Kao proizvođač Snapdragon 855 čipa nameće se TSMC

poruka: 7
|
čitano: 2.590
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kao proizvođač Snapdragon 855 čipa nameće se TSMC".
8 godina
offline
Kao proizvođač Snapdragon 855 čipa nameće se TSMC

glasine glasine. Za dvije godine tko živ tko mrtav

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kao proizvođač Snapdragon 855 čipa nameće se T

Zašto jednom ne napravite članak usporedbi svih trenutno aktualnih mobilnih procesora.

Od apleovih Bionic, Mediatekovim Helio procesorima, Snapdragonima, Kirin i ostali. Zapravo premalo se radi na tome ali trebalo bi pisati više o tome. Svi za sebe govore da imaju neki moderni procesor, Apple toliko hvali svoj, Huawei je nahvalio umjetnu inteligenciju, Snapdragon ono. Ukratko svako hvali svojeg konja, a trebali bi napraviti test iz nezavisnog gledišta. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2017 17:33 (Markić7).
14 godina
protjeran
offline
Re: Kao proizvođač Snapdragon 855 čipa nameće se T
Markić7 kaže...

Zašto jednom ne napravite članak usporedbi svih trenutno aktualnih mobilnih procesora.

Od apleovih Bionic, Mediatekovim Helio procesorima, Snapdragonima, Kirin i ostali. Zapravo premalo se radi na tome ali trebalo bi pisati više o tome. Svi za sebe govore da imaju neki moderni procesor, Apple toliko hvali svoj, Huawei je nahvalio umjetnu inteligenciju, Snapdragon ono. Ukratko svako hvali svojeg konja, a trebali bi napraviti test iz nezavisnog gledišta. 

 

Apple je par godina ispred konkurencije na tom polju. Ne bi ponovo uzeo Apple monitel zbog iOS-a i cijene, ali soc je miljama ispred konkurencije...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Kao proizvođač Snapdragon 855 čipa nameće se T
ansha kaže...
Markić7 kaže...

Zašto jednom ne napravite članak usporedbi svih trenutno aktualnih mobilnih procesora.

Od apleovih Bionic, Mediatekovim Helio procesorima, Snapdragonima, Kirin i ostali. Zapravo premalo se radi na tome ali trebalo bi pisati više o tome. Svi za sebe govore da imaju neki moderni procesor, Apple toliko hvali svoj, Huawei je nahvalio umjetnu inteligenciju, Snapdragon ono. Ukratko svako hvali svojeg konja, a trebali bi napraviti test iz nezavisnog gledišta. 

 

Apple je par godina ispred konkurencije na tom polju. Ne bi ponovo uzeo Apple monitel zbog iOS-a i cijene, ali soc je miljama ispred konkurencije...

 Zato jer si gledao reklamu od applea ???  Napiši rađe zašto 

14 godina
protjeran
offline
Re: Kao proizvođač Snapdragon 855 čipa nameće se T
Markić7 kaže...

 Zato jer si gledao reklamu od applea ???  Napiši rađe zašto 

Mozda zato sta su i cpu i gpu neusporedivo brzi od snapdragon konkurencije? Imas testova na internetima kolko ti srce zeli...

12 godina
neaktivan
offline
Kao proizvođač Snapdragon 855 čipa nameće se TSMC

Meni je sve to isto...

Inače glavni mi je xiaomijev mi5 ali sam koristio dosta flagship telefona od 2015 na dalje i rijetko koji šteka baš da čini ogromnu razliku.

Najjači su mi oni testovi otvaranje aplikacija telefon uz telefon i sad recimo iphone otvori aplikaciju pol sekunde prije samsunga odmah svi skaču. 

Nekako imam dojam da stoje na mjestu šta se toga tiče, koliko vidim u svakodnevnom radu nema baš pomaka.

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kao proizvođač Snapdragon 855 čipa nameće se T
Markić7 kaže...

Apple je par godina ispred konkurencije na tom polju. Ne bi ponovo uzeo Apple monitel zbog iOS-a i cijene, ali soc je miljama ispred konkurencije...

 Zato jer si gledao reklamu od applea ???  Napiši rađe zašto 

 Zato što mogu, eto zašto. Imaju 150-200 miliona identičnih uređaja na godinu pa si mogu priuštiti 20-30% veći čip, inženjere koji će ga projektirati, testirati, softveraše koji će ga iskoristiti i td. U praktičnom radu i svakodnevnom korištenju svi uređaji srednjeg ranga pa na dalje su dovoljni brzi i na oko nemaš kaj vidjeti. Razlika dolazi do izražaja kada, primjerice, dulje vrijeme koristiš zahtjevniju aplikaciju (čitaj igricu), iphone će držati 40-50 fps-a dok će ti bilo koji android prije ili kasnije usporiti na 20-25. Ima dovoljno snage za vrtiti ar u stvarnom vremenu i puno toga što većini korisnika, budimo realni, ne predstavlja ama baš ništa.

Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice