Iskusni auto novinari o Rimčevom C_Two i ostalim s

poruka: 16
|
čitano: 5.691
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iskusni auto novinari o Rimčevom C_Two i ostalim s".
16 godina
offline
Iskusni auto novinari o Rimčevom C_Two i ostalim s

Uzalud interview ako niste pozvali Zeljka Marusica 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iskusni auto novinari o Rimčevom C_Two i ostal
Zašto nitko nije pozvao Sašu. On je samozvani stručnjak za električna vozila. Treba proći pola Afrike na Daciji.
 
15 2 hvala 0
16 godina
offline
Iskusni auto novinari o Rimčevom C_Two i ostalim s

Najbolji komentar je da Buggati ide brze od rimcevog c2 za 8 kilometara i da je zato cijena duplo veca. Stvar je u tome sto rimcev ne ide "ništa" kilometara jer nema nigdje evidentirano u praksi da taj c2 ide 8 kilometara sporije od Buggatija vec je to samo PR buzzword koji je Rimac izvalio.

https://psnprofiles.com/A7ibaba_
Moj PC  
7 2 hvala 1
16 godina
offline
Re: Iskusni auto novinari o Rimčevom C_Two i ostal
Romano kaže...

Najbolji komentar je da Buggati Chiron ide brze od rimcevog c2 za 8 kilometara i da je zato cijena duplo veca. Stvar je u tome sto rimcev ne ide "ništa" kilometara jer nema nigdje evidentirano u praksi da taj c2 ide 8 kilometara sporije od Buggatija vec je to samo PR buzzword koji je Rimac izvalio.

 To je sve bižuterija, ili "trokrilni hrastovi ormari od dvije tone". Fučkaj ga sad zna se ko je "lagani gazda" ili glavni megacar car.

 

Buggati Chiron, 1996kg=1500konjusina

 

Rimac električni karbonski reklami pano, 1900kg=1914konjusina

 

Koenigsegg One:1, 1340kg=1340konjusina

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
14 godina
offline
Iskusni auto novinari o Rimčevom C_Two i ostalim s

Osim što ništa ne dolazi ni približno blizu Chironu što se tiče luksuza, kvalitete, elegancije, prepoznatljivosti, imidža a performansama je i dalje dokazano u vrhu. Možda nema najviše konja ili najmanje kila ili najbolje ubrzanje do sto, ali nudi apsolutno sve na vrhunskoj razini, od onih bitnih stvari za auto, do onih više bitnih za samog kupca. 

I stvarno si više naporan s tim švedom po svakoj temi gdje se spomene neki od bržih auta.

Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Iskusni auto novinari o Rimčevom C_Two i ostal
dali auto moze postici brzinu od 400,500,600 ili mozda 10000km/h je totalno nebitno jer se te brzine ne mogu postizati/odrzavati na danasnjim prometnicama rekao bi nigdje na svijetu. ono sto je mozda bitno za spomenuti kod vozila koja ce se proizvesti u vrlo malom broju (kao sto je slucaj sa c_two) je to da oni sluze bogatoj klijenteli prvenstveno kao statusni simbol, dok se u ponekim serijama automobila koriste neke inovativne ili bolje reci tehnologije koje nisu jos usle u masovnu uporabu kod ostalih seriskih vozila pa se na ovaj nacin pokusava testirati te nakon toga ako se pokaze zadovoljavajuca tehnologija i progurati/prodati ostaloj autoindustriji koja ce to iskoristiti u vozilima koja dolaze u vecim serijama
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Iskusni auto novinari o Rimčevom C_Two i ostal
mystik kaže...

Osim što ništa ne dolazi ni približno blizu Chironu što se tiče luksuza, kvalitete, elegancije, prepoznatljivosti, imidža a performansama je i dalje dokazano u vrhu. Možda nema najviše konja ili najmanje kila ili najbolje ubrzanje do sto, ali nudi apsolutno sve na vrhunskoj razini, od onih bitnih stvari za auto, do onih više bitnih za samog kupca. 

I stvarno si više naporan s tim švedom po svakoj temi gdje se spomene neki od bržih auta.

 istina, tip je stvarno naporan sa tim švedom

al jednako tako i ti sa chironom
veyron/chiron i elegancija ne idu skupa.
Al sta  se Bugattiu mora priznat,interier rade najbolje od svih supersportaša

9 godina
offline
Iskusni auto novinari o Rimčevom C_Two i ostalim s

nije ðeniva nego zeneva

a o hrvatskim auto novinarima nista dobro,posto niti u jednoj auto emisiji nisam cuo jednu jedinu kritiku na testirane automobile

Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Iskusni auto novinari o Rimčevom C_Two i ostal
Nemojte tako.
Rimac je hrvatski Chris Roberts :D
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Iskusni auto novinari o Rimčevom C_Two i ostalim s

Najviše mi se sviđa ideja samostalnog taxi-a. samo mi se čini da će ih puno gorit po ulicama....

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iskusni auto novinari o Rimčevom C_Two i ostal
Exilo kaže...

Najviše mi se sviđa ideja samostalnog taxi-a. samo mi se čini da će ih puno gorit po ulicama....

Haha, baš me čudi da nisu stavili clickbait naslov članka: "Taksisti na aparatima"

 

15 godina
offline
Iskusni auto novinari o Rimčevom C_Two i ostalim s

trijeba omogućiti svakojem građaninu rvacke (pa i grijađanki, ako se mora) da - uz donošenje na uvid iskaznice prave stranke (dskle, ne bilo koje!) - dobije značajan popust (invalidsku olakšicu, u najmanju ruku) na kupnju lagonde, rolsa, rojsa, bentlemvea, mečke za čačkanje, mekladonalda ili kraljevskog jajeta. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Iskusni auto novinari o Rimčevom C_Two i ostalim s

to vec postoji ali posto ti nis clan tih bandi nisi bio obavjesten o toj ‘ppreznoj olaksici‘

 

Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Iskusni auto novinari o Rimčevom C_Two i ostal
Sve kaj kosta milijune se ne kupuje jer je super nego je to investicija. Oces ne platit porez kupi umjetninu i stavi na zid. Oces ne platit porez kupi super skupi auto koji bude za godinu dvije skuplji za prodat. Ako netko kupi takav auto a nije da stavi lovu na stranu onda je to neki arap koji ima love na bacanje i ne treba buksat lovu sa strane.
10 godina
offline
Iskusni auto novinari o Rimčevom C_Two i ostalim s

Rimac je samo još jedan u nizu primjera kako se može i sa Balkana voditi uspješni bizni unutar branše hi-techa.

Toplo se nadam kao i Petric da će naši šahisti po taxi stajalištima moći napokon- ako ih već neće politika dovesti u red, da ih u red dovede napredak tehnologije, igrati svoj šah, te ostavariti zapažene rezultate u šahu. 

 

Zanimljiva emisija, koja govori da i na najvećim auto-showima i mi imamo nešto za pokazati što vrijedi u svjetskim razmjerima. 

Go Rimac, go....

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Iskusni auto novinari o Rimčevom C_Two i ostal
PzKpfw kaže...

Rimac je samo još jedan u nizu primjera kako se može i sa Balkana voditi uspješni bizni unutar branše hi-techa.

Toplo se nadam kao i Petric da će naši šahisti po taxi stajalištima moći napokon- ako ih već neće politika dovesti u red, da ih u red dovede napredak tehnologije, igrati svoj šah, te ostavariti zapažene rezultate u šahu. 

 

Zanimljiva emisija, koja govori da i na najvećim auto-showima i mi imamo nešto za pokazati što vrijedi u svjetskim razmjerima. 

Go Rimac, go....

Tako je. Treba dati primjer mladima kako prvo trebaju opljackati par firmi i na ulici ostaviti jedno 200 obitelji i nakon toga dati novce mutavom sinu koji se igra sa autićima i prodaje maglu pokusavajuci uloviti jos par poticaja od drzave. Nema ništa za pokazati niti ga itko shvaća ozbiljno. 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=900473&page=473

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice