ScummVM - obvezna oprema za ljubitelje mobilnog ig

poruka: 9
|
čitano: 2.722
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ScummVM - obvezna oprema za ljubitelje mobilnog ig".
10 godina
suspendiran
offline
ScummVM - obvezna oprema za ljubitelje mobilnog ig

to su bila bezbrižna vremena ...

 

 

nažalost prerastao sam to sve, nemam volje niti 5 minuta igrati ove igre uz koje sam odrastao (posebice Lucas Artsove avanture), ali ostaje lijepo sjećanje.

Sada nažalost više ništa, prije je bilo "kuča poso poso kuča", ali zbog novog posla i pandemije je "kuča kuča kuča kuča"...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ScummVM - obvezna oprema za ljubitelje mobilno
kuČa?
If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: ScummVM - obvezna oprema za ljubitelje mobilno
MENIT kaže...
kuČa?

 

nego ČA da kuČa!

 

 

3 godine
offline
ScummVM - obvezna oprema za ljubitelje mobilnog ig

Greška u članku - nije "The Curse of the Monkey Island 1, 2 i 3" nego je The Secret of the Monkey Island 1, 2 i 3.

Curse je bio naziv samo trećeg dijela.

 
2 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: ScummVM - obvezna oprema za ljubitelje mobilno
Gallu kaže...

Greška u članku - nije "The Curse of the Monkey Island 1, 2 i 3" nego je The Secret of the Monkey Island 1, 2 i 3.

Curse je bio naziv samo trećeg dijela.

 

Samo je prvi dio bio "the secret of". 

 

Monkey Island (series) - Wikipedia

 

igrao sam originalna 3 dijela, super su bili svi. Treći dio imao je najljepšu, gotovo Disneyevu grafiku.

 

Četvrti i Peti dio bio je u 3Du i tada mi se osobno izgubila sva draž ove igre, nisam ih nikad niti instalirao.

3 godine
offline
Re: ScummVM - obvezna oprema za ljubitelje mobilno
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Gallu kaže...

Greška u članku - nije "The Curse of the Monkey Island 1, 2 i 3" nego je The Secret of the Monkey Island 1, 2 i 3.

Curse je bio naziv samo trećeg dijela.

 

Samo je prvi dio bio "the secret of". 

 

Monkey Island (series) - Wikipedia

 

igrao sam originalna 3 dijela, super su bili svi. Treći dio imao je najljepšu, gotovo Disneyevu grafiku.

 

Četvrti i Peti dio bio je u 3Du i tada mi se osobno izgubila sva draž ove igre, nisam ih nikad niti instalirao.

 

Da, vidi mene koji znam sve o MI pa napravim grešku. Drugi dio je bio Monkey island 2 Lechucks Revenge.

I meni je zadnji dobar dio bio treći. Iako nikako ne mogu preći preko anntiklimatičkog kraja dvojke i trojke :S Ali sve ostalo prije finala je super!

8 godina
offline
ScummVM - obvezna oprema za ljubitelje mobilnog ig

Ako ćete se zezati sa ScummVM, probajte Future Wars (ako već niste). Genijalna igra, imho. Amiga ili ST verzija je bolja od DOS verzije iirc, zbog muzike itd.
Igra ima "cinematique" (rotoskopirane) dijelove, akcijske (arkadne) elemente, gro dobrog i crnog humora, mozgalice, suludu, dugačku i dobru priču... svašta nešto dobroga.
Delphin Software je inače poznat po legendarnim Another World i Flashback (definitivno ispred svog vremena).

 

 
0 0 hvala 1
10 godina
suspendiran
offline
Re: ScummVM - obvezna oprema za ljubitelje mobilno
Zechina kaže...

Ako ćete se zezati sa ScummVM, probajte Future Wars (ako već niste). Genijalna igra, imho. Amiga ili ST verzija je bolja od DOS verzije iirc, zbog muzike itd.
Igra ima "cinematique" (rotoskopirane) dijelove, akcijske (arkadne) elemente, gro dobrog i crnog humora, mozgalice, suludu, dugačku i dobru priču... svašta nešto dobroga.
Delphin Software je inače poznat po legendarnim Another World i Flashback (definitivno ispred svog vremena).

 

 

 

Nisam znao za tu igru! Hvala puno, budem probao za vikend na PCu ali preko scummVM programa, da izbjegnem DOS verziju.

 

Još jedan razlog zašto bi se trebalo kupiti Amiga Mini (ili Pi 400), radi svih ovih skrivenih dragulja.

8 godina
offline
Re: ScummVM - obvezna oprema za ljubitelje mobilno
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Zechina kaže...

Ako ćete se zezati sa ScummVM, probajte Future Wars (ako već niste). Genijalna igra, imho. Amiga ili ST verzija je bolja od DOS verzije iirc, zbog muzike itd.
Igra ima "cinematique" (rotoskopirane) dijelove, akcijske (arkadne) elemente, gro dobrog i crnog humora, mozgalice, suludu, dugačku i dobru priču... svašta nešto dobroga.
Delphin Software je inače poznat po legendarnim Another World i Flashback (definitivno ispred svog vremena).

 Nisam znao za tu igru! Hvala puno, budem probao za vikend na PCu ali preko scummVM programa, da izbjegnem DOS verziju.

 

Još jedan razlog zašto bi se trebalo kupiti Amiga Mini (ili Pi 400), radi svih ovih skrivenih dragulja.

 

ScummVM prima sve tri verzije koliko se sjećam (ST, Amiga, DOS); uz uvjet da mu ubaciš orginalne datoteke.
Evo našao sam:
https://wiki.scummvm.org/index.php/Future_Wars

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice