Logitech predstavio Z607 - 5.1 surround zvučni sus

poruka: 17
|
čitano: 4.989
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech predstavio Z607 - 5.1 surround zvučni sus".
14 godina
offline
Logitech predstavio Z607 - 5.1 surround zvučni sus

Pa ja se već poveselio da se sateliti spajaju bežično tj. putem bluetootha, da nema usranih žica, a kad tamo banana Pa zar je to takav problem napravit i da budu po nekoj normalnoj cijeni, pa tko hoće razvlačit žice po dnevnom boravku pogotovo za zadnje satelite.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech predstavio Z607 - 5.1 surround zvučni
MasterOfDisaster kaže...

Pa ja se već poveselio da se sateliti spajaju bežično tj. putem bluetootha, da nema usranih žica, a kad tamo banana Pa zar je to takav problem napravit i da budu po nekoj normalnoj cijeni, pa tko hoće razvlačit žice po dnevnom boravku pogotovo za zadnje satelite.

 a napajanje zadnjih satelita bi u tom slučaju išlo kako? punit ih svaki dan mi se baš i ne da.

14 godina
offline
Logitech predstavio Z607 - 5.1 surround zvučni sus

Pa ja imam mali prijenosni Sony bluetooth zvučnik i njemu baterija traje 8 sati neprekidnog rada, a ima takvih zvučnika od 20-30 sati rada i takve bi trebali staviti u zadnje satelite i to bi bilo dosta za par dana slušanja pa na punjač, meni bi to bilo u redu.

Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Logitech predstavio Z607 - 5.1 surround zvučni sus

Konto evo nasljednika Z906

Kad ono kurac palac... 

Jel se išta zna o nasljedniku Z906?

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech predstavio Z607 - 5.1 surround zvučni
Dex.pwn kaže...

Konto evo nasljednika Z906

Kad ono kurac palac... 

Jel se išta zna o nasljedniku Z906?

 nema do Z5500

12 godina
odjavljen
offline
Re: Logitech predstavio Z607 - 5.1 surround zvučni
lllnuclearlll kaže...
Dex.pwn kaže...

Konto evo nasljednika Z906

Kad ono kurac palac... 

Jel se išta zna o nasljedniku Z906?

 nema do Z5500

 

 

Ma nema ni do bivše al opet ide se naprijed haha

Šta da ti kažem kad sam imao 5-6 godina kad je Z5500 napravljen.

Iako mi je Z906 draži.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech predstavio Z607 - 5.1 surround zvučni
Po slici je to surround za dnevni boravak, a ne za komp. A kad vidim tu plasticnjavu razvucenu u dnevnom zlo mi dode.. 6m kabla za zadnje zvucnike lol. Taj kabal ih kosta 3kn pa se ti hebi s razvlacenjem posred prostorije i zapinji za kablove dok hodas, funkcionalno nema sta...
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Logitech predstavio Z607 - 5.1 surround zvučni sus

Ma to je preslabo, trebali su napravit pravog nasljednika Z-5500 jer Z906 baš i nije. Bilo bi super da je sub 250-300w, a zvučnici po 100w. To bi treslo brda i doline. Al neisplativo bi bilo radit to, a vjerojatno i neisplativo za kupit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech predstavio Z607 - 5.1 surround zvučni
Sale_ds kaže...
Po slici je to surround za dnevni boravak, a ne za komp. A kad vidim tu plasticnjavu razvucenu u dnevnom zlo mi dode.. 6m kabla za zadnje zvucnike lol. Taj kabal ih kosta 3kn pa se ti hebi s razvlacenjem posred prostorije i zapinji za kablove dok hodas, funkcionalno nema sta...

 imaš kabla za kupit u svakoj trgovini elektronikom

13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech predstavio Z607 - 5.1 surround zvučni
Pa imas za kupit al vjerojatno moras rastavit zvucnik da bi ga namontiro kak spada jer obicno takvi zvucnici nemaju konektore. A nebi propali da su stavili i 15m pa da i imaju konektore s obzirom na cijenu...
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Logitech predstavio Z607 - 5.1 surround zvučni
Sale_ds kaže...
Pa imas za kupit al vjerojatno moras rastavit zvucnik da bi ga namontiro kak spada jer obicno takvi zvucnici nemaju konektore. A nebi propali da su stavili i 15m pa da i imaju konektore s obzirom na cijenu...

RCA kabela imaš garant doma, a moš i njihove iskoristit za konektore zašto bi ih rastavlja?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech predstavio Z607 - 5.1 surround zvučni
Kaj koriste rca za zvucnike?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Logitech predstavio Z607 - 5.1 surround zvučni
Sale_ds kaže...
Kaj koriste rca za zvucnike?

 Pa iz mog iskustva sa Logitechom da. S tim da ovi koliko vidim na slikama ne koriste nikakve konektore sa strane woofera(izlaza).

 

 

EDIT

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 13:01 (om-prat).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech predstavio Z607 - 5.1 surround zvučni
Aha, kolko vidim opcionalno je.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
12 godina
offline
Logitech predstavio Z607 - 5.1 surround zvučni sus

Volio bih i ja vidjeti istinske nasljednike Z-5500 ali s druge strane razumijem da je to ipak skuplja investicija a i cijena za korisnike nebi bila baš povoljna .

 

Ovi su dosta jeftiniji i prilagođeniji omjer snage za prosječnu veličinu dnevnog boravka

 

Imam Z-5500 već dugo godina ali nikada sa volumenom nisam išao preko 6 (onih kockica na displeyu) jer je poprilično glasno ,a može do 20  plus boost

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Logitech predstavio Z607 - 5.1 surround zvučni sus

Da istina, ove onda možeš iskoristit kak spada pa makar zvuk bio ok, a za nas koji smo čuli bolje/jače je bzvze dok će to nekom bit super jer imaju naviku slušat sa zvučnika na mobitelu il BT zvučnika il stolnih zvučnika za 100kn. Ja svoj Z-5500 stavim na 5 crtica, na kompu sound 25-50%, a kad oću malo jače stavim na 100% volume, dok se 5 crtica ne dira, a kad staviš to na 7-9 (od 20+boost 1 i boost2 koje nikad nisam koristio, probo sam možda 2 put na max, nije to zdravo za nikog), ludilo na 1/3 na 1/2...tak je glasno da moraš smanjit, hehe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Logitech predstavio Z607 - 5.1 surround zvučni sus

JA sam zmrcvaril svoje z5500,jos dan danas ih znam raspalit,al eto sad su pretvoreni u 2.1 za lagano slusanje,za sve ostalo tu su slusalice....

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice