UPRAVO: U Hard-reportu uživo nazdravljamo smrti Nv

poruka: 7
|
čitano: 3.444
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "UPRAVO: U Hard-reportu uživo nazdravljamo smrti Nv".
11 godina
offline
UPRAVO: U Hard-reportu uživo nazdravljamo smrti Nv

pokoj mu duši... još bi bilo dobro nabiti kolac, da ne uskrsne

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
UPRAVO: U Hard-reportu uživo nazdravljamo smrti Nv

gost iznenađenja je i sam iznenađen što sjedi tamo.... Drago, legenda.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
UPRAVO: U Hard-reportu uživo nazdravljamo smrti Nv

već kad je bilo riječi o preporuci stolice evo jedne AROZZI Enzo (https://www.links.hr/hr/gaming-stolica-arozzi-enzo-crno-plava-430600012) svakako preporuka. jedini minus(meni): što sam nedavno mjenjao jedan šaraf koji nije bio s jedne strane tvornički "osiguran" te sam ga mjenjao za malčice duži s namotom te prišarafio maticu.

Oriđiđi šaraF su stavili zakovicu samo sa jedne strane,s druge bila slobodna strana te sa vremenom jednostavno "isklizne" u rintačenju za vrijeme igranja te ga moraš naPRcat nazad.

A radi se o šarafu na koji je kao osigurač izmešu "podnice" i srednje noge.

Meni možda jedna zamjerna iako evo na mojih 80-85kg ovisno o dobu ljeto/zima ev' 3ća godina kao podmazana;nema škripanja,mehanika i dalje radi,i dalje ide gore/dolje kao podmazano.Samo eto ja sam ju u momentu kupnje platio 1600kn a sad vidim da je 1000.Leđa i dekubitus dobijem nakon cca 6-8 sati sjedenja bezprekidnog.

Svakako mi je bulja sretnija u ovoj stolici !

A što se tiče nVijinog propagandnog programa ginjenja...možda su pokušali hvatati očajnički tržište jer možda ati/amd kuva nešto jaaaako gadno,nešto novo/bolje,jedna opcija.

Druga opcija nezaboravimo da je do prije pojave same rx serije ati/amd imao gadnih hardverskih problema sa r7 serijom grafulji pojave artefakata na ekranu koji su se pojedinim ljudima sa pojedinim(čitaj različitim) imali drugačije "trzavice" koji su bili vremenom iritantni tako daaa ...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2018 22:59 (Igor150).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
UPRAVO: U Hard-reportu uživo nazdravljamo smrti Nv

Koji model Steelcase stolca je kod Vas?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: UPRAVO: U Hard-reportu uživo nazdravljamo smrt
peek kaže...

Koji model Steelcase stolca je kod Vas?

 

Steelcase Please.

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
10 godina
offline
UPRAVO: U Hard-reportu uživo nazdravljamo smrti Nv

Još jedna u nizu odličnih emisija sa odličnim BUGovcima.
Lajkam ovu zamjenu jednog od voditelja, ako je Denis bio spriječen.

 

Znao sam da iza BUG-a stoji veliki trud i rad, ali uvijek volim čuti da vi kao autori predano radite na tekstovima, samo kako bi to bilo sve gotovo na vrijeme, te kvalitetno napisano.
Lijepi je osjećaj biti čitatelj, navijač i pretplatnik takvog magazina koji toliko toga dobroga radi za svoje čitatelje.
Dva magazina, tri emisije, vođenje portala, te je tu i forum. Da na tom tragu ne spominjem i centralni događaj godine u regiji - Bug Future Show.

 

Naši bugovci se odlično nadopunjuju, te ne eventualni nedostatak jednog člana ekipe, gledatelji neće ni osjetiti.
Tako da mogu napisati, da bi neka bilo dobro da napravite namjerne zamjene igrača po ekipama. Npr., neka Davor uleti kod Mire, Drago kod Denisa i obratno.
Svaki bugovac je kvalitetan novinar i kompjuteraš, ali svaki od Vas daje svemu onome što radi i posebnu notu. Osobni autorski pečat. To volim vidjeti, čuti i pročitati.

 

Još jednu stvar volim čuti u vašim emisijama, to je vaša interne spreha, vaš posebni humor u međusobnoj komunikaciji.
Npr, ovo na početku...Drago veli za sebe:"Denis Arunović za sirotinju"....
te se Drago veli"nahraniti stoku i pomusti krave", te se Davor nadovože:"jedini drugi seljak u redakciji".


Samo se veliki ljudii znaju šaliti na svoj vlastiti račun.

 

Ljudi, pitanje?

Na tragu satova, posebno pametnih što ste raspravljali(zanimljiva rasprava)..Vaše neko generalno mišljenje o Suunto satovima. Komparacija sa Garminom?


Znam da Denis nosi Suunta.
Radujem se tekstovima na tu temu u našem magazinu Bug - dvobroju.


Slobodno koriste u svojoj emisiji rječnik kakav želite. Osjetljivi neka gledaju neke druge televizije.

Nadam se da je Denis na kraju, O.K..

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: UPRAVO: U Hard-reportu uživo nazdravljamo smrt

svi ovdje mislimo da je Denis ostao u drugom stanju...vratit će se on nazad u live/bug report

Svaka akcija ima svoju reakciju.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice