Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3

poruka: 20
|
čitano: 11.092
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3".
2 godine
neaktivan
offline
Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3

samsung je sam sebe šutnuo nogom u guzicu ove godine

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3

Mislim da cu uzet iduce Galaxy z flip 3.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3

Kad ne znaš što ćeš radiš gluposti... 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3
Kupiš mobitel od 2k € i onda ga rasklopiš kako bi imao pregledniji podsjetnik za špeceraj, super reklama 😁
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3
Kao dugogodišnjeg korisnika note linije, već me neko vrijeme privlači fold a fold sa s-penom mi je odlična stvar da ne košta kolko košta. Minus mi je nepostojeći spremnik olovke (integrirani) i to što manji ekran nema također s-pen digitizer kao unutarnji. Do max 1200€ bi razmislio, ali još 600e više....teško.
Z flip mi je fora zbog samog savijanja, ali mi nije fora jer se taj mob isključivo mora otvarat kod svake zadaće osim notifikacija i sitnih opcija poput upravljanja glazbom pa si mislim da će taj prije u kvar ekrana nego fold.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3
dax-lax kaže...
Kao dugogodišnjeg korisnika note linije, već me neko vrijeme privlači fold a fold sa s-penom mi je odlična stvar da ne košta kolko košta. Minus mi je nepostojeći spremnik olovke (integrirani) i to što manji ekran nema također s-pen digitizer kao unutarnji. Do max 1200€ bi razmislio, ali još 600e više....teško.
Z flip mi je fora zbog samog savijanja, ali mi nije fora jer se taj mob isključivo mora otvarat kod svake zadaće osim notifikacija i sitnih opcija poput upravljanja glazbom pa si mislim da će taj prije u kvar ekrana nego fold.

Pokušavam se staviti u perspektivu korisnika Folda pa me zanima što te privlači kod njega? Meni osobno je to uređaj "ni vrit, ni mimo", kao mobitel je nezgrapan i čini mi se kao gnjavaža umjesto normalnog mobitela, a kao tablet je premali za ozbiljnije korištenje. Za tu cijenu kupiš high-end mobitel i high-end tablet, a stvari su ti ionako syncane.

 

Što se tiče Flip modela on mi se čini kao zanimljiviji izbor, posebno ako želiš imati nešto malo u džepu (npr. čini mi se kao idealan izbor za ženski dio korisnika), no opet imati još korak otvaranja kod svakog javljanja (kao da sam se vratio 20 godina unatrag). Jedino što je cijena sad malo ipak normalnija u odnosu na prvu verziju.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
13 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3
Erm, sve? Tehnički jer je kompleksnija izvedba od bilo čega. Nema kaj nema. Na mobu pretežno surfam i gledam video materijale a ovo mogu fino stavit u džep a kad treba, rastvorit na dupli prostor. Multitask je ipak mnogo iskoristiviji nego što mi je na trenutnom noteu.
Već godinama nema ništa zanimljivo ni novo na smartphone tržištu. N8 je iz 2017 a hardver još uvijek glatko šamara po sw-u.
Fold je ipak tehnički nešto drugačije i novo a to mene privlači. Jedino kaj me moguće još muči je hoće li ekran izdržati 3-4god, nakon čega mijenjam telefon novim. Još jedan bonus mi je kaj postoji dupli ekran pa je barem jedan funkcionalan za prenjeti stvari kao autentifikatore, banke, crypto a ne da moram prvo mijenjat oled da bi mogao napravit backup. Jep, ne možeš sve backupat u cloud.
Uglavnom, nakon dosta vremena nešto novo i zanimljivo. Kolko je iskoristivo naspram standardnog, ne razmišljam.

Btw, trenutno imam google one backup ali za sigurnosne stvari koje bi me blokirale na neko vrijeme koristim drugi telefon koji pospremim na neku lokaciju ili nosim sa sobom na put za svaki slučaj
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2021 13:20 (dax-lax).
13 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3

zgodno, impresivno čak ... vrlo upitno korisno. 

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3

Da li je neko imao pprobleme da mu se osteti ekrean do sada ? Malo me strah da ga uzmem cini mi se da nije napravljen da traje dugo...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3
andrijafhm14 kaže...

Da li je neko imao pprobleme da mu se osteti ekrean do sada ? Malo me strah da ga uzmem cini mi se da nije napravljen da traje dugo...

 Fold 1 i 2 su imali velikih problema s kvarenjem savitljivih ekrana. Ovaj ima dosta bolje izveden mehanizam preklapanja i nešto tvrđi materijal zaslona, ali opet ne vjerujem da će izdržati godine korištenja. Pošto ga vjerojatno nitko s foruma nema, najbolje ti je potražit na netu slučajeve neispravnih, ako ih ima.

12 godina
neaktivan
offline
Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3

Znaci imam i Flip 3 ( poslovni ) i Fold 3 Privatni

 

Flip sam koristio od septembra i telefon je meni licno glupost teska, baterija je dno dna i telefon moras svaki prokleti put otvorit da bi ga koristio i sta dobijes kad je otvoren, ono obicni telefon samo malo duzi sa losom baterijom, jedino ono narod me stalno zaustavljao i pitao woooww sta je to.

 

Fold sam Kupio/Dobio ured besplatno jer radim za Vodafone tako da mjesecno ne moram placat nista(samo 10€ za osiguranje) dao sam jednokratno 350 eura i dobio 314 eura nazad za stari S10 koji mi je stajao u ladici.

 

eeeh Fold je definitivno najbolji telefon sto sam ikad imao, jednostavno nazad na obicni telefon vise neb mogao nikad.

 

Baterija je odlicna pogotovo poslije FLipa... a o funkcionalnosti da ne govorim, multiwindow opcije sa goodlockom i jednostavno youtube i ostali filmovi su san snova na ovom ekranu.

 

Da, telefon jeste logicno malo deblji kad je sklopljen ali ne smeta mi nimalo.

 

ko god ima kesa i svakako voli samsung to je to nema dalje

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3
mersimh kaže...

Znaci imam i Flip 3 ( poslovni ) i Fold 3 Privatni

 

Flip sam koristio od septembra i telefon je meni licno glupost teska, baterija je dno dna i telefon moras svaki prokleti put otvorit da bi ga koristio i sta dobijes kad je otvoren, ono obicni telefon samo malo duzi sa losom baterijom, jedino ono narod me stalno zaustavljao i pitao woooww sta je to.

 

Fold sam Kupio/Dobio ured besplatno jer radim za Vodafone tako da mjesecno ne moram placat nista(samo 10€ za osiguranje) dao sam jednokratno 350 eura i dobio 314 eura nazad za stari S10 koji mi je stajao u ladici.

 

eeeh Fold je definitivno najbolji telefon sto sam ikad imao, jednostavno nazad na obicni telefon vise neb mogao nikad.

 

Baterija je odlicna pogotovo poslije FLipa... a o funkcionalnosti da ne govorim, multiwindow opcije sa goodlockom i jednostavno youtube i ostali filmovi su san snova na ovom ekranu.

 

Da, telefon jeste logicno malo deblji kad je sklopljen ali ne smeta mi nimalo.

 

ko god ima kesa i svakako voli samsung to je to nema dalje

 

 

 Da, hajpaj me još malo.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3
ev :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3
mersimh kaže...
ev :D

 Smrad      

 

Koja je to maska?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3
nekakva kineska al je dobra zbog ovog vraga nazad kad hoces gledati youtube itd
11 godina
offline
Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3

Jel netko imao problema sa ekranom na Flip 3? ženin se oštetio ispod one plastične folije, osjete se kao bore na pregibu, riknuo ekran, nosili na servis da poprave u garantnom roku ali su nas odbili.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3
Ako znaš u kojem ovlaštenom servisu je bio, nosi u drugi ovlašteni. To su uvijek prihvaćali pod reklamaciju. Jedino ako je netko pokušavao skidati tu foliju pa su primjetili, no vjerujem da to ovdje nije slučaj. Samo traži svoje jer je to klasična procedura i valjda ni jedan ne poživi dulje od garancije ak se otvara bar 10 puta dnevno.
12 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3
sdomic kaže...

Jel netko imao problema sa ekranom na Flip 3? ženin se oštetio ispod one plastične folije, osjete se kao bore na pregibu, riknuo ekran, nosili na servis da poprave u garantnom roku ali su nas odbili.

 Pa to im je klasična boljka. Za njihova zaštitna folija traje max 6mj. Ne smiješ je sam skida.,niti mjenjati.

 

Zamjenu folije će ti odraditi u ovlaštenom servisu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2022 8:59 (R36).
11 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3

Nosio sam u Santa Domcenicu, oni su slali u Samsung. Di još mogu odnjeti?

13 godina
offline
Re: Samsung predstavio Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3
U samsung dućan, odnosno smart smart doo u arenu. Ima ih sigurno još ovlaštenih
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice