Uskoro moguć „rootkit“ za PS5

poruka: 9
|
čitano: 6.841
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uskoro moguć „rootkit“ za PS5".
8 godina
offline
Uskoro moguć „rootkit“ za PS5

Super. Samo treba da netko omogući rudarenje i na PS5 pa da i ovako teško dostupne i skupe konzole postanu nemoguće za pronači ispod barem soma eura.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Uskoro moguć „rootkit“ za PS5
DuxCro kaže...

Super. Samo treba da netko omogući rudarenje i na PS5 pa da i ovako teško dostupne i skupe konzole postanu nemoguće za pronači ispod barem soma eura.

 Nove konzole u trgovinama ce sigurno doc sa novijim fw-om na kojem nece bit moguce napravit JB

No ocekuj da ce sad hrpa ljudi cuvat konzolu na postojecem fw-u i kasnije stavit na oglasnik.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
Uskoro moguć „rootkit“ za PS5

umjesto da ga zaposli, Sony je tuzio George Hotza prije 10ak godina.. a mogli su imat wunderkinda..

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Uskoro moguć „rootkit“ za PS5

Ja uvijek drzim jednu (khm, nekada i dvije) na najmanjem OFW  + jednu na najnovijem ofc ali ovo radi sve do zadnjeg i cini se da ce/imaju vece ovlasti nego kod PS4, dakle, i CFW je mozda moguc.....

 

BTW Nije istina.... fail0overflow-u je jedno dvije godine trebalo da "disclose-aju" PS4 exploit javno prije nego su pustili prvu informacije da su ga uopce pronasli. Sad..... vrlo je dvojbeno, hoce li ga pustiti u opticaj ili ne (nekada isporuce, nekada ne..... u pravilu su "anti-piracy"). BTW TheFlow i neki drugi su zaradivali novac preko bounty programa pa su ih opet pustili u javnost (ironicno, nagodba sa Sony-em) tako da ipak postoji sansa da ce ga nekada pustiti za siru javnost, ako je suditi po PS4, treba se naoruzati strpljenjem ali "PS4 scena" je donekle bila toksicna (kao i Wii U) pa je to trajalo i trajalo.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.11.2021 17:56 (lovac82).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Uskoro moguć „rootkit“ za PS5

Došlo vrijeme da uplate ratu ponovo 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uskoro moguć „rootkit“ za PS5
nixass kaže...

umjesto da ga zaposli, Sony je tuzio George Hotza prije 10ak godina.. a mogli su imat wunderkinda..

 On je dobio poso negdje poslje al ne sjecam se di, mislim da je apple bio cak. A kaj se teme tice jos prije koji mjesec sam htio uzet ps5 da skuplja prasinu na starom FW kad su bile nekakve naznake. Online me ne zanima a konzola sa CFW je nesto predobro, jos imam i koristim svoj PS3 na CFW vrti sve od PS1, PS2, PSP i PS3 igri + hrpa homebrew softvera a i moguce je stavit linux gore, jedino je nazalost hardware ipak malo ostario za sve osim igri. Tak da bi PS5 sa svim tim mogucnostima super sjeo.

8 godina
offline
Re: Uskoro moguć „rootkit“ za PS5
Tesko.....

Osim piraterije, na ps4 apsolutno nije iskoristeno prakticki nista od mogucnosti, doduse ne pratim vec neko vrijeme, mozda sad ima nesto bolje.

Presporo se prati izlazak ofw-a, recimo meni je bila interesantna mogucnost moddanja igara kao na pc, a to mislim da nije zazivjelo bas....

Nece ni na ps5
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uskoro moguć „rootkit“ za PS5

Pa na ps4 niti nema CFW kolko mi se cini samo neki exploiti, na PS3 mozes normalno modat igre za koje ima modova makar je tu problem sama snaga konzole jel se dosta igara vec i ovak lose vrti onda ih jos nakrcat modovima.

8 godina
offline
Re: Uskoro moguć „rootkit“ za PS5
Tako je, nema cfw, samo henovi, dakle, jedino piraterija ima koristi
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice