Surfshark VPN - jedan od ponajboljih univerzalnih

poruka: 9
|
čitano: 4.346
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Surfshark VPN - jedan od ponajboljih univerzalnih ".
14 godina
offline
Surfshark VPN - jedan od ponajboljih univerzalnih

Malo je zbrljana informacija o cijeni pretplate.

 

 

 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Surfshark VPN - jedan od ponajboljih univerzal
Uzeo ga na Black friday, 50$ 24+3 mjeseca, znaci preko 3godine za 50$
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Surfshark VPN - jedan od ponajboljih univerzal

Bencho, i, valja ?
Bunker
12 godina
offline
Surfshark VPN - jedan od ponajboljih univerzalnih

Super mi je kak se uvijek govori da "radi odlicno" sa streaming servisima, samo sto to obicno znaci da radi odlicno jedino ako gledas prek kompa/ moba. Rijetko koji ima opciju za Smart TV, sto je vjerojatno sto vecini ljudi treba za unblock Netflixa i slicnog... Dosad jedino za expressVPN znam da to moze napravit

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Surfshark VPN - jedan od ponajboljih univerzalnih

ja sam otkazao svoju nakon 2god. zbog par stvari.

 

  •  ako se koristi google tražilica svaki upit skoro captcha znači unsuable
  •   toliko je reza brzinu da to nisu istine
  •   često nije radilo za određene zemlje tipa uzmem VPN za Tursku, a vidim da je zapravo IP iz Nizozemske
  •  osim navedenog problema često i nije radila internet konekcija

 

od pluseva bi reko najviše šta može unlimited uređaja/usera

 

Sad gledam ili nord ili express

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.3.2022 11:25 (Makić).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Surfshark VPN - jedan od ponajboljih univerzal
Slazem se sa kolegom iznad, nekad je brzina srozana, sto se tice streaming servisa, netflix uk i usa sam gledao, i radi 50/50 tj nekad iz prve sve glatko nekad treba ubost server u drugom gradu pa se pokrene, a nekad mi je znalo uopce nedat pokrenut video iz recimo USA servera, to je minus jer nemozes se pouzdati 100% u njega sto se tice streaminga
Za ostale stvari je sasvim solidan za cijenu 50$ 3 godine, za unlimited loginove, za torrent ili cisto za sigurnost

Koristio sam ga na androidu, pc i na "Vpn" ruteru (Gl-inet Mango 2) i udjelio frendovima, nitko nikad nije imao problema s loginom svi se ulogirali kad god im je zatrebao
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Surfshark VPN - jedan od ponajboljih univerzal
Minneyar kaže...

Super mi je kak se uvijek govori da "radi odlicno" sa streaming servisima, samo sto to obicno znaci da radi odlicno jedino ako gledas prek kompa/ moba. Rijetko koji ima opciju za Smart TV, sto je vjerojatno sto vecini ljudi treba za unblock Netflixa i slicnog... Dosad jedino za expressVPN znam da to moze napravit

 Ja sam instalirao TorGuard (https://torguard.net/) na Nvidia Shield i radi bez smetnje. O iskustvima ne mogu mnogo reći jer praktično niti ne koristim VPN na konzoli. Na PC su brzine dosta dobre za europske servere. Naročito izdvajam: Njemačku (Frankfurt) i Švicarsku (Zurich). Preplatu vrijedi kupiti za vrijeme promocije (Black Friday).

10 godina
offline
Re: Surfshark VPN - jedan od ponajboljih univerzal
Bencho2211 kaže...
Slazem se sa kolegom iznad, nekad je brzina srozana, sto se tice streaming servisa, netflix uk i usa sam gledao, i radi 50/50 tj nekad iz prve sve glatko nekad treba ubost server u drugom gradu pa se pokrene, a nekad mi je znalo uopce nedat pokrenut video iz recimo USA servera, to je minus jer nemozes se pouzdati 100% u njega sto se tice streaminga
Za ostale stvari je sasvim solidan za cijenu 50$ 3 godine, za unlimited loginove, za torrent ili cisto za sigurnost

Koristio sam ga na androidu, pc i na "Vpn" ruteru (Gl-inet Mango 2) i udjelio frendovima, nitko nikad nije imao problema s loginom svi se ulogirali kad god im je zatrebao

 

Kako ide s gledanjem Netflix USA? Imam trenutno aktiviran ovaj naš Netflix. Za USA treba otvoriti još jedan račun ili ovaj naš može gledati USA sadržaje čim dobije USA IP adresu?

8 godina
offline
Re: Surfshark VPN - jedan od ponajboljih univerzal
Netflix racun ti je univerzalan za sve biblioteke, znaci jedan je doboljan, samo mjenjas lokaciju i eventualno trebas obrisati cache da ti učita novi sadržaj ( tako je barem meni na Samsung tv)
 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice