Dodir bez dodira

poruka: 13
|
čitano: 4.013
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dodir bez dodira".
16 godina
offline
Dodir bez dodira

Znači dobili smo i prvu verziju ovog pokreta ruku na TV-u iz filma Minority Report (Tom Cruise), čekali smo samo 8 godina, što je sasvim ok. Ovo samo pokazuje kako brzo napreduje tehnologija i znanje, šteta šta isto ne može reći i za medicinski sektor, svi samo pričaju o lijekovima a još uvijek nema pravog lijeka za ništa...

 
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dodir bez dodira
makopos kaže...

Znači dobili smo i prvu verziju ovog pokreta ruku na TV-u iz filma Minority Report (Tom Cruise), čekali smo samo 8 godina, što je sasvim ok. Ovo samo pokazuje kako brzo napreduje tehnologija i znanje, šteta šta isto ne može reći i za medicinski sektor, svi samo pričaju o lijekovima a još uvijek nema pravog lijeka za ništa...

 

 

evo minority report ^^

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
13 godina
neaktivan
offline
RE: Dodir bez dodira

nokia ima nesto slicno

 

ubio si sve moje ljude
14 godina
neaktivan
offline
Dodir bez dodira

Ako MS napravi pametnu politiku za Kinect, nova vizija bi im mogla biti da svaka kuća ima barem jedan Kinect za nešto. :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dodir bez dodira
Meni je ovo tako... nepotrebno...


To dobro izgleda u filmovima... u stvarnosti eventualno za prezentacije....


Za ceg drugo moze biti dobro?
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dodir bez dodira
EnlightenedPhoenix kaže...
Meni je ovo tako... nepotrebno...


To dobro izgleda u filmovima... u stvarnosti eventualno za prezentacije....


Za ceg drugo moze biti dobro?

Sjediš na kauču, napraviš gestu prebaci se program.

Mašta je granica. :)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Dodir bez dodira
imacek kaže...

Sjediš na kauču, napraviš gestu prebaci se program.

Mašta je granica. :)

  Tako mi je teško uzeti taster (daljinski) i prebaciti... plus na daljinskom imam jedno 40 - 50 - 60 funkcija... sto bi trebao isto toliko gesta pamtiti? ili bi kao trebao imati i jedno i drugo

 

Ma daj... osim prezentacija ovo nema praktične primjene nigdje drugdje...

 

 

 

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dodir bez dodira
EnlightenedPhoenix kaže...
imacek kaže...

Sjediš na kauču, napraviš gestu prebaci se program.

Mašta je granica. :)

  Tako mi je teško uzeti taster (daljinski) i prebaciti... plus na daljinskom imam jedno 40 - 50 - 60 funkcija... sto bi trebao isto toliko gesta pamtiti? ili bi kao trebao imati i jedno i drugo

 

Ma daj... osim prezentacija ovo nema praktične primjene nigdje drugdje...

 

 

 

  Vodeći se jednostavnom logikom ovi bi trebao biti sljedeći korak, mislim nemreš reći da je touchscreen glup, još ako su ''touch'' i sccreen udaljeni dobivamo daljenski bez tijela što bi definitivno trebalo imati svoju svrhu negdje. A gdje... vrijeme će pokazati.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.11.2010 14:55 (vgetik).
14 godina
offline
RE: Dodir bez dodira

jel probo tko to s ovim driverima?

15 godina
offline
RE: Dodir bez dodira
Microsoft ima napokon šansu da s Kinnectom revolucionira korištenje raznih uređaja a ne samo za xbox. Da su malkice pametniji vec bi počeli usavrsavati kinnect za masovno korištenje. To je praktički touchscreen bez potrebe za dodirom. Mogao bi se implementirati doslovce svugdje. Od TV-a do PC-a, laptopa, tableta, smartphona... Ključ je u njihovoj ruci a Apple se bogami lijepo zeznuo sto nije uzeo kinnect kada su mu ga nudili.
Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
16 godina
offline
RE: Dodir bez dodira
EnlightenedPhoenix kaže...
Tako mi je teško uzeti taster (daljinski) i prebaciti...

 Pa je, ako se ne sjecas gdje si ostavio daljinski... {#}

Think locally, act globally...
14 godina
offline
Dodir bez dodira

Zamislite samo svađe oko "daljinskog" sa ovin. Ono mater, otac i sin mašu rukama isprid tv hahaha

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dodir bez dodira
makopos kaže...

šteta šta isto ne može reći i za medicinski sektor, svi samo pričaju o lijekovima a još uvijek nema pravog lijeka za ništa...

 

 

To samo mislimo kako nema.. Nitko od njih ne zeli da svi ljudi ozdrave..ima nas i ovako previse..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice