Zbog nezgode u Tokiju Toyota zaustavlja uslugu aut

poruka: 4
|
čitano: 3.499
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zbog nezgode u Tokiju Toyota zaustavlja uslugu aut".
16 godina
offline
Zbog nezgode u Tokiju Toyota zaustavlja uslugu aut

pukne ga čovjek a robot sad kriv ..

eh...

e, da .. možda je korona kriva .. treba ispitat

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.8.2021 22:06 (dadoremix).
 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zbog nezgode u Tokiju Toyota zaustavlja uslugu aut

Kao da su jedva čekali izgovor da to zaustave. To što niko nije ozlijeđen bi se moglo smatrati uspjehom. Inače niko ne bi smio izaći iz kuće da mu se ne bi šta dogodilo. Ova civilizacija je razvijena jer se ulazilo u rizike, a ovo je filozofija da tehnologija treba da bude uskraćena dok ne postane savršena. U konkretnom slučaju mislim da igra ulogu japanska poniznost, čast i osjećaj srama pred gostima. Zašto se desilo pri skretanju, pa često se desi baš tu zbog potrebe za većom preglednošću, zato i nije preporučeno prelaziti cestu na krivini. Mislim da je greška ako je pješački prijelaz označen na mjestu gdje se vozilo pri skretanju ne može sasvim ispraviti (završiti sa skretanjem) da uđe u usko vidno polje (bilo da je usko zbog navike da se gleda samo ispred sebe ili zbog dizajna vozila).

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zbog nezgode u Tokiju Toyota zaustavlja uslugu aut

nadam se kako neće sad zbog ovoga čitavo rukovodstvo toyote počiniti harakikiriki. haiku može. mislim, neš ti "nezgode". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.8.2021 12:07 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Zbog nezgode u Tokiju Toyota zaustavlja uslugu aut

Pa nezgoda se nebi ni dogodila da vozilom nije upravljao čovjek

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice