Tvrtka Hangar 18 dobila 920.000 kuna za internacio

poruka: 6
|
čitano: 3.473
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tvrtka Hangar 18 dobila 920.000 kuna za internacio".
15 godina
offline
Tvrtka Hangar 18 dobila 920.000 kuna za internacio

megadeth roka i rola skoro pa nadmoćno, ako se postavi na najjače: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Tvrtka Hangar 18 dobila 920.000 kuna za internacio

ah, lijepo, investicije u 'zelenapolja' (greenfield..) u IT, u tehnologiju, razvoj, konkurentnost, .. i najslađe, iz eu fondova, bespovratno! .. za razvoj branda noa, jači smo od kine! :)

hmm.. prisjećam se slučaja palermo, ponekad se bespovratno mora vratiti, tad vraćamo mi, ne oni.. a na fotkama se smiješe razdragana lica i rukuju se.

 

-nema investiranja u proizvodnju, pogotovo ne u nešto konkurentno, možemo raditi npr biciklističke staze ili fasade. Fasade ponekad padnu, nekak mi ovo s brandom noa vuče na to.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Tvrtka Hangar 18 dobila 920.000 kuna za internacio

Uvijek je lijepo pročitati da se poticaji daju uvoznicima i trgovcima, njima je najteže.

Mislim da će Hangar s ovih 920.000 kn pokoriti Europu, bez obzira što ovako na prvu zvuči kao da si kumovi međusobno dijele pare.

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Tvrtka Hangar 18 dobila 920.000 kuna za internacio

.. još je zanimljivije od udarne-naslovne vijesti!!! ona u textu, da su već do sad dobili 100milja.. tj sad je manje od 1% the-vijest! .. a stotka je onako lijepa cifra, za kumove..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2019 12:21 (ihush).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Tvrtka Hangar 18 dobila 920.000 kuna za internacio

koliko će samo servisa moći otvoriti s tom lovom .... iju! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Tvrtka Hangar 18 dobila 920.000 kuna za internacio

Dobro je što je sav novac ostao unutar obitelji :-)

 

Još da i ekipa iz Hangara plati svojim malim dobavljačima s kojima nisu obitelj bio bi odličan potez.

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice