Istok Europe ima sve više pirata, a Srednja Europa

poruka: 12
|
čitano: 4.585
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Istok Europe ima sve više pirata, a Srednja Europa".
15 godina
offline
Istok Europe ima sve više pirata, a Srednja Europa

Kada bi uložili te novce koje ulažu u borbu protiv pirata u bolju distribucijsku mrežu za njihov sadržaj, da nemam 10 servisa na koju ide četvrtina plate, nego jedan na kojemu je sve po pristupačniji cijeni. Nije isto 10 eura u njemačkoj, hrvatsko ili Srbiji. Negdje to za radiš za pola sata na drugom mjestu za 1 dan. 

 

Dok god se ne trznu I ponude kompletan proizvod ja ču koristiti pirátske stranice jer ne želim ni da na trenutak pomisle da rade dobro, ako je očito da ne rade dobro

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
15 0 hvala 1
15 godina
offline
Istok Europe ima sve više pirata, a Srednja Europa

projeće.. opet PR, BSA&ZAMP pamfleti..

-za što se konkretno optužuje hrvatska/građani hrvatske?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Istok Europe ima sve više pirata, a Srednja Europa

Pa koga je uopče briga za taj NEM grupnjak, kaj nema nekih bitnijih i korisnijih vijesti za ukucat na Bug.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Istok Europe ima sve više pirata, a Srednja Europa

I na nezbrinjavanju bioiskoristivog otpada će se u nerazvijenim i razvijenim  zemljama izgubiti 100milijardi dolara i što ?

Duplo više nego podmazivati debelim guzonjama vrat.

Jadni, neće moći djeci kupiti petu jahtu dugačku 160 metara već samo onu od 140.

Tragedija.

Developeri će ionako imati plaću kakvu su ugovorili, dakle istu.

Nitko nije oštećen osim naša "ravna" planeta. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2018 20:35 (Anđeo bez falinge).
 
12 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Istok Europe ima sve više pirata, a Srednja Europa

Ako glazbenici mogu na servisu tipa jubito zaradjivati od svog talenta, ne vidim sto se na isti nacin ne bi moglo i sve ostalo? I mukte igre postoje, i mukte glazbu mosh poslushat, ne vidim zasto ne bi moglo postojati nesto tipa netflix/youtube combo, pa da ljudi pogledaju seriju ili film i vlasnici dobiju neku pinku po broju pregleda? U njemackoj nema pirata ne zato sto su kazne drakonske, nego zato sto im je pichkin dim dati sholde za tako neshto...plus sto imaju interent teve i telefon usluge 3 puta bolje i brze nego mi imamo i to po istoj ili nizoj cijeni...

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2018 20:43 (Gorstak79).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Istok Europe ima sve više pirata, a Srednja Europa

"Prema najnovijim izvještajima, do kraja 2022. godine prihodi izgubljeni zbog online piratstva iznosit će 51,6 milijardi dolara"

Budimo realni, nista tu nije izgubljeno. Onaj koji piratizira, u 99% slucajevam ionako to nebi ni kupio. 

Ja nekad piratiziram i igre koje imam, zato sto mi se neda dr*at sa uplay-em npr.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Istok Europe ima sve više pirata, a Srednja Eu

ne bi se složio imaš sada dosta ljudi koji su prije skidali pa danas kupuju. Filmovi/serije su najveći problem jer je problematično dođi do njih zbog raznig servisa. Recimo igre danas se sve može kupiti sa dobrim popustima kroz neko normalno vrijem. Kao i programi recimo windows radi bez problema sa key kupljenim preko ebay jest siva zona, ali nije ilegalno kao i dosta programa ima free alternative ili se ulovi neki popust za black friday. Treba i vidjeti koliko je novih korisnika uopće na internetu jer istok poprilično zaostaje za zapadom. 

6 godina
protjeran
offline
Istok Europe ima sve više pirata, a Srednja Europa

Jedino što od američke produkcije iole valja zadnjih desetak godina su serijali dok filmsku industriju mogu slobodno zatvoriti.

Ne znam zašto bi netko platio neko filmsko smeće koje i dalje proizvode kao i u najboljim godinama filma.

Slično je i s industrijom kompjuterskih i Ps4 te sličnih igara.

Serije uredno gledam na Netlixu, film pogledam jedan do dva godišnje i to priznajem pa skinem za osobnu upotrebu. Više se i nema nešto kvalitetno pogledati.

Nekad pogledam crtiće koji su bolje producirani nego 90% hollywoodskih  sranja.

https://www.telegram.hr/biznis-tech/filmski-studiji-razmisljaju-o-neobicnom-potezu-da-ljudima-daju-da-doma-gledaju-filmove-dva-tjedna-nakon-kino-premijera/

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Istok Europe ima sve više pirata, a Srednja Eu
Bill Gates je zamislio da zaradi 5000 milijardi. Teski lopovluk i pirati mu uzese skoro sve i sad ima 50 milijardi dolara.
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Istok Europe ima sve više pirata, a Srednja Eu

Iznenadjujuce je kako pad piratstva u srednjoj Europi se dogadja taman otprilike otkako su razni legalni online servisi za streamanje postali dostupni..

 

Kakava slucajnost! Tko bi rekao!

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2018 7:26 (syncmaster245b).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Istok Europe ima sve više pirata, a Srednja Eu
U Njemackoj tko hoce piratizirati ulozi u VPN pretplatu, 7-8 eura mjesecno se nadje pristojan servis
Sigurna trazilica: https://www.ixquick.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/ Pouzdan OS: https://linuxmint.com/
 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Istok Europe ima sve više pirata, a Srednja Europa

oj duzine i sirine, ekvator i paralele...

Brajanov život
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice