Prestaje podrška za Xiaomi Mi 5 i Redmi Note 3 sma

poruka: 7
|
čitano: 3.187
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prestaje podrška za Xiaomi Mi 5 i Redmi Note 3 sma".
14 godina
neaktivan
offline
Prestaje podrška za Xiaomi Mi 5 i Redmi Note 3 sma

Ako je Mi 5 izašao u 4. mjesecu 2016. a sad je 12. mjesec 2018. godine, znaći da je podrška bila kraća od 3 godine, dok je za neke starije modele bila i preko 5 godina. Ujedno ukoliko netko želi staviti customizirani ROM npr. od xiaomi EU zajednice, prvo mora dati zahtjev za otključavanje bootloeadra na što se čeka 360 sati tj.15 dana, zatim staviti custom recowery i tek onda neki ROM. Međutim ni xiaomi EU ne izdaje više nove verzije ROM-a, tako da prića o podršci nakon 3 godine starosti uređaja pada u vodu, a tendencija im je da to bude 2. godine radi hrpe sličnih uređaja koje izdaju.. Mislim da mi je Mi 8 zadnji mobitel od Xiaomija :(

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestaje podrška za Xiaomi Mi 5 i Redmi Note 3
Bolje da ostave ovako nego da izdaju bugovite updejtove.
Imam osjećaj da se nadogradnjama i tako ne dobiva ništa novo nego uglavnom popravljaju ono šta useru u nadogradnji prije toga.
A i android verzije su od 5ke na dalje sve upotrebljive tako da mi nije bitno na kojoj verziji je zapeo...
Moj PC  
11 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Prestaje podrška za Xiaomi Mi 5 i Redmi Note 3
Motorino kaže...
Bolje da ostave ovako nego da izdaju bugovite updejtove.
Imam osjećaj da se nadogradnjama i tako ne dobiva ništa novo nego uglavnom popravljaju ono šta useru u nadogradnji prije toga.
A i android verzije su od 5ke na dalje sve upotrebljive tako da mi nije bitno na kojoj verziji je zapeo...

Slažem se. Tako i tako, nađem verziju na kojoj sve radi kako treba i nemam potrebe za update, jer je sve OK. Ovako samo riskiram zbog nicega novi update pa gnjavaža ako ne valja nešto i vracat se natrag.

15 godina
offline
Prestaje podrška za Xiaomi Mi 5 i Redmi Note 3 sma

meni redmi 3x (miui 10) svaki tjedan nekaj ažuriraju a sve je ok. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.12.2018 5:37 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Prestaje podrška za Xiaomi Mi 5 i Redmi Note 3
I su custom romovi Za Mi5 duplo brži u radu od miui-a stoga nije neka šteta.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Prestaje podrška za Xiaomi Mi 5 i Redmi Note 3
Dead kaže...

Šteta. Prerano.

Osobno imam Redmi Note 4 (MTK verzija) - ažuriraju povremeno, sad su pred par dana MIUI prebacili na 10 (ali i dalje ostaje na Androidu 6).

 

Uglavnom, ako ga i odluče prestati ažurirati, neću patiti - prije će me natjerati na kupnju novog mobitela. Ovaj mi je već dosadan, a nemam nikakvog opravdanja kupovati drugi.  Ti vražji Xiaomiji samo rade, rade, rade...

 
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Prestaje podrška za Xiaomi Mi 5 i Redmi Note 3 sma

Slažem se, rade i rade,, ali ne radi sve OK...

 

Android Auto se muči sa svim Andoroidima starijim od 7ice...

 

a moje redmi 4 Prime je zapeo na 6ici...

 

i nikako na zelenu granu...

 

gledao sam Mi A2, ali za istu lovu mi je je Nokia 7 Plus bolja pa sam ju kupil... i sad čistim Redmija, ide punici...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2018 19:57 (Stric_Jura).
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice