Xiaomi Pocophone F1: Snapdragon 845, notch i bater

poruka: 32
|
čitano: 7.957
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Pocophone F1: Snapdragon 845, notch i bater".
15 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1: Snapdragon 845, notch i b
pravi_covijek kaže...

 Ne sramoti se molim te, quad DAC sa 3.5mm jackom i dalje dere Bluetooth po kvaliteti i stabilnosti. Da ne kazem da svugdje mozes kupiti slusalice pokaze li se potreba. I sto se tocno izbacivanje dobilo? Manjak izbora.

Apple razumijem, oni zele prodavati svoje sluske po top cijeni. Pa onda izmisljaju razne glupave razloge da se opravdaju. Ovi ostali valjda zele ustediti koji dolar.

 Daj test...lijepo sam napisao da nema apsolutno nikakve razlike u zvuku i objasnio. Pogotovo AptX HD...jer vecina manjih slusalica ni ne moze iskoristit quad DAC na telefonu kako spada, niti itko slusa FLAC da bi bilo razlike.

 

Pod novom tehnologijom mislim na USB-C vs 3.5

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 23:40 (Mitch).
13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1: Snapdragon 845, notch i b
Mitch kaže...
Zasto bi ga kupio ako si ga mozes priustiti?

Zar nije bolje uzeti jednako dobar telefon (OP6) i ostavit 1500 do 2000 kn u dzepu?

 

 Ako si nešto možeš priuštiti tad cijena nije važna. Tako barem ja mislim.

Znači gledam sad novi Note 9.. i super je, mogu ga kupit, ali imam 1000 prečih stavri...ak me razumiješ, i zato ga nemogu priuštiti.

Ako nešto možeš kupiti to ne znači da si možeš priuštiti, zbog sličnog sranja i jest toliko ljudi u blokadi...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice