Znanstvenici izračunali najbolji način paralelnog

poruka: 6
|
čitano: 6.208
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Znanstvenici izračunali najbolji način paralelnog ".
2 godine
protjeran
offline
Znanstvenici izračunali najbolji način paralelnog

Da li su uzeli i ovo u obzir?

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Znanstvenici izračunali najbolji način paralelnog

pročitah "geomehaničari" i brže-bolje, poput svakog dobronamjernog neukog laičkog papka, skoknem prerovati riznicu znanja, e ne bih li doživio prosvijetljenje. sad me sa svih strana čudi zbog čega se parkiranjem znanstveno ne bave i teolozi, kemičari i komparativni književnici. zajedno, jasno (sjetimo se samo sinergije iz korporativnih pr-sranja). nešto je tu trulo a nisu jabuke u danskoj. možda bismo morali pozvati pauka? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Znanstvenici izračunali najbolji način paralel
Mislim da je bio prošle ili pretprošle godine članak na indexu.
Kao hack, ispravan način parkinga, neka ženska iz Amerike. Pa kao uz crtu treba.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.3.2022 12:31 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Znanstvenici izračunali najbolji način paralel
kirat kaže...

Da li su uzeli i ovo u obzir?

 

 

Snimljeno dva puta (jednom samo Audi bez drugih automobila, drugi puta s parkiranim audijem i naknadno parkiranim automobilima do njega), djeluje jako efektivno!

10 godina
offline
Znanstvenici izračunali najbolji način paralelnog

Moja taktika je da gledam gdje je vozacevo mjesto susjednog automobila i onda pokusavam sto dalje od njega da svedem mogucnost grebanja njegovih vrata o moj auto na sto manju mjeru. Jedino ako obadva automobila imaju vozacevo mjesto do mene onda pikiram sredinu.

Sigurno taj detalj ovi istrazivaci nisu uzeli u obzir. 

 

A jos jedna tehinka za koju sam cuo a vrijedi za Pariz, ljudi ostave auto van brzine i ne potegnu rucnu da ih netko moze pogurati ako mu smeta, to su oni koji obicno parkiraju na sredinu parkinga izmedju dva reda parkiranih auta. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Znanstvenici izračunali najbolji način paralel
10alex kaže...
 

A jos jedna tehinka za koju sam cuo a vrijedi za Pariz, ljudi ostave auto van brzine i ne potegnu rucnu da ih netko moze pogurati ako mu smeta, to su oni koji obicno parkiraju na sredinu parkinga izmedju dva reda parkiranih auta. 

 To ima i u Sarajevu:

https://www.facebook.com/AJBalkans/videos/parking-guranje-i-kamen%C4%8Di%C4%87/1016201872168316/

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice