MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G - Udari gdje boli

poruka: 13
|
čitano: 5.227
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G - Udari gdje boli".
15 godina
online
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G - Udari gdje boli

Daš 4600kn i onda cviljenje zavojnica na hi class primjerku. Besmislena kartica ionako.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G - Udari gdje boli

To je samo nabijanje cijena za sljedecu seriju i nista drugo.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G - Udari gdje boli

Ovo çe brzo u zaborav ...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G - Udari gdje boli
Mala napomena za admina i urednika. Trebao bi pokraj testova / grafikona staviti "više / manje je bolje" thx
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G - Udari gdje boli

Ne vidim poantu izlaska ove kartice tako blizu prije volte. I još se za skoro iste pare nađe gtx 1080 koja je slična... Zašto bi netko potrošio ovoliko para a volta je pred vratima? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G - Udari gdje boli
dery kaže...

Daš 4600kn i onda cviljenje zavojnica na hi class primjerku. Besmislena kartica ionako.

Cvile i na puno skupljim karticama, vege i fury-i pogotovo...

12 godina
neaktivan
offline
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G - Udari gdje boli

Ma nvidia je sa ovim modelom htijela barem malo one osakačen GP 104 koji nisu mogli uči u GTX 1080 iskoristiti za GTX 1070 Ti, jer budimo realni postoji poprilična rupa u perfomansam između GTX 1070 i 80 modela pa je ovime nvidia samo podigla efiksanost proizvodnje iz wafera i još bolju zaradu. To si u ovom trenutku i mogu priuštiti jer nemaju trenutno neku žestoku konkurenciju,a njihov GTX 1080 se več obilato isplatio u ovih 1.5+ godina postojanja pa zašto ne iskoristiti i taj mikro cjenovni segment...

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.11.2017 9:25 (3n3m1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G - Udari gdje boli
Bug go home, you're drunk :p
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Re: MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G - Udari gdje boli
bubimir5 kaže...

Ne vidim poantu izlaska ove kartice tako blizu prije volte. I još se za skoro iste pare nađe gtx 1080 koja je slična... Zašto bi netko potrošio ovoliko para a volta je pred vratima? 

 Može vide da mogu musti pare jer imaju proizvod koji se prodaje ko vruće kifle, pa će dati u ponudi još kifli... Apple fore :D

A Volta će malo pričekati...

 

Nadam se da sam u krivu.

nixass kaže...
Bug go home, you're drunk :p

 Haha :)

Ali bilo bi lijepo da i Intel uđe na tržište grafičkih kartica :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
moderator
offline
Re: MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G - Udari gdje boli
CyberDemonVZ kaže...
bubimir5 kaže...

Ne vidim poantu izlaska ove kartice tako blizu prije volte. I još se za skoro iste pare nađe gtx 1080 koja je slična... Zašto bi netko potrošio ovoliko para a volta je pred vratima? 

 Može vide da mogu musti pare jer imaju proizvod koji se prodaje ko vruće kifle, pa će dati u ponudi još kifli... Apple fore :D

A Volta će malo pričekati...

 

Nadam se da sam u krivu.

nixass kaže...
Bug go home, you're drunk :p

 Haha :)

Ali bilo bi lijepo da i Intel uđe na tržište grafičkih kartica :)

 Kolega nije baš hardveraš, pa se malo zaigrao kad je pisao objavu na FB. 

A Intel i grafičke kartice...pa bilo je pokušaja. Najozbiljniiji se zvao Larrabbe - https://en.wikipedia.org/wiki/Larrabee_(microarchitecture)

8 godina
odjavljen
offline
Re: MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G - Udari gdje boli
Denis kaže...

 Kolega nije baš hardveraš, pa se malo zaigrao kad je pisao objavu na FB. 

 Znači i kod vas ide preko veze ...

12 godina
neaktivan
offline
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G - Udari gdje boli

jbga kolega sa zeljeznicke skole pravo u urednistvo bolan..

xfact
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G - Udari gdje boli

Imam MSI GTX 1070 8X Gaming. Ja sam ju platio oko 5100 Kn kad je izašla jer nisam mogao dočekat da ju kupim. Ako danas gledam Ti koja je i bolje je jeftinija. Naravno cijena 1070 je pala ali ova je bolje od moje koju sam skuplje platio onda kad je izašla. Naravno ovo može biti ubiranje para prije nove serije da se izvuče maximalno iz generacije na odlasku ali kako je već spomenuto s Nvidia-inom dominacijom mogu si priuštiti napraviti takvu karticu, a prodaja kako bude. Mada sumnjam da će podbaciti (Hrvatska nije mjerilo jer su cijene kod nas nenormalne u odnosu na standard) ali svjetsko tržište gdje su cijene realnije možda baš treba malo jaču 1070, a malo jeftiniju od 1080, a taman tu se nalazi 1070 Ti.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice