Samsung Galaxy M20 imat će bateriju od 5.000 mAh

poruka: 8
|
čitano: 3.074
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy M20 imat će bateriju od 5.000 mAh".
12 godina
offline
Samsung Galaxy M20 imat će bateriju od 5.000 mAh

Svi znamo sta se desilo zadnji puta kada je Samsung pokusavao ugraditi veliku bateriju u tanki uredaj *insert exploding emoji

 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy M20 imat će bateriju od 5.000 m
coso9288 kaže...

Svi znamo sta se desilo zadnji puta kada je Samsung pokusavao ugraditi veliku bateriju u tanki uredaj *insert exploding emoji

I sad se neki modeli griju do poruke o isključenju uređaja.

10 godina
suspendiran
offline
Samsung Galaxy M20 imat će bateriju od 5.000 mAh

Ne razumijem, u koji to sada rang spada? Znam da postoje posebni modeli namijenjeni iskljucivo azijskom trzistu, ali ovo to nije.

 

Dakle imamo J (entry), A (mid) i S (premium) te "Note" liniju koja bi bila "super premium" i nadolazeci foldable "F" model koji je nesto sasvim drugacije.

Sto je dakle ovaj "M"? Po cemu je on poseban osim po tom jebenom notchu? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy M20 imat će bateriju od 5.000 m
M serija mijenja J i C seriju od Samsunga.
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy M20 imat će bateriju od 5.000 mAh

Poljska je valjda manje bitna kad joj se piše ime države malim slovom? A skandinavske države očito bitnije

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2018 14:08 (Cesc).
 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy M20 imat će bateriju od 5.000 m
Cesc kaže...

Poljska je valjda manje bitna kad joj se piše ime države malim slovom? A skandinavske države očito bitnije

 Poznati su po trolanju u igrama, pa sigurno zbog toga...

15 godina
offline
Samsung Galaxy M20 imat će bateriju od 5.000 mAh

mislil sam kupit jednoga za grijanje kupaone ujutro ali su kineske grijalice bitno jeftinije. i pouzdanije. i može se regulirati snaga. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy M20 imat će bateriju od 5.000 mAh

Ocemo li napokon vidjeti prvi samsungov uredaj koji ce prebaciti 10h screen on time-a ?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice