Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj

poruka: 31
|
čitano: 11.743
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj".
6 godina
protjeran
offline
Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj

Glavna je opasnost kriptovaluta to što su dozlaboga dosadne i kradu medijski prostor potencijalno zanimljivijim temama.

 

P. S. Engleska riječ ultimate lažni je prijatelj s hrvatskom riječju ultimativan. Pitam se hoćete li ikada naučiti.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 8:47 (Mary Sue).
 
15 9 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj

Molim se za dan kad ce pisati "propao" Apple & Bitcoin(sve vezano uz kriptovalute), stvarno neprode dan a da se na naslovnici nespominje jedno od toga..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
9 4 hvala 0
8 godina
offline
Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj
Kaj lavove? Komade terat kad piješ kavu.
Ja uzmem dva BUGa kad pijem kavu vani. Čim prvi otvorim, komadi me salijeću tolko da ih moram terat s drugim.
A jeftinije neg ajfon.
 
12 0 hvala 0
13 godina
offline
Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj

Nije baš dio teme ali ipak ako si pretplatnik ne znači da još nisi dobio svoj primjerak.... ukinut pretplatu i kupovat ovako jer ću ga tako prije prolistat očito

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj

Naprijed kriptovalute!

Show must go on! Sve dok

kinezi imaju veliki trgovinski suficit,

gdje će oni s kešom??

Treba im kriptovaluta da imaju

di potrošit pare, puno para malo

robe izaziva inflaciju, a i neka se

para vrti.

Uostalom troši se za hardware i

struju, zavrtile kriptovalute i stvarnu

valutu. To su novi deriWatti!

Bit će dobro sve dok traje, dok

kriptovalute budu držale vrijednost.

 

To što BUG konstantno piše o kriptovalutama

to je podilaženje tržištu - tržišna orjentacija.

 

Volio bih da se u BUG vrate neke programerske

teme. Sjećam se sa sjetom da je jednom bio

tekst od BASM-u - Built in assembleru kojim

si mogao optimizirati delphi kod ili ga potpuno

zamijeniti. (U međuvremenu ga je EBarcadero izbacio).

Bugovci ako bi te mogli objaviti taj tekst

na webu, da mladi vide što je vještina programiranja.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi,
Mary Sue kaže...

Glavna je opasnost kriptovaluta to što su dozlaboga dosadne i kradu medijski prostor potencijalno zanimljivijim temama.

 

P. S. Engleska riječ ultimate lažni je prijatelj s hrvatskom riječju ultimativan. Pitam se hoćete li ikada naučiti.

 

 A i tema kasni cca pola godine od kada je bio zadnji "boom"...

15 godina
offline
Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj

baš gledam koliko vozača na semaforima, dok čeka zeleno, kažiprstom rudari kripto...nešto iz nosa. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 1 hvala 0
10 godina
offline
Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj

Volim BUG al sad ste ga stvarno pretjerali! Pa koji je ovo već broj u kratkom roku koji se bavi kriovptovalutama? Pa dosta više s tim!

 

A jedina poruka koju biste trebali posalti je: ŠTO DALJE OD KRIPTOVALUTA

Moj PC  
6 3 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi,
Azmo kaže...

 

A jedina poruka koju biste trebali posalti je: ŠTO DALJE OD KRIPTOVALUTA

Pogledaj izračune isplativosti koje je autora napravio, pa će ti biti jasno koja je poruka poslana...

 

Uz to jedan od segmenata teme je naslovljen: "Štetni utjecaji na PC industriju: Tamna strana medalje"

 

Tema je obrađena u svim segmentima.

...
15 godina
odjavljen
offline
Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj

Buduci da je BTC trenutno ruknuo ispod 7K mogla bi neka od slijedecih tema broja biti : Sto smo sve pisali o rudarenju kriptovaluta

Moj PC  
2 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj

Superman vs crypto night ilitiga, kako sam podešavao svoj rig :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj

Nazalost, kriptovaluta nije dio "slobodnog" svijeta u kojem zivimo i zbog toga osudjena je na propast. 

 
0 4 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi,
Bug o ovoj temi kao i o svemu dobrano kaska
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj

ova rudarenja isplate se jedino prodavateljima grafičkih i distributerima struje. ostali: saaaaaaug ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj

u moderno doba najvise profitiraju oni koji rade za proviziju, o cemu god da se radilo...nit ih krivi itko za ista, nit ovise o trzistu, a lova kapa i od jednih i od drugih...

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi,
Sve što je stvoreno da navuče raju ima svoju svrhu koja NIKAD ne služi dobrobiti spomenute "raje" koja se u ovom slučaju mjeri u milijunima .. Malo sam skeptičan oko "krajnjeg cilja" iako se kripto valutama može ponešto kupiti ili trgovati njima poznato je da se sporo i mučno skupljaju pa kao da to implicira korisnike da ih štede možda i više nego bi trebali .. :)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj

Kada kao pretplatnik niti danas ne dobiješ časopis na kućnu adresu.. pa ga odeš kupiti....

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj

Što mlatit lavove, treba bit praktičniji pa svi idemo u WC :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi,

Majmuni su mnogo simpatičniji od lavova. 😂

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
14 godina
neaktivan
offline
Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj

Više ste se i Bogu i Vragu popeli na jetru (da ne kažem na neš' drugo) sa tim kriptovalutama i rudarenjem.

Mora da tu ima prste samo jedan, van granica normale, zagriženi moron za te stvari.

Svi bi nešto zarađivali a nitko ne bi ništa radio. (čeka se neki 'wise-ass' sa filozofiranjem o negacijama)

Bit će zanimljivo u bližoj budućnosti vidjeti sveopće rezultate svega ovoga kad se takva praksa usadi ovim novim degeneracijama.

Ali kao što je i pisano, mrzit će vas, proklinjat, progonit i ubijat vlastita djeca zbog ovakve "škole" kad shvate što ste im priredili za njihovu budućnost.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 22:19 (soker).
 
11 4 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi,

jeben post, potpis svaka čast majstore

16 godina
offline
Re: Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi,
soker kaže...

Više ste se i Bogu i Vragu popeli na jetru (da ne kažem na neš' drugo) sa tim kriptovalutama i rudarenjem.

Mora da tu ima prste samo jedan, van granica normale, zagriženi moron za te stvari.

Svi bi nešto zarađivali a nitko ne bi ništa radio. (čeka se neki 'wise-ass' sa filozofiranjem o negacijama)

Bit će zanimljivo u bližoj budućnosti vidjeti sveopće rezultate svega ovoga kad se takva praksa usadi ovim novim degeneracijama.

Ali kao što je i pisano, mrzit će vas, proklinjat, progonit i ubijat vlastita djeca zbog ovakve "škole" kad shvate što ste im priredili za njihovu budućnost.

 

Komentari poput tvojeg dokazuju da ljudi i dalje nemaju pojma o čemu je zapravo riječ. Stoga ne vidim zašto BUG ne bi pisao o tome, upravo da nas informira.

Svi koji su pametni, da li ste pročitali zaključak američkog Kongresa o blockchainu i kriptovalutama? gdje između ostalog govore da će kripto zamijeniti fiat valute.

Da li znate što je Putin naredio svojem zakonodavstvu? nemate pojma.

 

Prije nego počnete pisati gluplje komentare od prosječnog hillbilly amera, educirati se prvo o tehnologiji ako ne online onda čitajući BUG koji vam je ponudio temu za učenje nečeg novoga.

16 godina
odjavljen
offline
Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj

Muka mi je od kriptovaluta ali naslovnica je odlicna.

Mary Sue je novi profile od Arendelle, ne?

Freak Show Inc.
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi,
Friday kaže...

Muka mi je od kriptovaluta ali naslovnica je odlicna.

Mary Sue je novi profile od Arendelle, ne?

 da i da. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
online
Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj

Bas prebacio nesto sitno bitkonja na mistertango kartušu pa poslo zenu u ducan po novi bug...

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj

Dragi moji bugovci, ovaj broj se već naveliko čita.

 

Volim kada je broj izvrsno balasiran kao što je primjerice ovaj za travanj.

Hardverske teme sa aktulanim temama kao temom broja. Vi ne preprisujete kao drugi mediji kada pišete o kriptovalutama, nego pak napravite svoj originalni tekst sa testiranjem sa svoje stranem gdje stojite iza onoga što napišete.

I sve na objektivni način.

 

Ne mislim, te ne držim do toga da vi nešto promovirate, kao što su vam neki forumaši sugerirali da ne bi trebalo afirmirati...vi jednostavno pišete o stvarima onakvima kakve jesu. Sa svih strana gledišta.

Isto tako se ne slažem sa Grgom koji je napisao pismo u kojem piše niste više stjegonoše...Hm, BUG je po meni izvrsno dobar, kako prije tako i sada. A, čvrsto sam uvjeren da će tako biti i ubudće.

 

BUG, rula nadmočno

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj

Ja ću kupiti novi BUG zbog teme o robotskim surogatima odn. plastičnim lutkama koje služe za njiha, njiha.... a ne zbog rudarenja.

Čujem da ima vrlo lijepih i programirano podatnih...

I onda si pustim Atomsko Sklonište i Žuti kišobran...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi,
Friday kaže...

Muka mi je od kriptovaluta ali naslovnica je odlicna.

Mary Sue je novi profile od Arendelle, ne?

 Bravo genije.. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
16 godina
offline
Re: Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi,
Miro kaže...

 

Tema je obrađena u svim segmentima.

 Da, sa jednom godinom zakasnjenja. Minimalno.

 

Lako sada vjerovatno na kraju iliti izdisaju "rudarenja"  BUG guruima i vidovnjacima nesto detaljno obraditi i poslati podanicima svjetovnu poruku, Isus je rekao....

 

Ovo je trebalo biti obradjeno i bas tako na taj detaljan nacin i opisano kada je "stvar" bila u zamahu ili bar u vrhuncu razvoja a ne danas kada se pojedini rigovi polako gase jer rade na samoj granici isplativosti tj. zarade tek nesto malo vise nego sto potrose struje.

Tko struju ne placa nije u toj kategoriji medjutim tko je placa dobro racuna ovih dana...

 

Nazalost, kada je trebalo napisati takav nekakav kvaliteniji clanak kao sto je ovaj vrhunac BUG novinarstva su bili clanci/reportaze tipa:

 

Bitcoin je probio 12k.

Bitcoin je probio 14k.

Bitcoin je probio 16k....

 

 

 

16 godina
online
Sve o rudarenju kriptovaluta, kako se to radi, koj

Trenutna cijena je potpuno irelevantna, svi kriptosi mogu u tjedan dana, pa i manje, dobiti na cijeni i vise nego duplo, pa ce opet biti pomama za kartusama, rigovima, Lamboima i tako to...

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice