Era ballmeriranja

poruka: 76
|
čitano: 8.479
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Era ballmeriranja".
16 godina
odjavljen
offline
Era ballmeriranja

Lik je panglu i pol, ali vista je bila dobar OS. To odgovorno tvrdim kao dio firme koja ga je koristila na svim računalima istovremeno bez IKAKVIH problema dosta dugo! {#}

Freak Show Inc.
 
11 11 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Era ballmeriranja

Na koju foru je Windows Phone greska?

Windows Phone je u zadnji cas izvuko Microsoft da se odrzi koliko toliko stabilno na podrucju mobilnih OS-eva. Istina je da je kasnio pune dvije godine, ali jos se dobro i "uguzio".

 

Skype isto nije neka greska, a nije ni bio neki nuzan potez tvrtke, uglavnom navikli su se na MSN pa su htijeli zamjenu.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 15:43 (Edge).
 
25 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Era ballmeriranja
Friday kaže...

Lik je panglu i pol, ali vista je bila dobar OS. To odgovorno tvrdim kao dio firme koja ga je koristila na svim računalima istovremeno bez IKAKVIH problema dosta dugo! {#}

Vista je bila OS, zao mi je ali ne mogu staviti rijec dobra prije ovoga zareza nikako.

 

Kad se samo sjetim BSOD-ova, nekopaktibilnosti svega i svacega. WIN7 je odlican. 8 me ne interesuje iako ga moram koristiti :(

It's so deep how can you be so shallow
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 15:44 (dejson).
15 godina
online
Era ballmeriranja

potpis na svaku riječ iz članka {#}

 

oduvijek sam govorio da je lik izrod i odličan primjer kako ljudi puše svakakv marketing pa makar dolazio od čistog retarda

 
7 4 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Era ballmeriranja
Friday kaže...

Lik je panglu i pol, ali vista je bila dobar OS. To odgovorno tvrdim kao dio firme koja ga je koristila na svim računalima istovremeno bez IKAKVIH problema dosta dugo! {#}

Vista je postala dobar OS kroz service packove, no na tržištu se pojavila kao loš OS. Slična stvar se događa i s Windowsima 8, koji su s opravdanjem dočekani na nož, dok je 8.1 već osjetno upotrebljivji. Izgleda da periodički MS izbaci u dano vrijeme super OS, nakon čega slijedi problematični OS koji se popravlja service packovima i onda na temelju tog popravljenog OS-a ide novi super OS. Drugim riječima, može se očekivati da će 9-tka biti super OS kao što je 7-ica i kao što je u svoje doba bio XP (iako je i on bolovao od dječjih bolesti, pogotovo sigurnosnih, ali to su bila neka druga vremena).

15 godina
neaktivan
offline
Re: Era ballmeriranja
dejson kaže...

Vista je bila OS, zao mi je ali ne mogu staviti rijec dobra prije ovoga zareza nikako.

 

Kad se samo sjetim BSOD-ova, nekopaktibilnosti svega i svacega. WIN7 je odlican. 8 me ne interesuje iako ga moram koristiti :(

 

mbaksa kaže...

Vista je postala dobar OS kroz service packove, no na tržištu se pojavila kao loš OS.

 

... super OS kao što je 7-ica i kao što je u svoje doba bio XP (iako je i on bolovao od dječjih bolesti, pogotovo sigurnosnih, ali to su bila neka druga vremena).

Čisto informativno pitanje za vas dvojicu ,ali i sve ostale: jeste li vi upotrebljavali XP prije SP2?

To je bila krama od OS-a ,prema kojem je Vista kad je izašla bila svemirski brod!

 

Druga je priča kaj je svaki seljo mislil da ,ako može imati XP na PIV i 256 mb rama ,da će mu na tome i Vista radit bez problema!

A istina je ,nije ni MS ništa manje kriv. Svima su dopuštali ljepljenje ''Vista ready'' stickera.

 

Svaka riječ stoji o monkey boy-u , ali ,Drago ,piši ti bolje članke o Linuxu ,bolje ti leže. {#}

 

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 16:39 (kizo2703).
14 godina
offline
Re: Era ballmeriranja
Gosp. autore teksta, budete i Vi sebi jednom kupili KK Zapruđe. Ne biti jalni na Clipperse...
16 godina
moderator
offline
Re: Era ballmeriranja
kizo2703 kaže...
Čisto informativno pitanje za vas dvojicu ,ali i sve ostale: jeste li vi upotrebljavali XP prije SP2?{#}

Jesi ti upotrebljavao išta prije XP-a? XP je bio svemirski brod prema prethodnicima. {#}

 

kizo2703 kaže...
To je bila krama od OS-a ,prema kojem je Vista kad je izašla bila svemirski brod!

Vista, kad se pojavila na tržištu, bila je krama. Windows 7 je ono što je Vista trebala biti. Da smo umjesto Viste dobili 7-icu, danas ne bi postojao problem korisnika koji se nikako i nikako ne žele maknuti s XP-a.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Era ballmeriranja
Nazalost sve velike i dobre firme budu kupljene i kontrolirane od strane lovasa (fond, banka) sto dovodi do njihove propasti (jurnjava za novcom/zaradom i abnormalno preplaceni ne tehnoloski sektor).
Ako pogledate razdiobu novca tada nekih 10% odlazi u proizvodnju, a sve ostalo na marketing, prodaju, managere, ... Pitajte neke od tih i vidjet cete da samo cijene svoj rad, a proizvodnju i pamet ne.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Era ballmeriranja
mbaksa kaže...

Jesi ti upotrebljavao išta prije XP-a? XP je bio svemirski brod prema prethodnicima. {#}

 

Jesam ,skoro sve ,počevši  od MS DOS-a.

Da ,bila je ,ali tek od SP2 je postao stvarno upotrebljiv.

mbaksa kaže...

Vista, kad se pojavila na tržištu, bila je krama. Windows 7 je ono što je Vista trebala biti. Da smo umjesto Viste dobili 7-icu, danas ne bi postojao problem korisnika koji se nikako i nikako ne žele maknuti s XP-a.

Ja s Vistom nisam imal nikakvih problema. Problem Viste je bilo instaliranje na slabi hardware i ,naravno ,promjene u samom sistemu (recimo ,UAC).

E ,ali zato smo dobili Vistu SP3 - Sedmicu.

 

A većini tih koji se još uvijek ne žele maknuti s XP-a ,ne paše ni Sedmica. Oni još uvijek žele XP!

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 17:19 (kizo2703).
14 godina
neaktivan
offline
Era ballmeriranja

Surface tableti nipošto nisu promašaj. Fali im samo kvalitetniji ekran veće rezolucije.

U ostalim pogledima su bok uz bok s konkurencojom a u mnogim pogledima i bolji.

 

S ostalim se uglavnom slažem.

Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
5 2 hvala 0
13 godina
offline
Era ballmeriranja

Odlicno napisano.

Moj PC  
5 3 hvala 0
15 godina
offline
Era ballmeriranja

kao što u rimskom carstvu nije postojalo cjepivo protiv ludih careva, tako ni u kapitalizmu/socijalizmu ne postoji cjepivo protiv kretena vlasnika/predsjednika uprave/direktora. tome se, nažalost osim puškom, nikako ne može stati na kraj jer "tržište" sankcionira tvrtku a ne idiota pojedinca, koji uglavnom odlazi netaknut (ili čak s masnom otpremninom). {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 17:15 (Ajar).
Moj PC  
4 2 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Era ballmeriranja

sve istina u članku, tip je bio debil bez ikakve vizije, usporedimo ga samo sa Jobsom koji je od tvrtke u bankrotu u približno isto vrijeme kad i ovaj debos napravio najvrijedniju tvrtku na svijetu i sve je jasno.

 

mene samo zanima jedna stvar, kako takvi debili uopće dođu do te pozicije da bude CEO takve ogromne firme, kakva je to hijerarhija i kako takvi ljudi, koji očito nemaju viziju i osjećaj za rad s ljudima napreduju na takvim vodećim pozicijama?

www.pazii.com
Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Era ballmeriranja
kizo2703 kaže...

Jesam. Da ,bila je ,ali tek od SP2 je postao stvarno upotrebljiv.

Već i prvi XP bio je značajan odmak od 9x, između ostalog zbog uvođenja NT kernela. Recimo prva Vista to nije bila - bila je evolucijski korak kilavih performansi, osim (ili čak i unatoč tome - možda nisu bile kilave, ali nisu bile ni ono što su mogle ili trebale biti) ako tada nisi odmah išao kupovati novo brzo računalo samo kako bi na njega instalirao novi OS.

 

XP je morao biti nadograđivan SP-ovima radi usklađivanja s tadašnjih novim tehnologijama (recimo s USB 2.0) i radi uklanjanja sigurnosnih rupa. Visti su SP-ovi trebali za optimizaciju performansi. Kad su Vistu konačno optimizirali kako treba, onda su je počeli prodavati kao Windows 7.

 

Zapravo ne znam zbog čega o ovome uopće raspravljamo - tržište je jasno pokazalo što misli o Visti. To je OS kojeg nije trebalo biti. Vista je trebala biti beta verzija Windowsa 7.

 

kizo2703 kaže...
A većini tih koji se još uvijek ne žele maknuti s XP-a ,ne paše ni Sedmica. Oni još uvijek žele XP!

Nekako si mislim da razmišljaju tipa - ako već dosad nisu prešli na noviji OS, zašto bi uopće prelazili? Na Vistu nisu prešli jer im nije nudila dovoljno razloga za prelazak, a značila je lošije performanse na postojećem kompjuteru. Ak nisu prešli na Vistu, što će onda prelaziti na 7-icu? Jedan razlog od neprelaska na 7-icu, ako su imali dovoljno snažno računalo za nju, možda je bio i to što nisu bili dovoljno upoznati s njezinim prednostima.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Era ballmeriranja
luka28 kaže...

sve istina u članku, tip je bio debil bez ikakve vizije, usporedimo ga samo sa Jobsom koji je od tvrtke u bankrotu u približno isto vrijeme kad i ovaj debos napravio najvrijedniju tvrtku na svijetu i sve je jasno.

 

mene samo zanima jedna stvar, kako takvi debili uopće dođu do te pozicije da bude CEO takve ogromne firme ...

Nemoj uopće spominjat Jobsa ,jel je on ''originalni'' Apple doveo na prag bankrota - i onda su ga najurili! {#}

 

Kako? Preko leševa ,kao i svaki ''pravi'' CEO.

mbaksa kaže...

Već i prvi XP bio je značajan odmak od 9x, između ostalog zbog uvođenja NT kernela. Recimo prva Vista to nije bila - bila je evolucijski korak kilavih performansi, osim (ili čak i unatoč tome - možda nisu bile kilave, ali nisu bile ni ono što su mogle ili trebale biti) ako tada nisi odmah išao kupovati novo brzo računalo samo kako bi na njega instalirao novi OS.

Naspram W2k ,čiji je nasljednik ,XP je bio po svemu lošiji ,ali je imao eyecandy GUI.

 

Kilavih performansi je bila samo zbog instaliranja na slabe strojeve - ja sam ju dobio sa C2D i 2 gb rama i radila je ko zmaj.

mbaksa kaže...

Nekako si mislim da razmišljaju tipa - ako već dosad nisu prešli na noviji OS, zašto bi uopće prelazili? Na Vistu nisu prešli jer im nije nudila dovoljno razloga za prelazak, a značila je lošije performanse na postojećem kompjuteru. Ak nisu prešli na Vistu, što će onda prelaziti na 7-icu?

Samo mi nije jasno ,kak će neko instalirat XP na stroj iz ,recimo ,2013 (i7 ,P87 chipset) kad za to većinom više nema drivera?

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 19:58 (kizo2703).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Era ballmeriranja
kizo2703 kaže...
luka28 kaže...

sve istina u članku, tip je bio debil bez ikakve vizije, usporedimo ga samo sa Jobsom koji je od tvrtke u bankrotu u približno isto vrijeme kad i ovaj debos napravio najvrijedniju tvrtku na svijetu i sve je jasno.

 

mene samo zanima jedna stvar, kako takvi debili uopće dođu do te pozicije da bude CEO takve ogromne firme ...

Nemoj uopće spominjat Jobsa ,jel je on ''originalni'' Apple doveo na prag bankrota - i onda su ga najurili! {#}

 

Kako? Preko leševa ,kao i svaki ''pravi'' CEO.

ma ok za Jobsa tad je bio još mlad i lud, ali u svojim zrelim godinama kao i ovaj debilko, može se vidjeti šta je napravio jedan a šta drugi

www.pazii.com
15 godina
offline
Re: Era ballmeriranja
mbaksa kaže...
kizo2703 kaže...
Čisto informativno pitanje za vas dvojicu ,ali i sve ostale: jeste li vi upotrebljavali XP prije SP2?{#}

Jesi ti upotrebljavao išta prije XP-a? XP je bio svemirski brod prema prethodnicima. {#}

 

 

Nakon 98SE sam čamio na 2k do Xp SP1.

 

Koja rečenica. {#}  XP na izlasku -> plač i dernjava posvuda.

13 godina
offline
Era ballmeriranja

Trebaju beta testere{#}

NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Era ballmeriranja
Dr. Zoidberg kaže...
Nakon 98SE sam čamio na 2k do Xp SP1.

 

Koja rečenica. {#}  XP na izlasku -> plač i dernjava posvuda.

LOL. To ste ti, zoki i još dvojica čamili na 2k. {#}

 

 

Molio bih da se moje poruke ne tumače pogrešno. Moje lijepe riječi o XP-u su tu samo odavanje priznanja XP-voj važnosti u povijesti razvoja operacijskih sustava. Nisam sentimentalan prema OS-evima, a XP-u želim što bržu smrt (iako sam ga zapravo dosta dugo koristio - mislim da je 7-ica bila vani već godinu dana ili tako nešto - nije mi se dalo sve nanovo instalirati). {#} Da me netko pita da li da instalira XP, savjetovao (da ne kažem naredio) bih mu da to ne radi (pod uvjetom da ima dovoljno snažno računalo za 7-icu), nego da bira između 7-ice i 8.1.

15 godina
online
Re: Era ballmeriranja
danijel0000 kaže...
Gosp. autore teksta, budete i Vi sebi jednom kupili KK Zapruđe. Ne biti jalni na Clipperse...

fulavaš činjenicu da se ovom dibidusu čisto zbog sreće dogodio "microsoft" te mu pao u ruke, dakle Clippersi su samo rezultat te sreće a ne da je ovaj dibidus toliko sposoban da je sam samcat osnovao microsoft i svojim idejama ga proširio i kao rezultat svog tog rada i genijalnosti na kraju uspio kupiti i Clipperse

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 21:14 (Ges).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Era ballmeriranja
Čudan Galićev tekst. Čitajući ga ispada da je čovjek doveo kompaniju na koljena u svojih 13-ak godina vladavine. A meni se tako ne čini. Nije da mi je Ballmer simpatičan, ali ne vidim razloga čovjeka tako ocrniti kao da je najzadnji tupeto. Kompanija mu se sve te godine održala kao najvrijednija (uz Apple i Google) u IT-u, a istina je da je imala i loših odluka. Na kraju krajeva koja je to kompanija imuna od loših odluka? Nema takve!
9 godina
protjeran
offline
Re: Era ballmeriranja
Brainbow kaže...
Čudan Galićev tekst. Čitajući ga ispada da je čovjek doveo kompaniju na koljena u svojih 13-ak godina vladavine. A meni se tako ne čini. Nije da mi je Ballmer simpatičan, ali ne vidim razloga čovjeka tako ocrniti kao da je najzadnji tupeto. Kompanija mu se sve te godine održala kao najvrijednija (uz Apple i Google) u IT-u, a istina je da je imala i loših odluka. Na kraju krajeva koja je to kompanija imuna od loših odluka? Nema takve!

Cudan clanak??..rekao bih neprofesionalan,vulgaran,imputirajuci drugima nesto sto nije svakako istina..mislim na koristenje termina "sranjska" i "zasto mrzimo??"  usput ja nikog ne mrzim,pa tako niti Balmera.. Autor je sve sveo na osobni stav i osobnu razinu,a to nije profi...

16 godina
moderator
offline
Re: Era ballmeriranja
Brainbow kaže...
Čudan Galićev tekst. Čitajući ga ispada da je čovjek doveo kompaniju na koljena u svojih 13-ak godina vladavine. A meni se tako ne čini. Nije da mi je Ballmer simpatičan, ali ne vidim razloga čovjeka tako ocrniti kao da je najzadnji tupeto. Kompanija mu se sve te godine održala kao najvrijednija (uz Apple i Google) u IT-u, a istina je da je imala i loših odluka. Na kraju krajeva koja je to kompanija imuna od loših odluka? Nema takve!

Poanta je da je bilo puno previše čudnih i izrazito loših odluka, a za te odluke je netko kriv. Obično je to onaj koji vodi kompaniju. {#} Pod Ballmerovim vodstvom izgledalo je kao da Microsoft ne zna bi li piškio ili kakio, da se poslužimo domaćim jezičnim biserom.

 

duhonja kaže...
Cudan clanak??..rekao bih neprofesionalan,vulgaran,imputirajuci drugima nesto sto nije svakako istina..mislim na koristenje termina "sranjska" i "zasto mrzimo??"  usput ja nikog ne mrzim,pa tako niti Balmera.. Autor je sve sveo na osobni stav i osobnu razinu,a to nije profi...

Komentari dana nisu vijesti, nego su osobni osvrti na neku aktualnu temu.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 19:02 (mbaksa).
16 godina
offline
Era ballmeriranja

jep 2k je bilo odlican os ali zatim WinMe ajme majkooooo moja sto im je to trebalo ! fala Bogu xp je doso i popravio stvar  {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 19:01 (4mal).
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Era ballmeriranja
mbaksa kaže...
Brainbow kaže...
Čudan Galićev tekst. Čitajući ga ispada da je čovjek doveo kompaniju na koljena u svojih 13-ak godina vladavine. A meni se tako ne čini. Nije da mi je Ballmer simpatičan, ali ne vidim razloga čovjeka tako ocrniti kao da je najzadnji tupeto. Kompanija mu se sve te godine održala kao najvrijednija (uz Apple i Google) u IT-u, a istina je da je imala i loših odluka. Na kraju krajeva koja je to kompanija imuna od loših odluka? Nema takve!

Poanta je da je bilo puno previše čudnih i izrazito loših odluka, a za te odluke je netko kriv. Obično je to onaj koji vodi kompaniju. {#} Pod Ballmerovim vodstvom izgledalo je kao da Microsoft ne zna bi li piškio ili kakio, da se poslužimo domaćim jezičnim biserom.

 

duhonja kaže...
Cudan clanak??..rekao bih neprofesionalan,vulgaran,imputirajuci drugima nesto sto nije svakako istina..mislim na koristenje termina "sranjska" i "zasto mrzimo??"  usput ja nikog ne mrzim,pa tako niti Balmera.. Autor je sve sveo na osobni stav i osobnu razinu,a to nije profi...

Komentari dana nisu vijesti, nego su osobni osvrti na neku aktualnu temu.

 

Svejedno,vulgarizam i imputiranje mrznje drugima nije pristojno,stovise,pokazuje mozda vise toga,sto sam autor zeli pokazati.I u osobnim osvrtima,kolumnama,neki nivo pristojnosti i profesionalnosti mora biti..Sto bude sutra? Budemo "mrzili" nekoga tko se ne uklapa u nase uskogrudne okvire i onda ga izvrgnemo "pravdi" mase? E moj Mbaksa,od ovakvih stvari krecu nevolje..Svaki autor u javno je javni lik,i mora paziti,kako usmjerava one koji ga citaju...Samo dobronamjerno ukazujem.

16 godina
moderator
offline
Re: Era ballmeriranja
luka28 kaže...

 

 

mene samo zanima jedna stvar, kako takvi debili uopće dođu do te pozicije da bude CEO takve ogromne firme, kakva je to hijerarhija i kako takvi ljudi, koji očito nemaju viziju i osjećaj za rad s ljudima napreduju na takvim vodećim pozicijama?

 

U nas postoji nekakvo uvjerenje (možeš ga pročitati na ovom i svim forumima u nas 1000x dnevno) da kapitalizam nekako ima magičnu moć da uvijek iznjedri najbolje, optimalno, najefikasnije, najracionalnije rješenje za sve, odnosno da privatni kapital nema mane u upravljanju. To je jednostavno neistina i to ne kažu samo ovakvi "pinko-liberal-commies" kao ja, nego i kapitalistički analitičari. 

 

Nedavno je izašla analiza tvrtke Equilar (http://www.equilar.com/) koju je citirao Business Week (http://www.businessweek.com/articles/2014-07-22/for-ceos-correlation-between-pay-and-stock-performance-is-pretty-random) i koja pokazuje da je veza između plaća direktora i vrijednosti dionica, odnosno ukupnih performansi tvrtke nepostojeća.

 

Ako je tvrtka čitava u privatnom vlasništvu i nije na burzi, pak, onda se funkcija direktora prenosi "s koljena na koljeno", s oca na sina, unuka, praunuka itd, odnosno ostaje u obitelji, baš kao zanati kovača, pekara ili grnčara u srednjem vijeku. Genetski naslijeđena "žica za direktorisanje"? Meni se čini da ne.

 

Ballmerova osnovna prednost je kod odabira direktora bila to što je s Gatesom bio najbolji frend. Suosnivač Microsofta Paul Allen, već se ranije zbog bolesti maknuo iz firme, a navodno je jedna ružna epizoda iz tog razdoblja i dok se Allen liječio od limfoma: Gates i Ballmer (koji je u firmu došao kasnije) dogovarali kako mu uzeti dionice... (http://www.cnet.com/news/paul-allen-gates-ballmer-tried-to-rip-me-off/). O ovome je ranije pisao i Cringley.

 

Dakle, nasljednik Gatesa je tako postao tip s kojim ima "zajedničku prošlost", eufemistički rečeno i nije se radilo o nekom "talent huntu" za novoga CEO-a...

 

 

 

 

This space for rent!
9 godina
neaktivan
offline
Era ballmeriranja
Cestitam, uspjeli ste od normalnog covjeka napravit lakrdiju. Autor je zaboravio napomenuti cak da sedmica nije njegovo djelo vec je gates tada doveo nekoga drugoga da se izvuku iz kaosa kojega je vista napravila ali cak i s obzirom na to ballmer je ok CEO. Nije svjetska klasa ali je ok. Imao je firmu od 37miljardi a kad je otisao je vrijedila 73. Jos sta je zaboravio spomenuti jest da je Ballmer rjesio najveci problem tadasnjih win a to je sigurnost. Da ne spominjem dugogodisnji enterprise monopol. Ovu bitku sa google docs je izgubio u home sektoru ali ne i u poslovnom. A plus to koja firma se ne pokusava sagraditi na raznim poljima. Valjda smiju pokusati sa svojim uslugama. Moj najveci problem kod msa je to sto je to americka firma koja pravi proizvode za amerikance. Ostali kao da ne postoje. Bing je jednako toliko odlican ako si u americi koliko je los ako si u hrvatskoj. Ali taj problem je sad dobio novi CEO da ga rjesi. Svaka cast ballmeru. Nije toliko dobar ali sigurno nije ni los. A kad usporedim njegovo vodjenje firme i strategiju ride the bull koju je smislio zasluzio je taj posao. Vi svi sto mrzite vistu i osmicu sve pet, ali u sedmici i 8.1 je opet 90% onoga na cemu je ballmer radio. Plus ono da nije programer vrijedi ali nije ni Jobs to bio. Nemos virovat da to autor nije spomenuo
Moj PC  
8 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Era ballmeriranja
mbaksa kaže...
Dr. Zoidberg kaže...
Nakon 98SE sam čamio na 2k do Xp SP1.

 

Koja rečenica. {#}  XP na izlasku -> plač i dernjava posvuda.

LOL. To ste ti, zoki i još dvojica čamili na 2k. {#}

Mi ostali smo čamili na Win98SE. Dugo vremena je trebalo dok se XP poceo shvacati ozbiljno za gejming, Win98 je tu rulao godinama.

U poslovne svrhe je XP bio "igracka za djecicu" dok su ozbiljni ljudi koristili i dalje Win2000. I tak negdje do SP2.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
14 godina
offline
Era ballmeriranja

Metro sučelje je pogođeno samo tako.

 
2 5 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice