Gasi se MSN Messenger

poruka: 27
|
čitano: 4.182
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gasi se MSN Messenger".
14 godina
offline
Gasi se MSN Messenger

Nikada prežaljen. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
27 0 hvala 0
15 godina
offline
Gasi se MSN Messenger

Kraj za kralja. Doviđenja starkeljo.

Moj PC  
18 0 hvala 0
14 godina
offline
Gasi se MSN Messenger

2 dolara uffff, stvarno darežljivi

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
9 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gasi se MSN Messenger
Steta, bio mi je daleki najbolji i najdrazi messenger.

Nisam bas ljubitelj Gtalka i sl.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gasi se MSN Messenger
turbojc kaže...

Nikada prežaljen. 

Trostruki potpis.
I dan danas nije adekvatno zamijenjen boljim rjesenjem.Ma kakvo boljim,ni blizu kvalitetnim naspram onoga sto je WL Messenger bio.Nasljednik skype(namjerno mallim slovima),je kao da su mercedesa zamijenili fićom,ne znam kako bih napravio bolju usporedbu.Valjda nije bio pogodan Microsoftu(vladi SAD) za spijuniranje i nadgledanje video/audio razgovora,sta li vec.

12 godina
offline
Gasi se MSN Messenger

Sad moram napravit novi acc, ubrzo se budi ljuti pitali sto mi ime znaci {#}

Moj PC  
19 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gasi se MSN Messenger

Legenda...

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Gasi se MSN Messenger

Najbolji messenger koji je postojao, pogotovo onaj u verziji 8.x. Vječno je bio uključen i spreman za korištenje.

 

Dolaskom facebooka sve se rijeđe koristio (nažalost, jer to sranje niti dan danas nije funkcionalno koliko je to msn bio).

 

Dok je msn bio orijentiran najviše na tekstualne poruke, skype je više orijentiran na video i telefosnke pozive.

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Gasi se MSN Messenger

Najbolji messenger ikad, nostalgija me uhvati kad god ga se sjetim..

Disregard the constabulary.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gasi se MSN Messenger

Nisam nikad koristio jer sam onda jos bio u vrticu, ali kaj je tak dobro na njemu bilo da ga necete prezaliti? {#}

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2014.
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Gasi se MSN Messenger

kako stvari napreduju, prije 5-6 godina nikad ne bih ni pomislio da cu prestati koristiti MSN

uvjek kad god se upali PC ide automatski Sign in hehe

 

bas me interesuje sta ce biti IN poslije fejsa

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gasi se MSN Messenger

Ja sam koristio msn i windows live :) to su bila

 obicaj je bio da si svi medusnobno razmenujemo msn-ove, bilo da smo na chatu ili u skoli, običaj je bio da si spremimo u kontakte.

A sada svi govore fb ovo fb ono itd :D i nitko nezna više za msn ni što je to :D 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Gasi se MSN Messenger

MSN i Windows live su bili najjači chat programi ikad. Iako sve funkcije nisu uvijek radile kako treba imali su dušu i generalno si ih mogao prilagoditi svojim željama ali ne na način da možeš promijeniti pozadinu nego si ih stvarno mogao modati.

Ne znam kako i zašto sam ga prestao koristiti no puno je noći probdijeno uz MSN i kasnije WL.

 

Što se tiće novijeg chata, skype je hladan i zatvoren, pidgin i empathy se okej cine no malo ljudi ih koriste ali je super kad se povežu sa fb-om, a facebookov chat je totalno s*anje jer cenzurira sve i svašta i općenito mi s ne sviđa to da vidim tko je kad se p*kenjao i slično, na WL-u toga nije bilo,imao si 1 status i to je najćešće bio tekst neke pjesme i neka slika koju si mijenjao jednom u 100 godina pa si već znao tko je gore po slikama.

 

Doduše znam da MSN i WL nisu bili baš najsigurniji alati ali si mogao svašta s njima i zato su bili zanimljivi.

 

E da i najbolji primjer lightweight programa bi trebao biti MSN messenger, to se pokretalo i na digitronu.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 0:33 (zerocool12).
 
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Gasi se MSN Messenger

56k modem i tarifa iza 19h... 076767676...

 

R.I.P. Jedini koji mu je sad bar kakva-takva zamjena je Viber.

My name is Legion... For we are many!
Moj PC  
13 0 hvala 0
13 godina
offline
Gasi se MSN Messenger

Više nikad nećemo moći drugima "tresti prozore" na taj način {#}

“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gasi se MSN Messenger
Sum_of_all_fears kaže...

56k modem i tarifa iza 19h... 076767676...

 

R.I.P. Jedini koji mu je sad bar kakva-takva zamjena je Viber.

pa ti se onda spoji na 33600 pa onda piydiš pa opet reconnect dok ne dobiješ cifru iznad 50000.. zakon! namjestiti MSN da prikazuje ime pjesme iz winampa u statusu, ažuriranje liste custom smajlića itd..

i onda gas na WinMX skidat mp3-ice, uhvatio si boga za jaja ako ti skida 5.5kbps, 15min po pjesmi.. pa priče od tamo nekom DSL-u u tamo nekoj nizozemskoj gdje ljudi skidaju pjesme za pola minute.. mitovi i fantazije..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 1:31 (nixass).
13 godina
offline
Gasi se MSN Messenger

Nekako s proljeca, ja se sjetim starih drugova... :(

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Gasi se MSN Messenger
Znaci msn je bio super jer si profilnu sliku imao 100 godina, a u statusu stih pjesme.
Ja sam ga potpuno drugacije upamtio
15 godina
offline
Re: Gasi se MSN Messenger
sisko93 kaže...

* * *

 

Dolaskom facebooka sve se rijeđe koristio (nažalost, jer to sranje niti dan danas nije funkcionalno koliko je to msn bio).

 

* * * 

Novije verzije, pogotovo Windows Live Messenger (a i obični MSN) imale su opciju linkovanje FB računa sa MSN računom. Jao kako je u početku bilo zabavno: budući da imam server doma i da mi radi 24/7 ljudi su se uvijek pitali kako sam to non-stop 'zelen' na FB-u, da ne govorim o gro pitanja tipa "kako to da možeš meni pisati dok si offline"... pa tek automacki odgovore na FB... A i moćan je bio, baš sam MSN otvorio paralelno sa FB-om u browseru, poruke su za 0,5s pa i do jedne sekunde brze stizale na WLM nego na sam FB... eeee tko je znao - znao je.

15 godina
offline
Gasi se MSN Messenger

Tamo neke 1999. godine ICQ je bio zakon...

http://pljusak.com/sibenik_krvavice/wx.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gasi se MSN Messenger

Kada je chat u pitanju i meni je ICQ ono što me veže uz to, i njegov uh-oh zvuk za poruku

 

Ubili su ga s bloatom, ali godinama se mogla koristiti ako se dobro sjećam verzija 98a, ili b ili neš :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 23:45 (Dr. Zoidberg).
10 godina
protjeran
offline
Re: Gasi se MSN Messenger
Bila lite verzija
14 godina
offline
Gasi se MSN Messenger

Meni je prvi bil taj ICQ, bila fora po školi te brojeve skupljat od frendova da se dodate. Posle njega sam Skype i on mi je ostao najbolji. Ovaj MSN njega sam koristil nekaj sitno, nije mi baš najbolje sjeo jer volim jednostavnost :)

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gasi se MSN Messenger

Kad se sjetim suza krene zamirišu uspomene..

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Gasi se MSN Messenger
Dan danas pamtim UIN ...
13 godina
neaktivan
offline
Gasi se MSN Messenger

A tek dopisivanja u osnovnoj, dok je neko imao 500 smajlija pa je bilo potrebno dešifriravati poruku. sad stvarno nitko nemože poslati ovakvu poruku:

 

{#}v{#} je p{#}imje{#}  {#}akve p{#}{#}uke. 

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Gasi se MSN Messenger

Najbolji ikad... {#}, nikad ga neću zaboravit..

Only God Can Judge Me
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice