Samsung Galaxy S10 neće imati skener šarenice oka

poruka: 7
|
čitano: 2.580
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy S10 neće imati skener šarenice oka".
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10 neće imati skener šarenice oka

Jao, i što ćemo sad?

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Moj PC  
2 1 hvala 1
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10 neće imati skener šarenice oka

U situaciji postojanja drugih tehnologija, ova mi je jedna od lošijih, makar šarenica oka moguće može biti i detaljnija od prepoznavanja lica ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S10 neće imati skener šarenice oka

jok, skenirat će šarenicu dupeta. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10 neće imati skener šarenice
Inace me tako zaboli sto ovog nema....ali sam bjesan jer platis xxxxx kuna za mob a nemas onda sve dide mide pa makar mos rec imam sve....
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10 neće imati skener šarenice
Dead kaže...
Zar nije dovoljna samo jedna tehnologija otključavanja? Znači imaš npr. tri tehnologije, a koristiš jednu. Ispada da si za dvi bacija lovu u vitar.

 bice sad bjezanje od takvih tehnikalija... cim su ameri otkljucali onaj ajfon preko face id-a vidices kako ce se prestat koristit i vratitna pin ili nesta...

VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10 neće imati skener šarenice
Ovo je dealbraker, siguran sam da će milijuni radi toga odustati od kupnje
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10 neće imati skener šarenice
Ovo je dealbraker, siguran sam da će milijuni radi toga odustati od kupnje
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice