Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena

poruka: 60
|
čitano: 6.802
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena".
10 godina
offline
Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena

Tko želi najbolji mobitel na tržištu, cijena ga neće pokolebati.

Jerbo, sve danas se nudi u pretplatama, na obročno plaćanje.

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 7 hvala 0
10 godina
offline
Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena

Platio ti 900 EUR (SULUDA CIJENA ZA MOBITEL al eto bit će takve dok ima likova koji su voljni platit) odjednom ili u obrocima od 10 EUR opet ćeš na kraju platit 900 EUR tak da ne vidim razliku.

 

Osobno, vidim da Samsunga više neću kupovati. Od sad za mene NOA, Huawei, Ulephone i slično... :)

Moj PC  
6 2 hvala 1
7 godina
offline
Re: Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena
Azmo kaže...

 

 

Osobno, vidim da Samsunga više neću kupovati. Od sad za mene NOA, Huawei, Ulephone i slično... :)

 

Kruha i igala...
8 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena
fer-de-lance kaže...
Azmo kaže...

 

 

Osobno, vidim da Samsunga više neću kupovati. Od sad za mene NOA, Huawei, Ulephone i slično... :)

 

 

7 godina
offline
Re: Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena
Torent kaže...
fer-de-lance kaže...
Azmo kaže...

 

 

Osobno, vidim da Samsunga više neću kupovati. Od sad za mene NOA, Huawei, Ulephonei slično... :)

 

Kruha i igala...
8 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena

Pa grehota je staviti Huawei izmedju ove dvije "marke" ;) Kupio sam zeni p9lite i extra telefoncic ;)Cijena mu se krece oko 200 uer i definitivno je best bay.....

12 godina
offline
Re: Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena
Torent kaže...
fer-de-lance kaže...
Azmo kaže...

 

 

Osobno, vidim da Samsunga više neću kupovati. Od sad za mene NOA, Huawei, Ulephone i slično... :)

 

 

 S onoliko mesa i on otpada...

8 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena
R36 kaže...
Torent kaže...
fer-de-lance kaže...
Azmo kaže...

 

 

Osobno, vidim da Samsunga više neću kupovati. Od sad za mene NOA, Huawei, Ulephone i slično... :)

 

 

 S onoliko mesa i on otpada...

 Mesa? Kojeg mesa? Pa sta ti onda  ne otpada? S7E S8+i mi mix....

11 godina
neaktivan
offline
Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena

Ma nisu oni normalni sa cijenama koje stavljaju.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena

ne mogu oni nabit toliku cijenu koju ja ne mogu platit ! 

Moj PC  
25 0 hvala 0
13 godina
offline
Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena

mislim da će plus model pasti. Pričekat ću možda mjesec dva da početne cijene malkice padnu i onda uzimam. Samo ne znam koje boje, nekako sam očekivao da će ponuditi model zlatne boje...

 
0 2 hvala 0
14 godina
online
Re: Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena
R36 kaže...
Torent kaže...
fer-de-lance kaže...
Azmo kaže...

 

 

Osobno, vidim da Samsunga više neću kupovati. Od sad za mene NOA, Huawei, Ulephone i slično... :)

 

 

 S onoliko mesa i on otpada...

O čemu ti pričaš, Huawei Mate 8 i 9 imaju 78% screen-to-body ratio, eto dok premoćni Samsung S7 Edge ima 76% - LINK

Najveći screen-to-body ratio ima Xiaomi Mi Mix koji ima 83% - LINK

15 godina
offline
Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena

nek samo išču kolko hočeju. od mene ni marijaša ne buju dobili. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena
Torent kaže...

Pa grehota je staviti Huawei izmedju ove dvije "marke" ;) Kupio sam zeni p9lite i extra telefoncic ;)Cijena mu se krece oko 200 uer i definitivno je best bay.....

Extra pun bugova prije svega. :D

Hrpa toga ne radi kako treba, nažalost.

 

Za Galaxy S8/S8+ kao i općenito za većinu flagshipova:

Preskupi za ono što nude. Ne možeš na njima odraditi profesionalan posao

a za istu cijenu kupim solidan desktop komp i vrlo dobar mobitel. ;)

JDM4LFE
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.3.2017 12:02 (Shinichi).
9 godina
protjeran
offline
Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena

Dobro Stjepane, gdje je ta bolja tehnologija iz naslova. Nestala u sivilu Google Translate prevoda 

 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena
Za te pare cijeloj obitelji mogu kupiti xiaomi mobitele.
Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena
Shinichi kaže...
Torent kaže...

Pa grehota je staviti Huawei izmedju ove dvije "marke" ;) Kupio sam zeni p9lite i extra telefoncic ;)Cijena mu se krece oko 200 uer i definitivno je best bay.....

Extra pun bugova prije svega. :D

Hrpa toga ne radi kako treba, nažalost.

 

Za Galaxy S8/S8+ kao i općenito za većinu flagshipova:

Preskupi za ono što nude. Ne možeš na njima odraditi profesionalan posao

a za istu cijenu kupim solidan desktop komp i vrlo dobar mobitel. ;)

 Na kojem to mobitelu moze odraditi profesionalan posao a ne mozes na nexusu 6p, huawei p9 ili 10? Bas me interesuje.....

13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena
Uzimam S8 cim stigne na 24 rate!
Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena
To je cijena prvih par mjeseci. Onda do padne na normalnu razinu.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena
Torent kaže...
Shinichi kaže...
Torent kaže...

Pa grehota je staviti Huawei izmedju ove dvije "marke" ;) Kupio sam zeni p9lite i extra telefoncic ;)Cijena mu se krece oko 200 uer i definitivno je best bay.....

Extra pun bugova prije svega. :D

Hrpa toga ne radi kako treba, nažalost.

 

Za Galaxy S8/S8+ kao i općenito za većinu flagshipova:

Preskupi za ono što nude. Ne možeš na njima odraditi profesionalan posao

a za istu cijenu kupim solidan desktop komp i vrlo dobar mobitel. ;)

 Na kojem to mobitelu moze odraditi profesionalan posao a ne mozes na nexusu 6p, huawei p9 ili 10? Bas me interesuje.....

 

Pa ne možeš niti na jednom naravno. ;) 

 

 

JDM4LFE
8 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena
Shinichi kaže...
Torent kaže...
Shinichi kaže...
Torent kaže...

Pa grehota je staviti Huawei izmedju ove dvije "marke" ;) Kupio sam zeni p9lite i extra telefoncic ;)Cijena mu se krece oko 200 uer i definitivno je best bay.....

Extra pun bugova prije svega. :D

Hrpa toga ne radi kako treba, nažalost.

 

Za Galaxy S8/S8+ kao i općenito za većinu flagshipova:

Preskupi za ono što nude. Ne možeš na njima odraditi profesionalan posao

a za istu cijenu kupim solidan desktop komp i vrlo dobar mobitel. ;)

 Na kojem to mobitelu moze odraditi profesionalan posao a ne mozes na nexusu 6p, huawei p9 ili 10? Bas me interesuje.....

 

Pa ne možeš niti na jednom naravno. ;) 

 

 

 Zato i pitam ;) Osim appleovaca koji kupe pro model sa kalibrisanim ekranom ;) Dtp u svom najboljem izdanju ;)

11 godina
offline
Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena

Ma neka nabijaju cijenu koju hoće, Samsung bar ima ime pa može.

 

Nekidan sam se upustio u raspravu s ekipom kako su danas npr. sulude cijene grafičkih kartica. Jebote trebaš prodati bubreg za Nvidiu 1080 ti, a di su još ostale komponente. Ako govnari iz Nvidie, Intela i inih nabijača cijena imaju obraza komponetntu koja sama za sebe ne radi ništa cijeniti soma eura onda po toj logici iPhone i S i Note serija trebaju koštati bar 3000 USD. 

 

Jebote gejmersko računalo košta (60 fps, 4k) košta skoro tri soma eura???

 

Nabij cijenu Samsung pa neka cvile ko što ja za grafuljama cvilim. Plati pa se rugaj. I to masno plati.

 

 

 

 

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
7 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena

Jedva čekam S8 da si mogu povoljno kupiti S7 :) S7 će biti najbolji odnos dobiveno-uloženo, džaba kinezi. Tu mi prezentirate Mate 8 i 9 kao da su džabe a biti će skuplji od S7.

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena
KRISTIJANJE kaže...

* * *

 

Nekidan sam se upustio u raspravu s ekipom kako su danas npr. sulude cijene grafičkih kartica. * * *

 

 

 

Jeste li spominjali cijene konfiguracija 1996. godine? 486 (ako se ne varam) me je koštao 6.000 tadašnjih DEM ili u današnjem novcu 30.000 kuna.

 

Kvalitet nije skup danas. A glupost je naskuplja, iskreno nikada ne bi uzeo ovaj samsung S8+ za 900 €.

8 godina
offline
Re: Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena
Glupost kosta, da. Pogotovo 1996. platiti 486 6000 maraka...
8 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena
Al nije bas da je 1080ti neophodna... Ja kupio 1050 ti za 165 eur ....
9 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena
Umbel kaže...
Glupost kosta, da. Pogotovo 1996. platiti 486 6000 maraka...

 

 

Htio sam bas napisat da sam '96 vec imo Pentium 200 MMX, al onda sam provjerio da je taj iziso '97...

 

Dakle '97 sam imo Pentium 200 MMX... nije kosto 6k DM (kolko se sjecam da je bio cca10k KN, sa licenciranim Win95) :D

15 godina
neaktivan
offline
Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena

Kod Galaxy S8 je najveća zanimljivost Snapdragon 835 koji će podržavati 6DOF (svih 6 stupnjeva slobode) kao HTC Vive ali bez potrebe za vanjskim senzorima. Koga ne zanima VR neka ga zaobiđe, ima isplativijih mobitela...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena
nathan.fake kaže...
* * *

 

Dakle '97 sam imo Pentium 200 MMX... nije kosto 6k DM (kolko se sjecam da je bio cca10k KN, sa licenciranim Win95) :D

Ma nije fazon u godini što neki ovdje preciziraju. Rat je stao mislim 1995. (BiH) a ja znam da sam neki 486 (ili možda čak Pentium MMX) platio 6.000 DEM. Pa Voodoo grafičku i da ne nabrajam dalje, te Sony Trinitron CRT monitor od 24" je koštao ko suho zlato. A košta i danas fotografski NEC ili Eizo.

 

Poanta je da su i danas dan neke cijene jako visoke. Pitanje da li je telefon za 900€ skup ili nije. Zavisi gdje živite i kakvu plaću imate i ključno kako štedite. Možete u CH živjeti, plaćati Swiscomu pretplatu i svake 2 godine dobijete Flagship. Sada koliko je pametno nakon S6 Edge kupiti S8 Edge ili uštediti od 40CHF * 24 je sasvim druga stvar.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S8 - bolja tehnologija, veća cijena
Envy kaže...
nathan.fake kaže...
* * *

 

Dakle '97 sam imo Pentium 200 MMX... nije kosto 6k DM (kolko se sjecam da je bio cca10k KN, sa licenciranim Win95) :D

Ma nije fazon u godini što neki ovdje preciziraju. Rat je stao mislim 1995. (BiH) a ja znam da sam neki 486 (ili možda čak Pentium MMX) platio 6.000 DEM. Pa Voodoo grafičku i da ne nabrajam dalje, te Sony Trinitron CRT monitor od 24" je koštao ko suho zlato. A košta i danas fotografski NEC ili Eizo.

 

Poanta je da su i danas dan neke cijene jako visoke. Pitanje da li je telefon za 900€ skup ili nije. Zavisi gdje živite i kakvu plaću imate i ključno kako štedite. Možete u CH živjeti, plaćati Swiscomu pretplatu i svake 2 godine dobijete Flagship. Sada koliko je pametno nakon S6 Edge kupiti S8 Edge ili uštediti od 40CHF * 24 je sasvim druga stvar.

 Siguran si da je bio 24"? Sjecam se tih trinitrona i bili su teski valjda 50kg ili tako nesto ;)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice