iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva stariji či

poruka: 21
|
čitano: 7.967
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva stariji či".
15 godina
offline
iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva stariji či

Znaci SE zamjena. Nije lose, ugledat ce jos barem 2 nadogradnje. Taj A10 je ok, samo da stave kameru iz 8 barem.

 
3 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva starij
Mitch kaže...

Znaci SE zamjena. Nije lose, ugledat ce jos barem 2 nadogradnje. Taj A10 je ok, samo da stave kameru iz 8 barem.

 ne, uopće nije loše, za samo $700 dobivaš lcd zaslon,stari čip i 3gb rama. najbolji omjer uloženo/dobiveno 

15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva starij
Pitanje je samo cijena. Ako bude do 400 USD to je ok. No sigurno neće :)
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva stariji či

Dobiti će on i iOS15 najmanje, obzirom ja na iP6 Plus očekujem od iOS8 uskoro i iOS12 

 

Utvaram si da će biti dostupan velikoj većini zainteresiranih, obzirom na veličinu ponude danas?! 

Peh, kakva su to bila vremena od 1997 do neke 2005, svaki novi mobilni gadget nova evolucija, u nečemu! 

ATJ Lučko
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva starij
dtdtdt kaže...
Mitch kaže...

Znaci SE zamjena. Nije lose, ugledat ce jos barem 2 nadogradnje. Taj A10 je ok, samo da stave kameru iz 8 barem.

 ne, uopće nije loše, za samo $700 dobivaš lcd zaslon,stari čip i 3gb rama. najbolji omjer uloženo/dobiveno 

 Nece biti 700$, kad manji iPhone X sa A12 izlazi po toj cijeni.

15 godina
offline
Re: iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva starij
ned kaže...
Pitanje je samo cijena. Ako bude do 400 USD to je ok. No sigurno neće :)

 Mislim da ce izac s 64GB za 499$. Matematika iza toga ima smisla, proizvode ga za cca 220-230 bez marketinga, slicna marza kao SE

6 godina
protjeran
offline
iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva stariji či

Ovo mi se cini ok, s obzirom nakon OnePlus zavrsio sam s Android uredjajima i prelazim na iOS. Jer ovo je vise neizdrzivo. OnePlus ako je pun preko 80% kao da imam mob star 5 godina i probano na tri razlicite verzije, ista stvar i s S8 napunim ga na 90% on pocne "lagat" dok frendov iPhone 7 Plus pun bude 99% ili 10% isto radi, to se zove odlican balans hardwarea i softwera, tako da zavrsio sam sa Androidom i odoh na iOS.

OMG (One Man Games) Studio
 
1 15 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva starij
OnePlus I Samsung ... Uzmi HTC ili Huawey pa nešto reci za android.Aple uzima baterije od istog dobavljača/proizvođača kao i Samsung...
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2018 16:36 (Igor150).
11 godina
protjeran
offline
iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva stariji či

Delete

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2018 16:52 (Gadgeti).
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva stariji či

Ma ne pricam ja o baterijama nego opcenito uredjaji uspore, ovisno o popunjenosti dok kod iPhonea nema tih problema. A da ne prica o temperaturama kod OnePlus, nije rijedak slucaj da prodju 65C, cak mjenjao tri puta pod garancijom uredjaj i kod svakoga isto, te doslovno nakon svakog updatea brzina ode dolje ovisno o popunjenosti za jedno 10% pa i na zeninom S8 isto. HTC sam imao do 10tke i zadovoljan bio ali ovih novi mi nisu legli nikako, tako da odoh na iOS od sada.

OMG (One Man Games) Studio
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva starij

Normalni x ce i dalje vjerojatno bit 999, veliki debelo preko 1000, a ovaj bi trebo bit oko 700

12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva starij
One Man Games Studio kaže...

Ma ne pricam ja o baterijama nego opcenito uredjaji uspore, ovisno o popunjenosti dok kod iPhonea nema tih problema. A da ne prica o temperaturama kod OnePlus, nije rijedak slucaj da prodju 65C, cak mjenjao tri puta pod garancijom uredjaj i kod svakoga isto, te doslovno nakon svakog updatea brzina ode dolje ovisno o popunjenosti za jedno 10% pa i na zeninom S8 isto. HTC sam imao do 10tke i zadovoljan bio ali ovih novi mi nisu legli nikako, tako da odoh na iOS od sada.

Nikad nisam imao oneplus ali da lagga za izludit?? Sori ali nekako ti ne vjerujem jer su u današnja vremena i jeftiniji telefoni totalno upotrebljivi šta se toga tiče...

Koristio sam iphone 8 i naravno da je drugačiji od androida i da sve ima svoje ali da je sad razlika dan i noć? Ne, nije...

15 godina
offline
iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva stariji či

rick beato, glazbenik multiintrumentalist i štošta još, neosporiv autoritet i u svojem području. 

 

 

jednoga je dana pobenavio i ovo su njegovi razlozi:

 

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva starij
Imam s7 edge...I nema nikakvih usporavanja i ostalih stvari....tako da te priče...o nevaljalom androidu držite za sebe
Galaxy note 1(kupljen 3 miseca nakon izlaska)
Galaxy S4 mini
Galaxy S5
Galaxy S7 edge

Iphone 3gs(nabavljen 2010)
Iphone 4
Iphone 4s

2004 kupljena Nokia N-Gage...s obzirom na mogućnosti ona isto prolazi pod smartphone:)
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2018 20:26 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva starij
Hm, možda nisam dobro shvatio vijesti, no na netu se priča o 4. modelu uz ova 3 na novom chipu. Taj 4. temeljen na iPhone 7 bi trebao biti neka varijanta kao 5C. Isto bi imao i form factor ko ip7 i stariji chip, dok nova tri dobivaju novi - ako je vjerovati stranim medijima
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva starij
dtdtdt kaže...
Mitch kaže...

Znaci SE zamjena. Nije lose, ugledat ce jos barem 2 nadogradnje. Taj A10 je ok, samo da stave kameru iz 8 barem.

 ne, uopće nije loše, za samo $700 dobivaš lcd zaslon,stari čip i 3gb rama. najbolji omjer uloženo/dobiveno 

 

čuj stari čip i samo 3 GB rama? pa koji K će ti više? i ovo je više nego dovoljno

8 godina
offline
Re: iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva starij
bus kaže...
dtdtdt kaže...
Mitch kaže...

Znaci SE zamjena. Nije lose, ugledat ce jos barem 2 nadogradnje. Taj A10 je ok, samo da stave kameru iz 8 barem.

 ne, uopće nije loše, za samo $700 dobivaš lcd zaslon,stari čip i 3gb rama. najbolji omjer uloženo/dobiveno 

 

čuj stari čip i samo 3 GB rama? pa koji K će ti više? i ovo je više nego dovoljno

 nisam rekao da nije dovoljno, dapače, slažem se da je za dobar dio prosječnih korisnika sasvim dovoljno. ja govorim o cijeni, jer se mob sa 3/4 gb rama i sličnim(po performansama) čipom može kupiti za doslovno nekoliko puta manje novaca. ako već želiš potrošiti više novaca onda možeš dobit amoled, 6/8 gb rama, sd845 i bolju kameru.

16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva starij
3GB RAM nije isto na iPhoneu i androidu😗
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
5 godina
protjeran
offline
Re: iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva starij
pa kupi onda copy/paste smece za 3-4 x manju cijenu, mi drugi cemo uzivati u preskupoj i precijenjenoj apple opremi...
15 godina
offline
Re: iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva starij
SD i Appleovi procesori ne idu u istu recenicu.

Kao ni 3GB RAMa.


Razlog zasto Apple ima i dalje bazu koju ima, jest to sto su aplikacije jednostavno miljama bolje nego na Androidu. Kvalitetnije i sadrzajnije.

A ja puno vise vremena provodim u Snapu, IG, Outlooku itd. nego na home screenu gdje gledam u svoje custom satove itd.


Android se mora rjesit Jave. Inace iOS se vraca.
8 godina
offline
iPhone s 6,1-inčnim LCD zaslonom dobiva stariji či

ja govorim o cijeni. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice