I Google patentirao otključavanje pokretom prsta

poruka: 21
|
čitano: 3.302
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Google patentirao otključavanje pokretom prsta".
13 godina
offline
I Google patentirao otključavanje pokretom prsta

sustav patenata treba obavezno što prije srediti... patentiranje ovakvih gluposti treba kažnjavati a ne podupirati

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
Moj PC  
31 0 hvala 0
15 godina
offline
I Google patentirao otključavanje pokretom prsta
Glup patent ali Apple je prvi počeo.
:)
 
17 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
I Google patentirao otključavanje pokretom prsta

Ovo samo šteti konkurenciji, uskoro će svaka firma morati imati svoju vlastitu specifičnu verziju otključavanja da slučajno ne krši neke preglupe patente.

Only a dead noob is a good noob.
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: I Google patentirao otključavanje pokretom prs
Zaratustra kaže...
Glup patent ali Apple je prvi počeo.

 

onokad krenu rasprave ko je prvi poceo! <3

12 godina
neaktivan
offline
Re: I Google patentirao otključavanje pokretom prs
kinsif kaže...
Zaratustra kaže...
Glup patent ali Apple je prvi počeo.

 

onokad krenu rasprave ko je prvi poceo! <3

Naravno da je počeo. Kada su svi počeli sustizati Apple, a ovakve glupsti treba zabraniti. Danas skoro svaki uređaj ima ovakvo otkljućavanje, samsung htc nokia....

Arian RIčko
15 godina
offline
I Google patentirao otključavanje pokretom prsta

kad apple patentira otkljucavanje onda u redu i sve ok, a kad google patentira slicnu stvar onda su odma patenti glupi. jbt apple patentira boju i nikom nista. google je jos davno podnio zahtjev  patenta za notification bar i jos mu ga nisu odobrili. a apple podnese zahtjev za oblik smartphonea i odma se odobri  . ali kad se odobri googleu  patent, jadan apple.

hobi:moj-android.net
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: I Google patentirao otključavanje pokretom prs
nsoul kaže...

kad apple patentira otkljucavanje onda u redu i sve ok, a kad google patentira slicnu stvar onda su odma patenti glupi. jbt apple patentira boju i nikom nista. google je jos davno podnio zahtjev  patenta za notification bar i jos mu ga nisu odobrili. a apple podnese zahtjev za oblik smartphonea i odma se odobri  . ali kad se odobri googleu  patent, jadan apple.

Svi ovi patenti su zatraženi prije 18 mjeseci i zato se objavljuje tek sada. Takva je procedura. Mi ne znamo što je tko zatražio i kome je što odobreno dok se javno ne objavi uz vremenski odmak.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2012 10:25 (Viggo).
12 godina
neaktivan
offline
I Google patentirao otključavanje pokretom prsta

Mogu se kladiti da će Googleu (za razliku od Applea) ovaj patent služiti samo kao dodatak war chestu kad Apple (konačno) skupi cojones da krene direktno na njih. Dosad Google ničim nije pokazao da je patent troll za razliku od izvjesnih korporacija iz Cuppertina i Redmonda. Sem toga, koliko god da su svi biznisi isti, Google jako dobro zna da je njegov image cool igrača dobar dio proizvoda koji prodaje.

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: I Google patentirao otključavanje pokretom prs
bmarkovic.79 kaže...

Mogu se kladiti da će Googleu (za razliku od Applea) ovaj patent služiti samo kao dodatak war chestu kad Apple (konačno) skupi cojones da krene direktno na njih. Dosad Google ničim nije pokazao da je patent troll za razliku od izvjesnih korporacija iz Cuppertina i Redmonda. Sem toga, koliko god da su svi biznisi isti, Google jako dobro zna da je njegov image cool igrača dobar dio proizvoda koji prodaje.

{#}

13 godina
protjeran
offline
I Google patentirao otključavanje pokretom prsta

Ja sam patentirao Zvuk prilikom ispuštanja vjetrova!

Pa sad ti prdi.

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
I Google patentirao otključavanje pokretom prsta

znaci, pokretom prsta.... onda se nece krsiti patent ako u manualu napises da koristis nesto od navedenog : nosom, pimpekom, usnom resom itd.? 

naravno da nitko normalan to nece radit ali cuj.... uvijek mozes rec da se tako najbolje otkljuca. a i naslov je malo cudan

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: I Google patentirao otključavanje pokretom prs

Ja ću patentirati zakljućavanje i otkljućavanje. I nitko neće smjeti ni zakljućati ni otkljućati uređaj.

Arian RIčko
14 godina
offline
Re: I Google patentirao otključavanje pokretom prs
Zaratustra kaže...
Glup patent ali Apple je prvi počeo.

Pa naravno, kad je Apple prava firma koja zna iskoristit rupe u zakonu da bi ostvarili što veću dobit.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
15 godina
offline
Re: I Google patentirao otključavanje pokretom prs
skank666 kaže...

znaci, pokretom prsta.... onda se nece krsiti patent ako u manualu napises da koristis nesto od navedenog : nosom, pimpekom, usnom resom itd.? 

naravno da nitko normalan to nece radit ali cuj.... uvijek mozes rec da se tako najbolje otkljuca. a i naslov je malo cudan

 

hahahahaha kak će cure onda otključavat mobitele? XD

 

Na stanici će nam prić cure i pitat: "hej dečko daš mi pimpek da otključam mobitel." hahahaha

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
12 godina
neaktivan
offline
Re: I Google patentirao otključavanje pokretom prs
Blue_Fatal1ty kaže...
skank666 kaže...

znaci, pokretom prsta.... onda se nece krsiti patent ako u manualu napises da koristis nesto od navedenog : nosom, pimpekom, usnom resom itd.? 

naravno da nitko normalan to nece radit ali cuj.... uvijek mozes rec da se tako najbolje otkljuca. a i naslov je malo cudan

 

hahahahaha kak će cure onda otključavat mobitele? XD

 

Na stanici će nam prić cure i pitat: "hej dečko daš mi pimpek da otključam mobitel." hahahaha

Hahaha tada bi sex shopovi radili punom parom hahah.

Arian RIčko
15 godina
offline
Re: I Google patentirao otključavanje pokretom prs
Viggo kaže...
nsoul kaže...

kad apple patentira otkljucavanje onda u redu i sve ok, a kad google patentira slicnu stvar onda su odma patenti glupi. jbt apple patentira boju i nikom nista. google je jos davno podnio zahtjev  patenta za notification bar i jos mu ga nisu odobrili. a apple podnese zahtjev za oblik smartphonea i odma se odobri  . ali kad se odobri googleu  patent, jadan apple.

Svi ovi patenti su zatraženi prije 18 mjeseci i zato se objavljuje tek sada. Takva je procedura. Mi ne znamo što je tko zatražio i kome je što odobreno dok se javno ne objavi uz vremenski odmak.

google je zatrazio patent prije 3 godine, i jos nije odobren. a appleu se odobri za ajde 18 mjeseci. ko je sad tu lud?

hobi:moj-android.net
12 godina
neaktivan
offline
Re: I Google patentirao otključavanje pokretom prs
nsoul kaže...
Viggo kaže...
nsoul kaže...

kad apple patentira otkljucavanje onda u redu i sve ok, a kad google patentira slicnu stvar onda su odma patenti glupi. jbt apple patentira boju i nikom nista. google je jos davno podnio zahtjev  patenta za notification bar i jos mu ga nisu odobrili. a apple podnese zahtjev za oblik smartphonea i odma se odobri  . ali kad se odobri googleu  patent, jadan apple.

Svi ovi patenti su zatraženi prije 18 mjeseci i zato se objavljuje tek sada. Takva je procedura. Mi ne znamo što je tko zatražio i kome je što odobreno dok se javno ne objavi uz vremenski odmak.

google je zatrazio patent prije 3 godine, i jos nije odobren. a appleu se odobri za ajde 18 mjeseci. ko je sad tu lud?

Rekao bi da je u toj priči google lud, jer se neznaju snać, misliš da je apple u tih 18 mjeseci sjedio prekriženih ruku. Jbg, ko zna zna.

STOP ACTA! http://www.cdkeystalk.com/
12 godina
neaktivan
offline
I Google patentirao otključavanje pokretom prsta

Google i druge firme prisiljene su patentirati ovakve gluposti jer ako ih ne patentiraju oni patentirat će ih Apple, a onda će Apple izigravat velikog policajca

 
3 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
I Google patentirao otključavanje pokretom prsta

Volim kada ljudi pričaju o ovom a nemaju pojma o čemu se radi a niti znaju išta o intelektualnom vlasništvu. Ovdje je zaštićen dizajn a NE "patent", to može zaštitit svaka budala samo mora dokazat da to ili slično tome) niko drugi trenutno ne koristi. Patent je puno teže zaštitit i traje puno duže, da ne velim da se samo u AMERICI može patentirati SOFTWARE, u europi ne stoga bi ovo bilo besmisleno štitit patentom. ONO u krajnjem slučaju, zaštitite vi svi po neki dizajn toga, pa tužite druge ako vas pokradu :) heh

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: I Google patentirao otključavanje pokretom prs
roseman kaže...

Ja sam patentirao Zvuk prilikom ispuštanja vjetrova!

Pa sad ti prdi.

Ma tvoje je nevalja. Ja sam patentirao otkucaje srca 60-80 u minuti. Pa ti sada živi ak možeš.

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
I Google patentirao otključavanje pokretom prsta

Ja sam patentirao patent, pa se vi patentirajte.

 

STOP ACTA! http://www.cdkeystalk.com/
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice