomenuto da je to prvi smartfon koji ima 10x optički zoom, a evo ni u prijepisu se nitko tog nije dosjetio.

To je, inače, još krajem prošle godine najavio onaj Apple Nostradamus koji ima problema s mjehurom ("leaker").

Ovaj put su mu iz Huaweia platili malo više, da "gata" za njih.

 

Pa onda niti jednom novinaru nije palo na pamet da objavi, kamo li provjeri kako radi novi HUAWEI SEARCH ???

https://www.xda-developers.com/huawei-search-mobile/

Možete ga skinuti sami i isprobati, ali treba vam Huawei ID plus HMS (može ga se skinuti i iz Google Playa dućana )... a vjerojatno i Huawei/Honor uređaj.

 

Dajte malo novinarskog istraživanja, pobogu!

 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei P40 i P40 Pro imat će 22,5W i 40W punjače

Meni samo nije jasno zašto je sudeći po naslovu glavna vijest punjač od 40W , kada je to samo nasljeđeno od P30 PRO (koristim ga već skoro godinu dana) i dobio sam ga ispod 800€...

jedino posebno može biti 10x optički na premium modelu, ali i to ovisi o kvaliteti optike i po meni preslabog senzora (MP,ISO)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Huawei P40 i P40 Pro imat će 22,5W i 40W punjače

Kada bi čovjek gledao samo specifikacije, rekao bih telefona za narednih 10 godina da nemaš potrebe da mijenjaš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40 i P40 Pro imat će 22,5W i 40W punja

pa već p30pro je po meni takav mobitel.Realno minimalne nijasne u razlikama su u performansama.a sad dokle baterija bude gurala drugo pitanje u praksi.imam ga i mislim da ga neću mjenjat dok baterija gura 38 sati uz intenzivno korištenje s jednim punjenjem.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2020 13:08 (Igor150).
15 godina
offline
Re: Huawei P40 i P40 Pro imat će 22,5W i 40W punja
Igor150 kaže...

pa već p30pro je po meni takav mobitel.Realno minimalne nijasne u razlikama su u performansama.a sad dokle baterija bude gurala drugo pitanje u praksi.imam ga i mislim da ga neću mjenjat dok baterija gura 38 sati uz intenzivno korištenje s jednim punjenjem.

Ma nek se puni i 2 puta ako treba [naviknit ćemo se i na te powwe bankove] ali neka traje 10 godina. Ali neće i to ne samo zbog baterije, zbog more drugih faktora.

13 godina
offline
Huawei P40 i P40 Pro imat će 22,5W i 40W punjače

Osim toga ako si ga i zaboravi-o/la napuniti noć prije ili preko noći (p30pro), a i nije potpuno prazan , napuniš ga za 15 minuta ujutro za vrijeme brijanja/šminkanja spremanja...

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2020 21:31 (Byron).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice