VIDEO: Kako je izgledao Q-ov party u Londonu i što

poruka: 3
|
čitano: 6.367
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "VIDEO: Kako je izgledao Q-ov party u Londonu i što".
15 godina
offline
VIDEO: Kako je izgledao Q-ov party u Londonu i što

ovak nekak? 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: VIDEO: Kako je izgledao Q-ov party u Londonu i
Što je dobila hrvatska IT scena? Apsolutni ništa. Još jedna agencija (skalirani frelanceri) koja prodaje svoje developere drugim firmama. Super, imaju urede u Londonu, New Yorku (vjerojatno par ljudi zaduženi za marketing i prodaju), ali to apsolutno ne pridonosi ništa IT "sceni" u Hrvatskoj, osim što će developeri preko tih ureda raditi za klijente u Britaniji i Americi.

Nije mi jasna ta naša opsjednutost sa softverskim agencijama. Ajde da imaju neke svoje proizvode (imaju ali ne za široko tržište), onda okej, ali ovo je već smiješno.
Nadglednik dina
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: VIDEO: Kako je izgledao Q-ov party u Londonu i
Entry Point kaže...
Što je dobila hrvatska IT scena? Apsolutni ništa. Još jedna agencija (skalirani frelanceri) koja prodaje svoje developere drugim firmama. Super, imaju urede u Londonu, New Yorku (vjerojatno par ljudi zaduženi za marketing i prodaju), ali to apsolutno ne pridonosi ništa IT "sceni" u Hrvatskoj, osim što će developeri preko tih ureda raditi za klijente u Britaniji i Americi.

Nije mi jasna ta naša opsjednutost sa softverskim agencijama. Ajde da imaju neke svoje proizvode (imaju ali ne za široko tržište), onda okej, ali ovo je već smiješno.

 Mislim da brkas opsjednutost sa PR/prikrivenim oglasavanjem. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2022 9:26 (konjRR).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice