Pariz Motor Show električnog sjaja

poruka: 32
|
čitano: 7.267
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pariz Motor Show električnog sjaja".
15 godina
offline
Re: Pariz Motor Show električnog sjaja
Feudalac kaže...
BMT kaže...

Kupivši auto od 260 tkn imat ću veću financijsku štetu nego da dizel za 10 godina odvučem na otpad. Pa ne mislim kupovati nešto za frtalj milijuna. 120 tkn mi je plafon.

 

Što se prodajne vrijednosti tiče očekujem za 10 godina uvrh glave 30 tkn, ako i toliko jer očekujem i da ću imati barem frtalj milijuna km na satu (barem, vjerojatno i više).

 hmm. računaj da ista ta kona dizel košta točno 100.000 kuna manje. Radni vijek 250 tisuća. Gorivo za tu kilometražu 150 tisuća, struja za drugu varijantu je 50, točno na nuli u odnosu na dizel s tim da je strujaš znatno jači. Naravno, kamata na kredit odnosi svoje, potrošnja strujaša može biti i dvostruko manja ako se puni samo noću, ima još uvijek besplatnih punionica. s druge strane dizelaš će u 250 tisuća imati i većeih servisa, za struju je to još nepoznanica ali pretpostavljeno manje. Računica je tu negdje ista za obje varijante.

 Računaj i da ja neću kupiti Konu jer mi je prevelika, nego nešto tipa Clija ili Fieste koji koštaju oko 110 tkn. Odnosno, ako se na to odlučim, 90 tkn u povratu iz lizinga (stari do pola godine).

8 godina
offline
Re: Pariz Motor Show električnog sjaja
Bmt:

Naravno, svakom njegovo. Inače, kona je malo povišena a po dužini jedva da je malo veća od clia a svakako znatno kraća od golfa ili meganea
Ja rekoh
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice