Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windows P

poruka: 72
|
čitano: 12.756
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windows P".
7 godina
protjeran
offline
Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windows P

Bravo za vas - babin Galaxy A8 iz 2018. je jos uvijek na Android 8.

Nije ni flagship ali ni jeftinin mobitel, a godinu dana star. Tko zna,

mozda do 2020 dobio Android 9, kad izadje desetka.

 

Dok moj mobitel iz 2015. radi na zadnjoj verziji OS-a koja je izasla tocno prije 25 dana.

 

I da, slijedeci patch dolazi utorkom u mjesecu, najcesce prvi ili drugi utorak u mjesecu,

osim ako je nesto kriticno, onda dodje i prije.

Moj PC  
0 5 hvala 0
5 godina
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo

Pa sto joj nisi kupio win phone koji je jednostavan i ima najbolju tastaturu u svemiru ;)

 BTW sta imaju toliko patchati kad je toliko superioran....

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 11:08 (Posmatrač).
7 godina
protjeran
offline
Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windows P

Baba si sama kupi sto zeli. Nisam iz Android armije da tjeram puskom na nesto, kao sto Android armija cini.

 

Jesi cuo mozda za sigurnosne nadogradnje, poboljsavanje korisnickog iskustva itd?

Ma znam da nisi - to se na Androidu zove "uradi sam" metoda, gdje nadjes par ROM-ova,

isprobas koji radi kak spada, al niti jedan ne radi potpuno kak spada, cak ni tvornicki,

jer ima gomilu blootwarea koji ne mozes bez modanja deinstalirati,

a o reklama u browseru i youtubeu necu ni govoriti - bez 3rd party softwarea je nemoguce imati

normalno iskustvo bez dosadnih reklama.

 

Da da, Youtube Vanced + Root + Adaway je super - ali to su koraci koji "mali Mujo" koji se ne razumije

u tehnologiju ne zna - nije "Out of the Box" iskustvo kakvo bi trebalo biti.

 

PS - Kupi si W10m pa isprobaj tipkovnicu. Nemoj biti seljo i pravit se pametan, bez da si probao.

Ne mozes reci da nesto ne valja, a iskustvo s tim su ti jednaka nuli. To je kao da ja kazem da je Bentley smece,

a nisam nikad posjedovao niti jednog.

Moj PC  
0 4 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windows P

Kakva fanbojčina da je to istovremeno smiješno i žalosno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 11:16 (Paolo Maldini).
 
3 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
Paolo Maldini kaže...

Kakva fanbojčina da je to istovremeno smiješno i žalosno.

 
Kaze mi netko tko za Avatar i ime ima nogometasa

7 godina
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo

Činjenica je da WM ima aplikacije koje se koriste, i na njima bi bilo reklama.

Ovak nema reklama jer se developeru čak ne isplati isprogramirati par placeholdera za reklame, jer se zajebo kaj je uopće aplikaciju radio za mrtav OS.

A kaj se Androida tiče, zanimljivo kak nikome na pamet ne padne da plate aplikaciju koju koriste pa da nemaju reklama...

Ali da, zakaj bi nekaj platio kad može džabe, a koga zaboli za programere, ionak im je bolje da se puste ćorava posla i idu zarađivat kopanjem u rudniku.

 

Jednom kad shvatiš kak app storeovi funkcioniraju sve ti bude jasno...

(Che-ove fore su prolazile u neka druga vremena i na nekim drugim mjestima).

 

 

Kruha i igala...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
Nažalost zbog hardwerske dotrajalosti prešao s Lumie na Samsung,pa tu moram neprestano brisati povijest od glupih reklama
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windows P

 

Bas zbog reklama je Google banirao Microsoftovu Youtube aplikaciju,

jer nije prikazivala reklame, te ju je Microsoft morao povuci sa storea.

 

Toliko toga Windows Phone ima dobrog, i jos te stvari nisu uradjene na Androidu i iOS-u (tu nikad nece ni biti uradjene,

jer sam GUI je specifican i nije ga moguce mijenjati).

 

Live Tileovi sa direktnim prikazom sadrzaja, bez da moram otvarati aplikaciju, spustati padajuci

izbornik, nesto genijano i znat ce cijeniti samo oni koji zele provesti sto manje vremena

cackajuci po aplikacijama i mobitelu, a vise vremena sa ljudima u zivo - jedan pogled (glance) i vidis sve.

 

No dobro, toliko toga treba jos implementirati u Android, da ce jednog dana imati sve sto je imao Windows Phone.

Mozda 2035 sa verzijom 26. Dobro je, bar ce dark mode biti implementiran u sve aplikacije do kraja 2020.

Moj PC  
1 5 hvala 0
5 godina
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
Čitatelj kaže...

Baba si sama kupi sto zeli. Nisam iz Android armije da tjeram puskom na nesto, kao sto Android armija cini.

 

Jesi cuo mozda za sigurnosne nadogradnje, poboljsavanje korisnickog iskustva itd?

Ma znam da nisi - to se na Androidu zove "uradi sam" metoda, gdje nadjes par ROM-ova,

isprobas koji radi kak spada, al niti jedan ne radi potpuno kak spada, cak ni tvornicki,

jer ima gomilu blootwarea koji ne mozes bez modanja deinstalirati,

a o reklama u browseru i youtubeu necu ni govoriti - bez 3rd party softwarea je nemoguce imati

normalno iskustvo bez dosadnih reklama.

 

Da da, Youtube Vanced + Root + Adaway je super - ali to su koraci koji "mali Mujo" koji se ne razumije

u tehnologiju ne zna - nije "Out of the Box" iskustvo kakvo bi trebalo biti.

 

PS - Kupi si W10m pa isprobaj tipkovnicu. Nemoj biti seljo i pravit se pametan, bez da si probao.

Ne mozes reci da nesto ne valja, a iskustvo s tim su ti jednaka nuli. To je kao da ja kazem da je Bentley smece,

a nisam nikad posjedovao niti jednogž'

 Sigurnosne nadogradnje? Sta ce tolike sigurnosne nadogradnje kad je toliko superioran. Svakih 7 dana koliko vec godina i jos nisu pokrpali sve? I cudis se sto je propao?

O kakvim romovima pricas? Nisam instalirao rom ima puno godina a i tada je to bilo cisto probe radi...

Rootao takodje nisam vec puno godina. Nema potrebe...

I gdje da ga kupim? NA otpadu? ;) Zivis u svijetu maste i ti si neki odmetnik koji zna sta valja za razliku od par milijardi ljudi koji su budale ;) Hhahaha

Cak i baba zna sta je bolje ;) 

 

Dajte vise screenshot te cuvene tipkovnice da vidim kako to cudo izgleda ;)

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
Očeš reči da nikad nisi vidio windows phone pa pljuješ
 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windows P

Resurrection Remix, custom rom, imam ga na svojem S5 (a znamo kad je S5 izašao) i verzija Androida je 9...radi kao sat 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
uragan kaže...
Očeš reči da nikad nisi vidio windows phone pa pljuješ

 i te kako mjesec dana i to je bilo vrlo bolno iskustvo i uopste se ne sjecam te cuvene tastature. Toliko me je odusevila ....

7 godina
neaktivan
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
Meni je bila odlicna,ajde,nemam zamjerki ni na Samsunga osim glupih reklama
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windows P

Nije lijepo lagati. Imao mjesec dana. Imao si ti slab odgoj od mjesec dana. Nije lijepo lagati, samo se jos vise zakopavas u svoje lazi.

Moj PC  
0 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
Čitatelj kaže...

Nije lijepo lagati. Imao mjesec dana. Imao si ti slab odgoj od mjesec dana. Nije lijepo lagati, samo se jos vise zakopavas u svoje lazi.

 Wow.... Znaci sad i lazem. A ti naravno imas dokaze za to.... Ili je to na nivou moj tata je veci od tvog ;) Hehehhehe

Nek si ti sretan sa mobitelima sa otpada ;) 

Nekako ste mi jadni sa tolikim obozavanje platforme koja vise ne postoji.... Zao mi vas je.... Aj zdrao odoh se patiti sa Mate 9 pro ;) Kojem ne trebaju patchevi svakih 7 dana ;)

5 godina
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
uragan kaže...
Meni je bila odlicna,ajde,nemam zamjerki ni na Samsunga osim glupih reklama

 Ajd vise ste dosadni sa tim reklamama.... GDje tacno u OSU zvanom Android vidis reklame??????????????????????

 

Ja nikad niti jednu nisam vidio. Nikad.... Reklame imas u aplikacijama koje se tako finansiraju i za tebe su zbog toga bepslatne.... Nigdje vise... Platis ih i nemas reklama. Reklama u OSu nemas. Daj screenshot tih tvojih reklama kojih se toliko grozis.....

7 godina
neaktivan
offline
Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windows P

jedina laž je da je po nekim ovdje sektašima WP bio super sustav. Da je bio toliko super nebi završio kako je završio a sad radi toga krivite google, male zelene ili malog ivicu 

 
5 2 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
Ne grozim se,komentiram,neznam zašto ti to smeta i svima vama kolko vidim vlasnicima kineskih uredjaja
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo

Daj screenshot tih fantomskih reklama.... Ja cekam....A vjerujem i svi korisnici androida ovdje koji ocigledno ne znaju da imaju reklame...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
Baš tebi koji si šatro koristio windows phone
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo

Znaci lazes jer reklama nema. Nemoj se sramiti djeca inace lazu ;)

14 godina
offline
Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windows P

Bio sam i ja neko vrijeme fan wp-a, al onda sam u nekom trenu odrastao.

Shvatiš da je to OS sa tooolkoo manjkavosti i da je konkurencija toliko ispred da se i ne vidi.

Naravno da će u nekom stvarima biti dobar kad je bilo TOLKO manjkavosti.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windows P

I opet, kaze lik koji nema identitet - nego za ime i avatar koristi nogometasa.

Get real

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo

za trazliku od tvog identita. Ime i prezime ;) 

 

Nego hoce li iko postaviti scren shot tih reklama u androidu koje vam se pricinjavaju?

12 godina
odjavljen
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
Na svom Xiaomiu sam viđao reklame u aplikaciji za datoteke...
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 14:22 (Dex.pwn).
5 godina
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo

za to je kriv xiaomi a ne android kao takav....Ja na huaweiu nemam reklame nigdje ....Mislim na aplikacije koje dolaze u samom firmwareu...

Imas google files koji je free i neam reklama....

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 14:42 (Posmatrač).
12 godina
neaktivan
offline
Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windows P

Ali je istina, xiaomi ima reklame u aplikaciji file manager i music...koje se jednostavno mogu ugasiti u settingsima, a stari meizu od sestre je znao bacati reklame na lock screen.

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
Motorino kaže...

Ali je istina, xiaomi ima reklame u aplikaciji file manager i music...koje se jednostavno mogu ugasiti u settingsima, a stari meizu od sestre je znao bacati reklame na lock screen.

 

 

 

 

 Ali to nema veze sa androidom.  Da iko ima volje pisati lose aplikacije za windows mobile bi li isti bio kriv za to?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
Posmatrač kaže... 

 Ali to nema veze sa androidom.  Da iko ima volje pisati lose aplikacije za windows mobile bi li isti bio kriv za to?

 Ne znam ja...pitaj nekog prosječnog android korisnika (ako uopće postoji netko da je to primjetio i da mu neopisivo smeta ) koga će okrivit za to. 

 

14 godina
offline
Re: Povlače se Facebook i Facebook Messenger Windo
Posmatrač kaže...

za trazliku od tvog identita. Ime i prezime ;) 

 

Nego hoce li iko postaviti scren shot tih reklama u androidu koje vam se pricinjavaju?

 Evo, ovo se pojavljuje na tabletu kada gledam neki film, kada igram pubg,  u chromu i na homescreenu. Tu su i postavke tih oglasa koje su beskorisne.

 

Level bijesa je bacanje uređaja u zid, ali eto googleu je to prihvatljivo. Na wpu i sada na iosu toga nije bilo niti će ikada biti.

Life is great
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice