3D ispis u boji

poruka: 11
|
čitano: 3.137
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "3D ispis u boji".
13 godina
offline
3D ispis u boji

Ako sam dobro shvatio ovo je ispis u boji, koliko je i fotokopiranje u boji nekad bilo tako što si mogao birati boju papira na koji možeš fotokopirati crno bijelo! Ovo je monokromatski ispis ali s odabirom boje/nijanse... Ili se možda varam?

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
3D ispis u boji

a jel se nazire kaj za jestiv trodimenzionalan ispis ručka (juha, neakav komad mesa, krumpir, salata) i/ili deserta, ali da ne traje dulje od minute i da bude još toplo (osim salate)?

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
3D ispis u boji

Ovdje mi nešto ne štima. A gdje su fotografije isprintanih objekata?

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
3D ispis u boji

To znači da 3D printer može isprintati 3D printera u boji !?   {#}

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 3D ispis u boji
Byron kaže...

Ako sam dobro shvatio ovo je ispis u boji, koliko je i fotokopiranje u boji nekad bilo tako što si mogao birati boju papira na koji možeš fotokopirati crno bijelo! Ovo je monokromatski ispis ali s odabirom boje/nijanse... Ili se možda varam?

Ne, nego kombinacijom boja možeš dobiti sve boje. I ink jet printer ima samo 3 boje (4 s crnom) pa prikaže cijelu paletu.

13 godina
offline
Re: 3D ispis u boji
zoki.zlikowski kaže...
Byron kaže...

Ako sam dobro shvatio ovo je ispis u boji, koliko je i fotokopiranje u boji nekad bilo tako što si mogao birati boju papira na koji možeš fotokopirati crno bijelo! Ovo je monokromatski ispis ali s odabirom boje/nijanse... Ili se možda varam?

Ne, nego kombinacijom boja možeš dobiti sve boje. I ink jet printer ima samo 3 boje (4 s crnom) pa prikaže cijelu paletu.

da, ali konačni "ispis" je monokromatski, dakle ne možeš imati ručku crvenu i šalicu plavu. 

14 godina
offline
Re: 3D ispis u boji
grzzi kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Byron kaže...

Ako sam dobro shvatio ovo je ispis u boji, koliko je i fotokopiranje u boji nekad bilo tako što si mogao birati boju papira na koji možeš fotokopirati crno bijelo! Ovo je monokromatski ispis ali s odabirom boje/nijanse... Ili se možda varam?

Ne, nego kombinacijom boja možeš dobiti sve boje. I ink jet printer ima samo 3 boje (4 s crnom) pa prikaže cijelu paletu.

da, ali konačni "ispis" je monokromatski, dakle ne možeš imati ručku crvenu i šalicu plavu. 

Gdje to piše da je ispis monokromatski? I prema principu rada ovih pisača nema mi logike da nemože šalica bit plava sa crvenom ručkom.

 

16 godina
offline
3D ispis u boji

Pretpostavljam da će se s ovim moći printati ovakvi objekti, samo s više boja.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: 3D ispis u boji
jastreb kaže...

Pretpostavljam da će se s ovim moći printati ovakvi objekti, samo s više boja.

Pa normalno. Umjesto dosadašnjih objekata koji se moraju naknadno bojat ovde će nakon printanja sve biti gotovo....

13 godina
offline
3D ispis u boji

nisam uvjeren da tako radi ... Na službenim stranicama nema još ničega konkretnog, nikakav uzorak ... 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
3D ispis u boji

Da može printat u samo jednoj boji nebi imalo nikakvog smisla, apsurd.

 

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice