UPRAVO: Gledajte prvi Hard-report uživo

poruka: 17
|
čitano: 3.619
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "UPRAVO: Gledajte prvi Hard-report uživo".
15 godina
offline
UPRAVO: Gledajte prvi Hard-report uživo

ne čujem vas dobro al ću da vam kažem: niko ne sme da vas bije! (pojačajte ton) 

 

osim toga, na momente kršite fizikalne zakone i zvuk je brži od slike. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2018 12:51 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
UPRAVO: Gledajte prvi Hard-report uživo

Bit ce bolje drugi put(uglavnom sto se tice teh. problema), u svakom slucaju pohvalnoi jedva cekamo sljedeci..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
UPRAVO: Gledajte prvi Hard-report uživo

Dodao sam kratki osvrt na današnji stream u vijest. Hvala svima koji su gledali! Sad nam preostaje popeglati stvari koje su nam se u ovom testnom emitiranju pokazale manjkavima. Konkretno, za sljedeću epizodu ćemo poglasniti mikrofon i malo rekonfigurirati redakcijsku mrežu, da nam ne utječe na glatkoću streama. I imati manje leakanih slajdova 

 

Daljnji komentari su iznimno dobrodošli pa svakako kažite kako vam se svidjela sama forma (prijenos uživo, umjesto snimanja unaprijed) i slično.

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
UPRAVO: Gledajte prvi Hard-report uživo

Hrvatski WAN show !

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: UPRAVO: Gledajte prvi Hard-report uživo
Linuse spavas li mirno?😎
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
offline
UPRAVO: Gledajte prvi Hard-report uživo

Za prvi puta jako dobro, bilo je manjih "bolesti" sa slikom znala se zamrzuti tu i tamo, no zvuk je bio cjelo vrijeme bio ok. Mislio sam da vas je netko namjerno iskopčao kada ste počeli s toilet humorom hehehe.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2018 17:38 (Exilo).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
UPRAVO: Gledajte prvi Hard-report uživo

Stream je bio dobar gledao sam  prvi dio citav jer dok ste imali "kvar" u medju vremenu je dosao i drugi dio ali to me je uspavalo pa nisam uspio sve pregledati to cu naknadno.

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
UPRAVO: Gledajte prvi Hard-report uživo

Niste rekli jel WC riješen? 

Nemojte da vas live nastup sputava u humorističnim digresijama i da vam govore da idete u off. Za 5 godina ovo će donositi 90% zarade, a časopis 10%

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2018 22:56 (hrvooje).
 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
UPRAVO: Gledajte prvi Hard-report uživo

Tko vas šminka ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
UPRAVO: Gledajte prvi Hard-report uživo

Da fakat dobro pitanje, jer očito je da Denis ima stilista nekog 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
UPRAVO: Gledajte prvi Hard-report uživo

Da sam prijedlog u live-u ali cu ponovit i ovdje.

Mislim da bi bilo bolje da live stavite preko vikenda (Nedjeljom u 2 ) kada je vecina kod kuce pa bi vjerojatno bilo vise ekipe koja bi vas gledala.

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: UPRAVO: Gledajte prvi Hard-report uživo
djigibao kaže...

Da sam prijedlog u live-u ali cu ponovit i ovdje.

Mislim da bi bilo bolje da live stavite preko vikenda (Nedjeljom u 2 ) kada je vecina kod kuce pa bi vjerojatno bilo vise ekipe koja bi vas gledala.

 Da, naravno.

Ali to je njima posao, vjerojatno nije da se trgaju da bi radili u nedjelju u podne.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
protjeran
offline
Re: UPRAVO: Gledajte prvi Hard-report uživo
Barem nebi morali placati nedjeljom parking u onoj prokletoj Ogrizovicevoj😎 jednom dobio kaznu od 2500kn skoro sam se šlagiro...lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: UPRAVO: Gledajte prvi Hard-report uživo
...ne mora biti nedjelja (to je bilo radi NU2), može i subota....ili neki popodnevni/večernji termin...
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
offline
Re: UPRAVO: Gledajte prvi Hard-report uživo
djigibao kaže...

Da sam prijedlog u live-u ali cu ponovit i ovdje.

Mislim da bi bilo bolje da live stavite preko vikenda (Nedjeljom u 2 ) kada je vecina kod kuce pa bi vjerojatno bilo vise ekipe koja bi vas gledala.

 I vjerojatno nebi bilo kvarova u veselom centru

AMD AntiBoy
10 godina
offline
UPRAVO: Gledajte prvi Hard-report uživo

Dragi moji Bugovi udarnici, ovo je super. Ovo je napredak. Svaki napredak veseli nas kao bugove fanove.

Ovo omogućava veću interkaciju sa publikom. Može uvijek neposredno u lajfu pitati, te sudjelovati u samim hardverskim raspravama.

 

Oni koji ne mogu neposredno gledati u to vrijeme uvijek mogu pitati, pa se odgovori u nekoj od slijedećih emisija.

 

BUG je medij koji ne vara svoje gledatelje/slušatelje/čitatelje, nego je to magazin bez fige u džepu. 

Od kompjuteraša za kompjuteraše se stvara sadržaj, te sve one koji će to tek postatati. 

 

Super je kaj možemo uživo čuti ono što vi pišete u vašim tekstovima, te nama ovo kao pubici dolazi kao predavanje na fakultetu, a tekstovi u BUG kao tekstovi iz stručne knjige, te nam cijela tematika bolje sjedne...

 

Interij iza vas je super, kao i vaša obleka i vokabular koji koriste.

Kome smeta, uvijek može izabrati nešto drugo gledati...Nije da nema na izbor.

Al' brijem da ekipa samo trolla, a ne fokusira sa na ono što je najbitnije, a to je vaša skipa koju prezentirate na odličan način.

 

Da, ja nisam Miro. Miro je jedan, te je kompjuteraška legenda.

Moja malekost obožava BUG, navija, prati, te poštuje sve kaj ta ekipa u Bug/Mreži radi.

I to radite više, nego odllično. Al' nisam bitan ja. Mnogi ljudi misle, te vole BUG kao i ja.

Da, nije tako ne bi ova lijepa priča sa BUG-om toliko trajala, te ne misli prestati.

Tko treba i biti.

 

 

BUG, rula nadmoćno!!

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.3.2018 16:43 (PzKpfw).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
UPRAVO: Gledajte prvi Hard-report uživo

Nije bilo loše.

Arunović baš ima šlifa za laprdat pred kamerom. Zaista to klizi iz njega, kao kad dida od 70 godina kosi travu ručnom kosom, lagan kao oblatna, stamina netaknuta, a trava obrijana do zemlje.

Šušto mi je nekak neuvjerljiv, krut, neprirodan, kao kad početnik kosi ručnom kosom, polomi sebe, brzo istupi kosu, a trava više zgužvana nego pokošena.

Ma zajebavam se, nije ni Šušto loš, samo nije ko Denis.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice