Prvi profitabilni kvartal za HTC u protekle tri go

poruka: 9
|
čitano: 2.702
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvi profitabilni kvartal za HTC u protekle tri go".
15 godina
offline
Prvi profitabilni kvartal za HTC u protekle tri go

vreć su prošle tri godine? kad prije ?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prvi profitabilni kvartal za HTC u protekle tr
Ajar kaže...

vreć su prošle tri godine? kad prije ?! 

 Otkad su zadnji dobar mob izbacili... vrijeme brzo prolazi kad nemas ideja.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
protjeran
offline
Re: Prvi profitabilni kvartal za HTC u protekle tr
ivanoile kaže...
Ajar kaže...

vreć su prošle tri godine? kad prije ?! 

 Otkad su zadnji dobar mob izbacili... vrijeme brzo prolazi kad nemas ideja.

Kako da ne, evo ovaj U11 mi je daleko najbolji smartphone koji sam imao...

13 godina
offline
Re: Prvi profitabilni kvartal za HTC u protekle tr

Ne zelim u raspravu ulazit, svatko ima svoj ukus (i misljenje). Ali naprema M7 i M8, sve nakon toga nije bilo nista wow, vec mlacenje slame (micanje 3.5mm, onaj squeeze itd.). Kamera im je postala jedino gdje se iskazuju.

Dao bi se kladit da ce U12 biti kompletan proizvod, ali opet nista blizu M7 recimo.

 

(btw. imao sam M7, M8 i A9, htio sam i U11, ali S8 je imao i dostupnost i kompletniji je)

Di2 & EPS FTW!
14 godina
protjeran
offline
Re: Prvi profitabilni kvartal za HTC u protekle tr
ivanoile kaže...

Ne zelim u raspravu ulazit, svatko ima svoj ukus (i misljenje). Ali naprema M7 i M8, sve nakon toga nije bilo nista wow, vec mlacenje slame (micanje 3.5mm, onaj squeeze itd.). Kamera im je postala jedino gdje se iskazuju.

Dao bi se kladit da ce U12 biti kompletan proizvod, ali opet nista blizu M7 recimo.

 

(btw. imao sam M7, M8 i A9, htio sam i U11, ali S8 je imao i dostupnost i kompletniji je)

Meni je glavno da je novi sense vrlo lagan i strasno brz, a squeeze mi nije bio faktor pri izboru ali sad ga koristim i dobro dodje, za paljenje flashlighta savrseno, a i javljanje na pozive itd..

 

Ja npr. niti jednog samsunga ne uzimam u obzir dok imaju onaj idiotski zaobljeni ekran, a i samsungov launcher se ne moze usporedjivat sa senseom, kao i ukupna brzina uredjaja i battery life...

16 godina
offline
Re: Prvi profitabilni kvartal za HTC u protekle tr
Ovaj financijski izvještaj je poput onoga kad je Croatia airlines ponosno objavila jednu od najboljih financijskih godina.. nakon što su prodali pola slotova na Heathrowu i ko zna kolko motora od A320
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Prvi profitabilni kvartal za HTC u protekle tri go

Da nisu prodali radnike Googlu bili bi u minusu 390 miljuna. Super godina.

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Prvi profitabilni kvartal za HTC u protekle tr
ansha kaže...
ivanoile kaže...
Ajar kaže...

vreć su prošle tri godine? kad prije ?! 

 Otkad su zadnji dobar mob izbacili... vrijeme brzo prolazi kad nemas ideja.

Kako da ne, evo ovaj U11 mi je daleko najbolji smartphone koji sam imao...

 Kupi si pravi mobitel, (samsung) i onda ćeš vidjet šta je d' pawa

12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvi profitabilni kvartal za HTC u protekle tr
Ošao njihov oriđiđi program "Zadatci" kanda s istom ekipom. Sinoch to prokljuvim da je program unbelievale to use.
Svaka akcija ima svoju reakciju.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice