Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o čem

poruka: 70
|
čitano: 16.515
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o čem".
3 godine
odjavljen
offline
Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o čem

A ne zna ni pisac teksta o čemu je riječ.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2022 14:26 (veliki pero).
 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o čem

Ovaj zadnji pump Metaverse projekata i NFT-evi su vjerojatno bili znak cycle topa, sad je to krenilo sve prema dolje, pogotovo NFT-evi kojih se nije bas lako rjesiti kad se floor krene topiti.

Uostalom velika vecina tih jpega ce otici u nulu, slicno kao i ICO coinovi iz 2017/2018. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o čem

 

putem kriptovaluta kupovati će se NFT-ovi dok mete metastaziraju u metaverzumu.

 

 

Ja ću sediti na terasi, piti pivu, ladit jajca i gledat magarca dok jede mrkvu (ili šta već rade istarski magarci)

 

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o
treba biti uporan u prenošenju žednih preko vode... malo po malo...bude većina ipak...preveslana
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o
NFT je najveca glupost po meni davati silne novce za jpg sliku 😅😅
be Cool
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o čem

Kaže analiza "treba pitati kupce", e pa da se njih pitalo danas bi još uvijek vjerojatno koristili tehnologiju poput ove Ruske koja je doletjela u ZG. Kupce pitaš druge stvari, a ne da ti određuju napredak i razvoj jer većina njih ima iznimno limitiranu viziju i maštu.

 

Sjećam se kad je predstavljen prvi iPhone, prvi put touchscreen display na mobu, komentari su bili urnebesni... i sad bi takvu ekipu trebalo pitati za nekakvo mišljenje vezano za inovativnosti i novitete?

 

“Apparently none of you guys realize how bad of an idea a touch-screen is on a phone. I foresee some pretty obvious and pretty major problems here.

I’ll be keeping my Samsung A707, thanks. It’s smaller, it’s got a protected screen, and it’s got proper buttons. And it’s got all the same features otherwise. (Oh, but it doesn’t run a bloatware OS that was never designed for a phone.)

Color me massively disappointed.”

 

“Im not impressed with the iPhone. As a PDA user and a Windows Mobile user, this thing has nothing on my phone. It sure is good at what it was designed for, a phone that entertains and talks… other than that, i dont see much potential. How the hell am I suppose to put appointments on the phone with no stylus or keyboard?! I can sync it with my computer, but when Im on the go, I cant do either!

No thanks Apple. Make a real PDA please….”

 

“lol last i checked many companies tried the tap to type and tap to dial … IT DOESNT WORK STEVIE, people dont like non-tactile typing, its a simple fact, this isnt a phone its a mac pda wow yippie…."

 

“Touch screen buttons? BAD idea. This thing will never work.

 

Isto bi mogao pronaći za bilo koju novu tehnologiju. Pitati ljude koji "proizvod" nisu koristili i nemaju pojma kako radi što misle o njemu je "iznimno" korisno. 

 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o čem

nije samo mladež. ja sam starež i jednako sam živo nezainteresisan. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2022 14:36 (Ajar).
Moj PC  
13 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o
mzopg kaže...

Kaže analiza "treba pitati kupce", e pa da se njih pitalo danas bi još uvijek vjerojatno koristili tehnologiju poput ove Ruske koja je doletjela u ZG. Kupce pitaš druge stvari, a ne da ti određuju napredak i razvoj jer većina njih ima iznimno limitiranu viziju i maštu.

 

Sjećam se kad je predstavljen prvi iPhone, prvi put touchscreen display na mobu, komentari su bili urnebesni... i sad bi takvu ekipu trebalo pitati za nekakvo mišljenje vezano za inovativnosti i novitete?

 

“Apparently none of you guys realize how bad of an idea a touch-screen is on a phone. I foresee some pretty obvious and pretty major problems here.

I’ll be keeping my Samsung A707, thanks. It’s smaller, it’s got a protected screen, and it’s got proper buttons. And it’s got all the same features otherwise. (Oh, but it doesn’t run a bloatware OS that was never designed for a phone.)

Color me massively disappointed.”

 

“Im not impressed with the iPhone. As a PDA user and a Windows Mobile user, this thing has nothing on my phone. It sure is good at what it was designed for, a phone that entertains and talks… other than that, i dont see much potential. How the hell am I suppose to put appointments on the phone with no stylus or keyboard?! I can sync it with my computer, but when Im on the go, I cant do either!

No thanks Apple. Make a real PDA please….”

 

“lol last i checked many companies tried the tap to type and tap to dial … IT DOESNT WORK STEVIE, people dont like non-tactile typing, its a simple fact, this isnt a phone its a mac pda wow yippie…."

 

“Touch screen buttons? BAD idea. This thing will never work.

 

Isto bi mogao pronaći za bilo koju novu tehnologiju. Pitati ljude koji "proizvod" nisu koristili i nemaju pojma kako radi što misle o njemu je "iznimno" korisno. 

 Pa nisam siguran...ima teh stvari koje kad vidim su super sexy i jedva cekam da ih probam. Telefon s ekranom je vecina prihvatila vrlo brzo. Ima jos ljudi koji bi botune, ali su manjina. 

 

Sta se tice NFT-a, ne sjecam se kad mi je neka nova stvar bila toliko glupa kao ovo. A informaticar sam, znam otprilike sta je to. A kamo li ostatak svijeta koji nije informaticki potkovan. 

Cryptocurrency sam imao pozitivan feeling, ali nakon poplave shitcoina, spekulantskog trgovanja i pumpanja balona, vise me skoro nimalo ne zanima, i lagano im isto zelim propast. 

Tako i Metaverse. Sa ogromnom ceznjom pratim to i nadam se flopu stoljeca. Znaci u trenutcima pandemije, kad je vise manje svima puna kapa bila sjedenja doma, i svi jedva cekamo izac van i pocet se druzit RL, evo rjesenja koje nam omogucuje da vise nikad ne mrdnemo prstom izvan kuce i zivimo neki fake zivot u fake svijetu, sa fake avatarom. No thx. 

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
12 godina
offline
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o
CalvinRi kaže...
mzopg kaže...

Kaže analiza "treba pitati kupce", e pa da se njih pitalo danas bi još uvijek vjerojatno koristili tehnologiju poput ove Ruske koja je doletjela u ZG. Kupce pitaš druge stvari, a ne da ti određuju napredak i razvoj jer većina njih ima iznimno limitiranu viziju i maštu.

 

Sjećam se kad je predstavljen prvi iPhone, prvi put touchscreen display na mobu, komentari su bili urnebesni... i sad bi takvu ekipu trebalo pitati za nekakvo mišljenje vezano za inovativnosti i novitete?

 

“Apparently none of you guys realize how bad of an idea a touch-screen is on a phone. I foresee some pretty obvious and pretty major problems here.

I’ll be keeping my Samsung A707, thanks. It’s smaller, it’s got a protected screen, and it’s got proper buttons. And it’s got all the same features otherwise. (Oh, but it doesn’t run a bloatware OS that was never designed for a phone.)

Color me massively disappointed.”

 

“Im not impressed with the iPhone. As a PDA user and a Windows Mobile user, this thing has nothing on my phone. It sure is good at what it was designed for, a phone that entertains and talks… other than that, i dont see much potential. How the hell am I suppose to put appointments on the phone with no stylus or keyboard?! I can sync it with my computer, but when Im on the go, I cant do either!

No thanks Apple. Make a real PDA please….”

 

“lol last i checked many companies tried the tap to type and tap to dial … IT DOESNT WORK STEVIE, people dont like non-tactile typing, its a simple fact, this isnt a phone its a mac pda wow yippie…."

 

“Touch screen buttons? BAD idea. This thing will never work.

 

Isto bi mogao pronaći za bilo koju novu tehnologiju. Pitati ljude koji "proizvod" nisu koristili i nemaju pojma kako radi što misle o njemu je "iznimno" korisno. 

 Pa nisam siguran...ima teh stvari koje kad vidim su super sexy i jedva cekam da ih probam. Telefon s ekranom je vecina prihvatila vrlo brzo. Ima jos ljudi koji bi botune, ali su manjina. 

 

Sta se tice NFT-a, ne sjecam se kad mi je neka nova stvar bila toliko glupa kao ovo. A informaticar sam, znam otprilike sta je to. A kamo li ostatak svijeta koji nije informaticki potkovan. 

Cryptocurrency sam imao pozitivan feeling, ali nakon poplave shitcoina, spekulantskog trgovanja i pumpanja balona, vise me skoro nimalo ne zanima, i lagano im isto zelim propast. 

Tako i Metaverse. Sa ogromnom ceznjom pratim to i nadam se flopu stoljeca. Znaci u trenutcima pandemije, kad je vise manje svima puna kapa bila sjedenja doma, i svi jedva cekamo izac van i pocet se druzit RL, evo rjesenja koje nam omogucuje da vise nikad ne mrdnemo prstom izvan kuce i zivimo neki fake zivot u fake svijetu, sa fake avatarom. No thx. 

 Sjeti se te svoje misli za 10ak godina, jer upravo ce ovi sto sad trose trilijune na igrice, tu isto lovu pumpati u metaverseu.

14 godina
online
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o
mzopg kaže...

 

Sjećam se kad je predstavljen prvi iPhone, prvi put touchscreen display na mobu, komentari su bili urnebesni... i sad bi takvu ekipu trebalo pitati za nekakvo mišljenje vezano za inovativnosti i novitete?

 

 

neznam jeli provociras ili se pravis blesav?? 

 

 

p.s. prvi iphone je bio teski "fail" od uredaja i proizvoda iz koje god perspektive pogledas.

12 godina
offline
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o
konjRR kaže...
mzopg kaže...

 

Sjećam se kad je predstavljen prvi iPhone, prvi put touchscreen display na mobu, komentari su bili urnebesni... i sad bi takvu ekipu trebalo pitati za nekakvo mišljenje vezano za inovativnosti i novitete?

 

 

neznam jeli provociras ili se pravis blesav?? 

 

 

p.s. prvi iphone je bio teski "fail" od uredaja i proizvoda iz koje god perspektive pogledas.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o
CalvinRi kaže...

 Pa nisam siguran...ima teh stvari koje kad vidim su super sexy i jedva cekam da ih probam. Telefon s ekranom je vecina prihvatila vrlo brzo. Ima jos ljudi koji bi botune, ali su manjina. 

 

Sta se tice NFT-a, ne sjecam se kad mi je neka nova stvar bila toliko glupa kao ovo. A informaticar sam, znam otprilike sta je to. A kamo li ostatak svijeta koji nije informaticki potkovan. 

Cryptocurrency sam imao pozitivan feeling, ali nakon poplave shitcoina, spekulantskog trgovanja i pumpanja balona, vise me skoro nimalo ne zanima, i lagano im isto zelim propast. 

Tako i Metaverse. Sa ogromnom ceznjom pratim to i nadam se flopu stoljeca. Znaci u trenutcima pandemije, kad je vise manje svima puna kapa bila sjedenja doma, i svi jedva cekamo izac van i pocet se druzit RL, evo rjesenja koje nam omogucuje da vise nikad ne mrdnemo prstom izvan kuce i zivimo neki fake zivot u fake svijetu, sa fake avatarom. No thx. 

 Upravo u tom smjeru je išao moj komentar, obični ljudi imaju problema sa vizijom, ti na primjenu gledaš sa svog stajališta sa svojim znanjem, siguran sam kad bi ti netko ukazao na sve kripto primjene i mogućnosti da bi brzo promijenio mišljenje.

Šte se tiče jedva čekamo izaći vani, vidiš li ti ponašanje današnjih mladih? Djeluju li tebi oni kao netko tko jedva čeka otići vani, onako u prirodu, i slično.  Nekako se meni čini da oni jedino prirodu vide na ekranu mobitela preko instagrama ili igrajući igrice. Neću generalizirati i naravno da nisu svi isti, ali osjetan broj ih je već u metaversu.

 

E sad, ovo što ti spominješ je nekakva komercijalna primjena metaversa, probaj to gledati malo šire.

 

Po pitanju fake avatara, da živiš u metropolisu pa ti svaki sastanak odnese pola ili cijeli radni dan, da ne govorim o putovanjima na drugi kraj države ili svijeta gdje se sve svede na radne sastanke, ne bi li ti bilo draže da staviš kacigu na glavu, odradiš sastanak kao da si tamo, a ostatak ušteđenog vremena provedeš sa obitelji? Naravno ovo je utopija u kapitalističkom uređenju, ali je bit tehnološke revolucije.

 

Slične priče su bile i kad se pojavio prvi TV, pa prvo računalo, pa internet... svaki put isto. Moje mišljenje je da treba pustiti tehnologiju da se razvija, a onda ćemo kroz određeni duži period vidjeti ima li ona smisla ili nema. Onako na prvu ni meni NFT ne djeluje nešto zanimljivo, ali meni ne djeluju zanimljivo ni papirnate sličice bejzbolaša koje danas vrijede milijune.

 

konjRR kaže...
neznam jeli provociras ili se pravis blesav?? 

p.s. prvi iphone je bio teski "fail" od uredaja i proizvoda iz koje god perspektive pogledas.

 Komentar u skladu s nadimkom. 

3 godine
offline
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o
Sumnjam da će metaverse preživjeti 10 godina. Ljude alternativna stvarnost ne zanima.
14 godina
online
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o
assassin.st kaže...
konjRR kaže...
mzopg kaže...

 

Sjećam se kad je predstavljen prvi iPhone, prvi put touchscreen display na mobu, komentari su bili urnebesni... i sad bi takvu ekipu trebalo pitati za nekakvo mišljenje vezano za inovativnosti i novitete?

 

 

neznam jeli provociras ili se pravis blesav?? 

 

 

p.s. prvi iphone je bio teski "fail" od uredaja i proizvoda iz koje god perspektive pogledas.

 

 Koji dio nije jasan?

mzopg kaže...
CalvinRi kaže...

 Pa nisam siguran...ima teh stvari koje kad vidim su super sexy i jedva cekam da ih probam. Telefon s ekranom je vecina prihvatila vrlo brzo. Ima jos ljudi koji bi botune, ali su manjina. 

 

Sta se tice NFT-a, ne sjecam se kad mi je neka nova stvar bila toliko glupa kao ovo. A informaticar sam, znam otprilike sta je to. A kamo li ostatak svijeta koji nije informaticki potkovan. 

Cryptocurrency sam imao pozitivan feeling, ali nakon poplave shitcoina, spekulantskog trgovanja i pumpanja balona, vise me skoro nimalo ne zanima, i lagano im isto zelim propast. 

Tako i Metaverse. Sa ogromnom ceznjom pratim to i nadam se flopu stoljeca. Znaci u trenutcima pandemije, kad je vise manje svima puna kapa bila sjedenja doma, i svi jedva cekamo izac van i pocet se druzit RL, evo rjesenja koje nam omogucuje da vise nikad ne mrdnemo prstom izvan kuce i zivimo neki fake zivot u fake svijetu, sa fake avatarom. No thx. 

 Upravo u tom smjeru je išao moj komentar, obični ljudi imaju problema sa vizijom, ti na primjenu gledaš sa svog stajališta sa svojim znanjem, siguran sam kad bi ti netko ukazao na sve kripto primjene i mogućnosti da bi brzo promijenio mišljenje.

Šte se tiče jedva čekamo izaći vani, vidiš li ti ponašanje današnjih mladih? Djeluju li tebi oni kao netko tko jedva čeka otići vani, onako u prirodu, i slično.  Nekako se meni čini da oni jedino prirodu vide na ekranu mobitela preko instagrama ili igrajući igrice. Neću generalizirati i naravno da nisu svi isti, ali osjetan broj ih je već u metaversu.

 

E sad, ovo što ti spominješ je nekakva komercijalna primjena metaversa, probaj to gledati malo šire.

 

Po pitanju fake avatara, da živiš u metropolisu pa ti svaki sastanak odnese pola ili cijeli radni dan, da ne govorim o putovanjima na drugi kraj države ili svijeta gdje se sve svede na radne sastanke, ne bi li ti bilo draže da staviš kacigu na glavu, odradiš sastanak kao da si tamo, a ostatak ušteđenog vremena provedeš sa obitelji? Naravno ovo je utopija u kapitalističkom uređenju, ali je bit tehnološke revolucije.

 

Slične priče su bile i kad se pojavio prvi TV, pa prvo računalo, pa internet... svaki put isto. Moje mišljenje je da treba pustiti tehnologiju da se razvija, a onda ćemo kroz određeni duži period vidjeti ima li ona smisla ili nema. Onako na prvu ni meni NFT ne djeluje nešto zanimljivo, ali meni ne djeluju zanimljivo ni papirnate sličice bejzbolaša koje danas vrijede milijune.

 

konjRR kaže...
neznam jeli provociras ili se pravis blesav?? 

p.s. prvi iphone je bio teski "fail" od uredaja i proizvoda iz koje god perspektive pogledas.

 Komentar u skladu s nadimkom. 

 Jasno, provociras po obicaju. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o
Gallu kaže...
Sumnjam da će metaverse preživjeti 10 godina. Ljude alternativna stvarnost ne zanima.

 Toliko su svi sretni i zadovoljni vlastitim životima da je ima već duže izraz "prozac nation" iznimno popularan. Kod nas bi to mogao biti "normabel nacija". Uspješno smo uvezli zapadnjački ritam i stil života, istina još uvijek u light obliku, ali idemo prema tome da jedemo, pijemo i sexamo u hodu i na nogama jer nećemo imati vremena za više od toga. Zar stvarno misliš da ljude koji žive takvim ritmom neće zanimati metaverse? Da se barem na 10min. maknu od stvarnosti, odu u Bali na plažu i opuste se. Ja vidim toliko široku primjenu tog svijeta da bi mi bilo pravo iznenađenje da ne uspije.

 

Opet napominjem ovo je samo jedna od primjena, a gdje je veliki broj drugih? Live tečajevi, studiranje na Harvardu bez da si mrdnuo iz svog kvarta. Svirka sa vrhunskim virtuozima. Sex sa bilo kojom ženom na svijetu. 

15 godina
offline
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o
Gallu kaže...
Sumnjam da će metaverse preživjeti 10 godina. Ljude alternativna stvarnost ne zanima.

Da, prilicno bezveze. No sjeti se Pokemon Go. Koliko ljudi i kako brzo je to krenulo? Strasno. Ali AR i VR ima svoje upotrebe neovisno o metaversu.

Fitness/treninzi, doktori, piloti, vozaci, inzinjeri...bilo sta sto se tice preciznosti.

 

Workspace na Questu nije tako los, mozes napravit svoj monitor prakticki i potpuno mijenja sto tocno Desktop predstavlja.

 

Prilicno sam siguran da ce za 3 godine izaci jako dobre AR naocale.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2022 19:10 (Mitch).
3 godine
offline
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o
Da, jbg, za masturbatore vidim da je to opcija.
Live tečajevi i studiranje bez da se mrdnes iz stana je i sada sasvim moguće bez da nosiš neku glupavu kacigu koja šteti vidu na glavi.
A oni koji će plaćati da mu neko pokazuje video Balija, mislim da ima neke veće probleme od ubrzanog načina života.
3 godine
offline
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o
Be kažem da VR nema svoju primjenu, ali je relativno ograničena na uska i specijalizirana područja i vrlo je vjerojatno da će tako i ostati (kao i što je zadnjih 30ak godina koliko postoji taj buzzword). Jedino što su mu sada dali novi naziv i isti drek upakirani u novi omot.
15 godina
offline
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o
Gallu kaže...
Be kažem da VR nema svoju primjenu, ali je relativno ograničena na uska i specijalizirana područja i vrlo je vjerojatno da će tako i ostati (kao i što je zadnjih 30ak godina koliko postoji taj buzzword). Jedino što su mu sada dali novi naziv i isti drek upakirani u novi omot.

 Ha mislim sve je motivirano da screen timeom povecaju kolicinu reklama koje vidis.

 

A sto se tice AR, kad hodas vani i pogledas na billboard vidis reklame koje su sugerirane tebi...bar mi se tako cini

12 godina
neaktivan
offline
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o
Gallu kaže...
Da, jbg, za masturbatore vidim da je to opcija.
Live tečajevi i studiranje bez da se mrdnes iz stana je i sada sasvim moguće bez da nosiš neku glupavu kacigu koja šteti vidu na glavi.
A oni koji će plaćati da mu neko pokazuje video Balija, mislim da ima neke veće probleme od ubrzanog načina života.

Moguće je, ali je i jednodimenzionalno prema ovome što donosi metaverse. Možeš raditi u grupama, sa stručnjacima, zamisli koliko praktična nastava može napredovati? Brišu se granice, nebitno je je li netko u Meksiku ili Indiji.

 

Gallu kaže...
Be kažem da VR nema svoju primjenu, ali je relativno ograničena na uska i specijalizirana područja i vrlo je vjerojatno da će tako i ostati (kao i što je zadnjih 30ak godina koliko postoji taj buzzword). Jedino što su mu sada dali novi naziv i isti drek upakirani u novi omot.

Zanemaruješ bitnu stvar, a to je tehnološki napredak, VR je tu možda prisutan već dugo, ali je tehnološki bio limitiran na puno načina. Sada već imamo hardware i uvjete koji omogućuju VR o kakvom se davno pričalo, ali ga nije bilo moguće ponuditi i kao takav nije bio toliko zanimljiv. Tada je mozak bio svjestan da je to sve umjetno stvoreno, ali VR budućnosti neće imati previše razlike između stvarnosti i sebe. Mozak će brzo to okruženje prihvatiti kao novu stvarnost, a s druge strane će imati ogroman izvor i bazu informacija.

 

Možeš li sada odigrati basket sa Le Bronom? Ili nogomet sa Messijem? Odraditi borbu sa Jonesom ili Tysonom? Učiti od Ajnštajna ili Tesle? Operirati uz nadzor vrhunskog kirurga...

15 godina
offline
Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o čem

Golem napredak je ovo zapravo...

https://www.theverge.com/2021/11/16/22782860/meta-facebook-reality-labs-soft-robotics-haptic-glove-prototype

 

 

Zamisli da firma poput Intuitive Surgical moze dobit ove...

 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o
Jao si ga nama ako se buduća generacija kirurga bude vježbala u virtualnom svijetu :)
A za sve ostalo budućnost će pokazati. Mada čisto sumnjam da će to značajnije zaživjeti. Čak sam i na oklade spreman ;)
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2022 19:43 (Gallu).
6 godina
neaktivan
offline
Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o čem

Kad vidis da je vecina ljudi smatra neku ideju teskom gluposcu (kao u ovom slucaju navedeno u clanku) budi siguran da ce ta uspjeti. Kad sira masa nesto prihvaca na prvu i smatra tu istu ideju revolucionarnom, bjezi u 3pm od toga.  

 

Uvijek bilo, uvijek ce biti. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2022 21:25 (Veyron22).
 
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o
VR su i prije 30 godina smatrali wow i revolucionarnim. Tako će vjerojatno i slijedećih 30 godina bit :)
A i ovaj NFT scam. Kupuješ pravo pokazivanja nečeg što nije ni tvoje.
15 godina
offline
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o
Horned Reaer kaže...
NFT je najveca glupost po meni davati silne novce za jpg sliku 😅😅

A isto kao i skupljači umjetnina koji daju milijune za neku sliku, a mogu ju skinuti s interneta, isprintati i objesiti na zid za puno manje novaca. Ljudi vole imati original.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o

Ovisi... Dost NFT ima utulity i igricam itd. Tako sve ovisi sto kupujes

4 godine
neaktivan
offline
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o
Horned Reaer kaže...
NFT je najveca glupost po meni davati silne novce za jpg sliku 😅😅

 Ovisi dosta NFT ima utility u igiricama npr. itf. Sve ovis sto kupujes. NFT bez utility ili od nekog projekta

15 godina
offline
Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o čem

Ne znam tko je jadniji i gluplji (u tragičnom smislu):

 

1. Pojedinci koji komentiraju NFT sa pogleda umjetnosti

2. Radnici koji bez ironije i trunke samorefleksije govore o "sastancima u metaverzumu".

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
7 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o
To je ekipa iz Herbalifea koja se prebacila na nove "tehnološke" poduhvate :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Metaverzum, NFT, kriptovalute? Većina ne zna o
Gallu kaže...
A i ovaj NFT scam. Kupuješ pravo pokazivanja nečeg što nije ni tvoje.

Kolega tebi uopće nije jasno što je NFT.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice