Realtek trenutno ima najbrži PCIe 3.0 NVMe SSD kon

poruka: 7
|
čitano: 2.874
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Realtek trenutno ima najbrži PCIe 3.0 NVMe SSD kon".
14 godina
offline
Realtek trenutno ima najbrži PCIe 3.0 NVMe SSD kon

Hm, čini mi se da je ovo neka greška u tekstu ili meni kava još nije sjela?: Naime, Samsungov TOP model SSD-a nove podatke zapisuje brzinom do 2.700 MB/s, što je 346 MB/s sporije u odnosu na Realtekov testni SSD. Kad je u pitanju brzina zapisivanja Samsungov 970 Pro SSD je ponovno sporiji, ali neznatno, sporiji je za tek 32 MB/s. Dva puta navedena usporedba zapisivanja, a čitanje?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Realtek trenutno ima najbrži PCIe 3.0 NVMe SSD
dastefan kaže...

Hm, čini mi se da je ovo neka greška u tekstu ili meni kava još nije sjela?: Naime, Samsungov TOP model SSD-a nove podatke zapisuje brzinom do 2.700 MB/s, što je 346 MB/s sporije u odnosu na Realtekov testni SSD. Kad je u pitanju brzina zapisivanja Samsungov 970 Pro SSD je ponovno sporiji, ali neznatno, sporiji je za tek 32 MB/s. Dva puta navedena usporedba zapisivanja, a čitanje?

 

 Hm, ovdje je riječ o kontrolerima.

 

"Realtek je predstavio novi kontroler za SSD uređaje - RTS5762 koji je trenutno najbrži na svijetu. SSD-ovi temelji na njemu prilikom zapisivanja podataka dostižu brzinu i do 3.500 MB/s"

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2018 11:01 (toxic).
14 godina
offline
Realtek trenutno ima najbrži PCIe 3.0 NVMe SSD kon

Autor je ispravio tekst, sada piše kak treba (Kad je u pitanju brzina pristupa podacima, Samsungov 970 Pro SSD je ponovno sporiji). Ipak moja kava radi :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Realtek trenutno ima najbrži PCIe 3.0 NVMe SSD kon

Ok, jedna greska je ispravljena. 

Sljedeca je da se brzina pristupa nekom podatku/fileu mjeri u milisekundama/nano sekundama, ne u MB/sek...

 

Sidi, jedan :D

 

 

http://www.winblogs.net
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Realtek trenutno ima najbrži PCIe 3.0 NVMe SSD
Ti Alesandro ispravljaš kao a i ti imaš greškice, milisekunde pa nano sekunde, jel spojeno ili odvojeno sa prefiksom? Šta je /sek neka hrvatska verzija ili je dovoljno napisat /s...
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2018 19:42 (MP7).
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Realtek trenutno ima najbrži PCIe 3.0 NVMe SSD

Rasclanimo...

 

- moj komentar se nije odnostio na pravopisne greske u tekstu i samim time ne vidim smisao tvog komentara i spominanje mojih gresaka, osim cinjenice da si typical asshole.

- moj komentar se je odnosio na krivu informaciju u tekstu i cinjenicu da je autor pobrkao brzinu pristupa(access time) i brzinu citanja podataka(obicno u MB/sek ;D)

- ako nemas nista pametno dodati pravoj temi clanka/threada, preskoci ga.

- nalazimo se na informatickom forumu. Ako ti se prepucava oko jezika: http://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=287

 

BTW, i ti imas greškica u komentaru, cak i nakon editiranja :P

Na svu srecu, mene zarez, bilo viska ili manjka ne opterecuje :)

 

Pozz :D

 

http://www.winblogs.net
12 godina
offline
Re: Realtek trenutno ima najbrži PCIe 3.0 NVMe SSD
Ma briga me za pravopisne nisam na to mislio ali i kad si napisao sidi jedan to me podsjetilo kako bis kod mog starog profesora iz fizike dobio jedinicu samo zbog “sek” pa bis mu se bunio da ode na forum o gramatici :)
Ljudi nisu ni znali napisat malo slovo s pa im je ovaj govorio sjedn’! A covjek izbezumljeno gleda pa zasto sam popio keca xD
A ti se cudis da je ovdje puno gresaka bugovca pa sam bug je pao po kvaliteti odavno pa im se ti preplati
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice