MyFitnessPal - popularna aplikacija koja pomaže pr

poruka: 3
|
čitano: 2.516
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MyFitnessPal - popularna aplikacija koja pomaže pr".
15 godina
offline
MyFitnessPal - popularna aplikacija koja pomaže pr

ne kužim čemu i za ovo aplikancija. kad ugledam dobru kaloriju, instiktivno je dobro odmjerim a, ako mi još i namigne, pratim je do mračnog haustora, gdje me prebiju njezini "prijatelji" i iščupaju mi zlatan stremen iz uha. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 2 hvala 0
7 godina
offline
MyFitnessPal - popularna aplikacija koja pomaže pr

Odlicna aplikacija, ja je koristim. Preporucio bih je svakome tko trenira i zeli okvirno znat koliko kalorija unosi i cega mu mozda fali u prehrani. Pogotovo ljudima koji zele smrsavit, a nije im jasno kako kilogrami ne idu dolje. Dobit ce dobar uvid zasto je to tako.

 
4 0 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
MyFitnessPal - popularna aplikacija koja pomaže pr

FitnessPal je odličan, imaju i web aplikaciju koja je meni osobno malo smislenija za korištenje. 

 

Kad smo već kod fitness teme, ako netko traži workout tracker, specifičnije tracker treninga s opterećenjem, preporučam FitNotes. Android aplikacija je besplatna, imaju i neki copycat na iOS-u ali nije besplatan nego ima subscription ili jednokratno plaćanje ali košta dosta. 

 
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice