Nikon zatvara tvornicu u Kini

poruka: 3
|
čitano: 1.763
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nikon zatvara tvornicu u Kini".
12 godina
offline
Nikon zatvara tvornicu u Kini

Nista cudno, tehnologija u ovom podrucju vec godinama napreduje izuzetno polako te je bilo u potpunosti za ocekivati da ce kvalitetom smartphone uredaji sustici (i prestici) kompakte, a jedinstveni faktor sveprisutnosti i jednostavnosti eliminira potrebu da covjek posjeduje ista drugo osim ako nije (polu)profesionalni fotograf.

 

Ono sto ocekujem da ce biti game changer su zakrivljeni senzori, ali mi se cini da cemo se poprlicno nacekati dok stignu na trziste. Bilo je davno govora i o tekucim lecama kojima se upravlja promjenom struje, ali vec jako dugo nista o tome nisam cuo tako da je vrlo vjerojatno isto stanje kao i sa silnim novim tehnologinama izrade baterija.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nikon zatvara tvornicu u Kini

bio profesionalni ili amaterski fotograf nemozes nikada usporediti fotografije sa mobitela i fotografije sa dslr uređaja...nemoj se brukati bezveze :)

12 godina
offline
Re: Nikon zatvara tvornicu u Kini
tomko kaže...

bio profesionalni ili amaterski fotograf nemozes nikada usporediti fotografije sa mobitela i fotografije sa dslr uređaja...nemoj se brukati bezveze :)

Koliko znam, entry-level (pa cak i mid-level) kompaktni digitalni fotoaparat nije DSLR.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice