Koje tehno proizvode i događaje su čitatelji Bug.h

poruka: 12
|
čitano: 4.108
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koje tehno proizvode i događaje su čitatelji Bug.h".
16 godina
odjavljen
offline
Koje tehno proizvode i događaje su čitatelji Bug.h

Ja i dalje cekam da se pojave Bug Forum majice! Da pokazem komadima u irskoj 5 zvjezdica

Freak Show Inc.
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koje tehno proizvode i događaje su čitatelji B
Friday kaže...

Ja i dalje cekam da se pojave Bug Forum majice! Da pokazem komadima u irskoj 5 zvjezdica

 na osnovi preko nekoliko vlastitih astronomskih iskustava, kad bih se lupio glavom o štok na ulazu u podrum, vidjeh sve zvijezde odjednom. pokušaj tako a one nek same odaberu favorite. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
protjeran
offline
Koje tehno proizvode i događaje su čitatelji Bug.h

Al prije nego sto ju pokazes "komadima", moras pitati zenu za dozvolu.

Osim ako pod "komadi" smatraas "komadine testosterona od 100+Kg".

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Koje tehno proizvode i događaje su čitatelji B
Čitatelj kaže...

Al prije nego sto ju pokazes "komadima", moras pitati zenu za dozvolu.

Osim ako pod "komadi" smatraas "komadine testosterona od 100+Kg".

 

E pa pitao sam ju...

 

 

Freak Show Inc.
4 godine
protjeran
offline
Re: Koje tehno proizvode i događaje su čitatelji B
A mica moja....znači ipak komad testosterona od 100+kg. Brazilke se ne pale na mice.
7 godina
protjeran
offline
Koje tehno proizvode i događaje su čitatelji Bug.h

A gle, petkom se mjenjaju uloge - ovaj tjedan je Friday "tata", a od petka je Friday - "mama".

"Pusa mico"

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Koje tehno proizvode i događaje su čitatelji B
Čitatelj kaže...

A gle, petkom se mjenjaju uloge - ovaj tjedan je Friday "tata", a od petka je Friday - "mama".

"Pusa mico"

 

<3

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Koje tehno proizvode i događaje su čitatelji B
Nemojte stati na ovome.
Netko bi trebao otiću u hq npr. Logitecha i svečano im dodijeliti plaketu da je upravo njihov miš GL prc402 odabran za miša godine.
Zatim u amd s plaketom i tako dalje...

Nije to mala stvar.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koje tehno proizvode i događaje su čitatelji Bug.h

AMD, Logitech i CoD. Kako mainstream 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Koje tehno proizvode i događaje su čitatelji Bug.h

koja bruka od izbora, negdje je stvarno bilo teskih pizdarija...

 

cod igra godine

 

g502 miš godine hahahahah, pa težak je i glomazan ko kamen. Bilo je puno boljih miševa od njega.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koje tehno proizvode i događaje su čitatelji B
Del_Boy97 kaže...

koja bruka od izbora, negdje je stvarno bilo teskih pizdarija...

 

cod igra godine

 

g502 miš godine hahahahah, pa težak je i glomazan ko kamen. Bilo je puno boljih miševa od njega.

 

 

 

A kakvu ti to "rukicu imaš" ako ti je miš glomazan? Druga stvar što ja nikad nebi dao toliko novaca za miša (pošto mi ne treba gejmerski miš), ali kada mi je crko stari miš, obišo nekoliko trgovina... U Linksu su mi svi miševi bili neupotrebljivo malecki :) Na kraju uzo nekog MS miša u HG Spotu koji je jedini bio dovoljno velik da ne moram skvrčiti ruku dok ga koristim... tako da to o veličini ovisi ko koristi miša, koji mu paše :)

10 godina
offline
Re: Koje tehno proizvode i događaje su čitatelji B
Gnjavator kaže...
Del_Boy97 kaže...

koja bruka od izbora, negdje je stvarno bilo teskih pizdarija...

 

cod igra godine

 

g502 miš godine hahahahah, pa težak je i glomazan ko kamen. Bilo je puno boljih miševa od njega.

 

 

 

A kakvu ti to "rukicu imaš" ako ti je miš glomazan? Druga stvar što ja nikad nebi dao toliko novaca za miša (pošto mi ne treba gejmerski miš), ali kada mi je crko stari miš, obišo nekoliko trgovina... U Linksu su mi svi miševi bili neupotrebljivo malecki :) Na kraju uzo nekog MS miša u HG Spotu koji je jedini bio dovoljno velik da ne moram skvrčiti ruku dok ga koristim... tako da to o veličini ovisi ko koristi miša, koji mu paše :)

 zapravo veliku, ali miš je za bilo što gejmerski jednostavno pretežak to je ono bitnije iz mog opisa

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice