HT nudi osiguranje mobitela

poruka: 17
|
čitano: 9.187
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HT nudi osiguranje mobitela".
13 godina
offline
HT nudi osiguranje mobitela

Zvuči kao sponzorirani članak, nigdje se ne spominju konkretne cijene.

 

Npr iPhone 5 16 GB tako stoji 45 Kn mjesečno, tj. 1080 Kn na 24mj.

https://www.hrvatskitelekom.hr/osiguranje-mobitela

 
3 0 hvala 3
16 godina
offline
HT nudi osiguranje mobitela

Nakon prvog pada premija raste za 300% lol

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: HT nudi osiguranje mobitela
Cro0707 kaže...

Zvuči kao sponzorirani članak, nigdje se ne spominju konkretne cijene.

 

Npr iPhone 5 16 GB tako stoji 45 Kn mjesečno, tj. 1080 Kn na 24mj.

https://www.hrvatskitelekom.hr/osiguranje-mobitela

Šta nije puno za tu gubu koja samo ima 12 mj. I stvarno mi nije jasna ekipa koja da 7000 kn za mob a za bezbrižnost je teško odvojit 1000 kn koji se plaćaju u malim ratama. 

12 godina
neaktivan
offline
HT nudi osiguranje mobitela

ovo ako uspije voditit će, lošijoj kvalitieti izrade mob. da ovi imaju posla ,teorija uuurote

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HT nudi osiguranje mobitela
golatificon kaže...

ovo ako uspije voditit će, lošijoj kvalitieti izrade mob. da ovi imaju posla ,teorija uuurote

Ht neće uvoziti sigurno mobitele loše kvalitete kao prvo radi toga jer bi imali više troškova nego koristi, npr za mobitel platiš 1000kn osiguranje, a popravak samog ekrana je skuplji znam samo za SGS3 to mi je frend rekao da mora platiti 1200kn jer mu se razbio ekran.

A drugi je razlog jer korisnici neće htjeti nekvalitetne mobitele, treba objasniti kako se mobitel oštetio, treba sigurno izdvojiti i par dana da ti se sve oko osiguranja sredi i da ti se mobitel vrati natrag.

14 godina
offline
HT nudi osiguranje mobitela

Glupost. Osim 2 koja sam oprao u veš mašini i jednog koji je crk'o pod garancijom nisam nikad imao problema tog tipa da bi mogao nešto naplatiti od osiguranja. Plaća li osiguranje štetu koju je prouzročio propušteni poziv zbog kvara na telefonu?
Osiguranje je općenito glupost i najčešće samo poslovna/zakonska obaveza. Šteta ti nikad nije nadoknađena u cijelosti, a i za to se moraš natezati s njima i dokazivat štošta. Onaj tko plati smartfon 5000i više kn ili ima toliko para da neće ni clameat osiguranje jer mu je to gnjavaža ili je toliko glup da će ga osiguranje preveslat pa neće dobit pare. :-)

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HT nudi osiguranje mobitela
77ari kaže...
golatificon kaže...

ovo ako uspije voditit će, lošijoj kvalitieti izrade mob. da ovi imaju posla ,teorija uuurote

Ht neće uvoziti sigurno mobitele loše kvalitete kao prvo radi toga jer bi imali više troškova nego koristi, npr za mobitel platiš 1000kn osiguranje, a popravak samog ekrana je skuplji znam samo za SGS3 to mi je frend rekao da mora platiti 1200kn jer mu se razbio ekran.

A drugi je razlog jer korisnici neće htjeti nekvalitetne mobitele, treba objasniti kako se mobitel oštetio, treba sigurno izdvojiti i par dana da ti se sve oko osiguranja sredi i da ti se mobitel vrati natrag.

 

Ekran za S3 nađeš za 60-80$. Servisi previše naplaćuju. Sve.  {#}

16 godina
neaktivan
offline
HT nudi osiguranje mobitela

Dal je iko ikada od osiguranja dobio realnu odstetu? Pogotovo kod nas.

Sve je to jos jedna pljacka. Das im 1000kn za osiguranje, pa kad krepa onda samo krene, niste ovo, niste ono. Tak mi je prijatelj imal saobracajku (nije on kriv), procjenili mu totalku i samo krenuli umanjivat: motor ispravan pa ga moze prodat, 3 gume ispravne pa ih moze prodat.....

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HT nudi osiguranje mobitela
Znaci trebaš biti pretplatnik. FU*K YOU HT.
AMD u <3 Intel u C===3
13 godina
online
HT nudi osiguranje mobitela

Ovako stoje stvari sa ovom ponudom {#} !!!!

 

Baš sam nazvao dan broj na vijesti i javila mi se jedna gospođa ugodnog glasa iz AUSTRIJE, obzirom je to broj Alianz osiguranja za hitne intervencije VIA T Com po ugovoru!

 

E sada, ona kaže da SVE što mi je nejasno moram u T Com, ali da "ona" NE DAJE odnosno ne može dati nikakve daljnje informacije, obzirom su i oni ovu vijest dobili danas, i njima je to potpuna novina, tako da sam dobio dojam da je došlo ili do pokvarenog telefona ili do dezinformiranja!

Ovaj broj je broj koji je "dalo" osiguravajuće društvo, a na njemu se može dobiti samo informacija o okolnostima stradanja mobitela i eventualnim odštetnim zahtjevima, ako sam ja nakon svega dobro shvatio {#} !?!?

 

 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
HT nudi osiguranje mobitela

LOL koja prevara. 55kn/mjesecno, tj. 660kn godisnje. za nesto vrijedno 5000kn.

Pa za stan koji vrijedi 120,000 eura platim 400kn godisnje osiguranje od provale, poplave, pozara i slicno. Za automobil od 80,000kn, kasko dodje oko 2500kn itd...

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HT nudi osiguranje mobitela
Sasoon kaže...

LOL koja prevara. 55kn/mjesecno, tj. 660kn godisnje. za nesto vrijedno 5000kn.

Pa za stan koji vrijedi 120,000 eura platim 400kn godisnje osiguranje od provale, poplave, pozara i slicno. Za automobil od 80,000kn, kasko dodje oko 2500kn itd...

Ako ti sam potpišeš nešto i to svjesno plaćaš, kako to može biti prevara? Pa nise te oni prisilili da moraš nešta potpisivat

 

Ako ti se nesviđa jednostavno nemoj to uzet i gotovo

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
16 godina
neaktivan
offline
Re: HT nudi osiguranje mobitela
Sasoon kaže...

LOL koja prevara. 55kn/mjesecno, tj. 660kn godisnje. za nesto vrijedno 5000kn.

Pa za stan koji vrijedi 120,000 eura platim 400kn godisnje osiguranje od provale, poplave, pozara i slicno. Za automobil od 80,000kn, kasko dodje oko 2500kn itd...

  Jel ti osiguranje plati odštetu ukoliko uzmeš malj i porazbijaš svoj stan?

Ovdje je to slučaj.

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
16 godina
offline
Re: HT nudi osiguranje mobitela
Sasoon kaže...

LOL koja prevara. 55kn/mjesecno, tj. 660kn godisnje. za nesto vrijedno 5000kn.

Pa za stan koji vrijedi 120,000 eura platim 400kn godisnje osiguranje od provale, poplave, pozara i slicno. Za automobil od 80,000kn, kasko dodje oko 2500kn itd...

Slažem se ali si iz kalkulacije izostavio vjerojatnost tj. rizik koji je za sve situacije u kojima se mobitel u svakodnevnom životu nalazi i prolazi ipak daleko veći u usporedbi sa provalom/požarom/i sl. u stanu. Evo već za auto vidiš kako cijena višestruko raste iako je auto daleko jeftiniji od bilo kojeg stana... Zašto za auto nisi rekao da je prevara u odnosu na stan? :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: HT nudi osiguranje mobitela

Ovisi kod koje osiguravajuće kuće... Znam ljude koji su u Allianzu osigurali kuću i dom (nije isto), i kad im je pukla cijev od centralnog grijanja, dobili su pare u roku nekih mjesec dana.... Za aute ne znam, nisam na sreću imao potrebe, ali mojoj mami su isplatili odštetu, isto Allianz. I Triglav isplaćuje uredno životno osiguranje sa štednjom, znam iz iskustva. Isto tako znam za neke druge kuće da su radili isto što i tvom prijatelju... :)

 

fico132
12 godina
neaktivan
offline
Re: HT nudi osiguranje mobitela

Mom tati je osiguranja platilo popravak auta jedno 9 000kn. Auto je odveden na servis i onda raćun od servisa je predan u osiguravačku kuču, i to je to. Nadam se da je tako s mobitelima samo je  problem što treba biti ptetplata.

11 godina
neaktivan
offline
Re: HT nudi osiguranje mobitela
77ari kaže...

Mom tati je osiguranja platilo popravak auta jedno 9 000kn. Auto je odveden na servis i onda raćun od servisa je predan u osiguravačku kuču, i to je to. Nadam se da je tako s mobitelima samo je  problem što treba biti ptetplata.

Zadnjih par godina je to tako, ali prije 7-8 godina bi bilo uzmite 6000 ili nas tužite. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice