Huawei Ascend G300 u bonbonu

poruka: 49
|
čitano: 10.698
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei Ascend G300 u bonbonu".
12 godina
offline
Huawei Ascend G300 u bonbonu

Bas gledam da supruzi uzmem neki jefiniji smartphone, ovo izgleda primamljivo.

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Huawei Ascend G300 u bonbonu

A čuj mobitel je dobar na papiru samo me proizvođača strah. Mislim da update na neku noviju verziju Androida neče dobit nikad, a pošto mob nije popularan globalno nemožeš se nadat ni dobrim custom ROMovima.

 
0 8 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei Ascend G300 u bonbonu

Ovog proizvođača te nema biti čega strah, pogotovo u pametnim telefonima izbačenim zadnje vrijeme.. Sve pohvale njima, imaju odlične modele sa super cijenama, no RH kao i obično to isto podupla..

MiR
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Huawei Ascend G300 u bonbonu

Nema te sta strah bit ja msm kupit mobitel i vec ima ICS  za huawei i milijun custom romovo i overclock puno toga imas na internetu!!

Samo trebas trazit a ICS je officijalni od proizvođaća!
Imao sam ja Huawei Sonica isto po pristupacnoj cijeni od 800 kn koji vise nije u ponudi ali isto mobitel je bio solidan dok se nisu stavljali custom romovi gdje ima i hrvatska stranica i mobitel je 50% brže radio i neboj se sta je kineskog proizvođaca za tu cijenu neces pozalit naj iskrenije!! 

Siky
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2012 18:02 (Silvio12).
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei Ascend G300 u bonbonu

Bi radio ovaj mob s 099 karticom? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Ascend G300 u bonbonu

Mislim da je mogao i trebao biti jeftiniji nešto... GSM arena ga stavlja u kategoriju uređaja od 110€.

http://www.powerplaymanager.com/r802803/ sportski menađer. probaj i uživaj!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei Ascend G300 u bonbonu
partwish kaže...

Mislim da je mogao i trebao biti jeftiniji nešto... GSM arena ga stavlja u kategoriju uređaja od 110€.

To je za otključane. Ovi naši naplate i trošak zaključavanja. :)

11 godina
offline
Re: Huawei Ascend G300 u bonbonu

Bi, svi mobiteli zaključani na Bonbon mrežu rade i sa svim prepaid karticama od T-Mobilea (odnosno brojevima 098 i 099).

12 godina
offline
Huawei Ascend G300 u bonbonu

Cek... sta nije bilo govora da ce bit izglasan nekakv zakon koji bi zabranjivao zakljucavanje mobitela?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Ascend G300 u bonbonu
Ashelor kaže...

Cek... sta nije bilo govora da ce bit izglasan nekakv zakon koji bi zabranjivao zakljucavanje mobitela?

Da, ali ukoliko ti je mob na ugovoru (pretplata ili tako nešto) onda su ti ga dužni otključati tek nakon isteka ugovorene obveze.. U drugom slučaju, sve su dužni otključati, i to posve zadovoljavajuće rade, riješio samo tako već par brojeva..

MiR
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2012 16:27 (Omerta23).
13 godina
protjeran
offline
Huawei Ascend G300 u bonbonu

Pa dajte mi pokažite onda taj ICS rom? Taj mob nema niti svoju sekciju na xda tolko o tome... A službeni update se ni ne sječam da je huawei napravio ikad!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Huawei Ascend G300 u bonbonu
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Huawei Ascend G300 u bonbonu

Ni u ludilu ne stavljajte to na mob! To je update od u8818 a u RH su u8815. Znači vjerovatno negdje ima i pravi update, vrlo neozbiljno. I način na koji si mi prezentirao update mi puno govori o firmi :P

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Ascend G300 u bonbonu
chemmy kaže...

Ni u ludilu ne stavljajte to na mob! To je update od u8818 a u RH su u8815. Znači vjerovatno negdje ima i pravi update, vrlo neozbiljno. I način na koji si mi prezentirao update mi puno govori o firmi :P

Daj ne trolaj, odeš na Huawei site i za 15 sekundi nađeš službeni rom, bez ikakvih problema ako imaš više od 6 godina.

http://www.huaweidevice.com/worldwide/downloadCenter.do?method=toDownloadFile&flay=software&softid=NDY1MTg=

15 godina
neaktivan
offline
Huawei Ascend G300 u bonbonu

Ajd šta laprdate da nema ničega.

 

http://www.modaco.com/forum/650-huawei-ascend-g300-g300modacocom/

 

Inače imam i ja Huawei mob, već dvije godine i još radi ko nov, a ispadao mi na pločice, na asfalt xy puta.Nije Huawei xyz kineska makljaža, danas su jači i veći od Erikson-Tesle.Ja bih rađe kupio nešto što se radi u Europi ili Americi, ali pošto tako nečeg nema, kupujem da dobijem što više za što manje novca, ime mi je manje bitno, i tako je sve po garancijom, a review svega i svačega se prije kupovine utvrdi na netu.

 

 

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Huawei Ascend G300 u bonbonu

Evo i recenzija Huawei Ascend G300

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Ascend G300 u bonbonu

Isplati li se preći s Walkmana na ovo?

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Ascend G300 u bonbonu
Ag008 kaže...

Isplati li se preći s Walkmana na ovo?

Isplati se zbog većeg ekrana i bolje rezolucije, tu ćeš imati vidljivu razliku..

De gustibus non est disputandum.
16 godina
offline
Re: Huawei Ascend G300 u bonbonu

Radi toga da.

No navodno samo neki mogu preći na ICS i navodno je sporiji od walkmana.

Recimo istom procesoru treba manje snage na Walkmanu s manjom rezolucijom za pokretanje npr. Agent Dasha (koji meni na Walkmanu leti) dok će možda od na Ascendu štekati.

Bilo bi dobro da netko kaže kako se igre ponašaju u ovom uređaju.

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Ascend G300 u bonbonu

eee, baš sam tu igricu uspoređivao imam xperiu mini (isti walkman, samo walkman imam malo drukčiji dizajn i jači zvučnik), a frend ascenda, kod mene leti na xperii mini, kod njega zna zastekat, al mob je ok za pare + imaš ICS, (imam i ja al mi je mob došao s 2.3.4)

16 godina
offline
Re: Huawei Ascend G300 u bonbonu

Za taj novac je dobar, no isplati li se kupovati...

Neka netko napravi recenziju s igrama kada ga kupi

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Ascend G300 u bonbonu

Danas sam uzel Ascend G300 u Algoritmu i sve je super, ali sam primjetil par stvar koje su možda slučaj samo kod mene pa ako jesu isao bih zamjenit uređaj.

 

Ovo su moja zapažanja za sad:

 

1. prilikom paljenja uređaja na crnom ekranu na kojem je Ascend logo u pozadini su primjetljive okomite sive linije debljine prsta. Ukoliko se gleda malo iskosa crte su jako primjetljive, a ako gledam pod pravim kutom onda su slabije primjetne

2. probijanje osvjetljenja uz gornji lijevi kut ekrana na dva mjesta (vidljivo samo na crnoj pozadini)

3. na svim recenzijama koje sam procital nitko se nije zalil na skripanje, al moj Ascend G300 skripi ako ga pritisnem jako malo pri dnu i pri vrhu

4. stražnji poklopac strsi izvan kucista s desne strane kamere minimalno (nista strasno ali strsi)

 

Ostalo je super, kamera je vrlo dobra, čak su i pri malo slabijem osvjetljnju slike dobre. Fluidniji od očekivanja.

 

Sad cu isprobat Agent Dash-a

16 godina
offline
Re: Huawei Ascend G300 u bonbonu

Rail rush... probaj kako ide. Daj i neke fotke kako izgleda mobitel, kako slika...

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Ascend G300 u bonbonu

Agent Dash radi super. Probat cu i ovaj Rail Rush. 

 

I probat cu par slika napravit. Po meni kamera je odlična po danu su slike super, a i pri slabijem osvjetljenju su dobre. Baterija je trenutno na 61% (u 8:21 ujutro sam ga skinul s punjaca), instalirano i obrisano 20-ak aplikacija, sinkronizacija fejes i gmail upaljena, wifi upaljen non stop, 10 minuta navigacije, par SMS-a, 40-ak slika, i 3 videa od po cca. 2 minute, jedan kratki poziv, 15-ak minuta pregledavanja web-a. Cini mi se super baterija.

 

Mene brine ovo probijanje osvjetljenja i skripanje te stršanje poklopca baterije malo. Na te stvari se nitko u recenzijama nije žalio, dok zvučnik prilikom razgovora pojačan do kraja - bez problema se cuje sve na 10-ak cm od uha, ak je malo tise okruzenje, i nema nekog suma il trestanja.

Osvjetljenje na 30-40% na ovom današnjem suncu u zagrebu čitljivost je ok, a prilikom povecanja na 100% nema problema s čitanjem.

 

EDIT: i Rail rush radi bez problema.

u zatvorenom u zatvorenom
u zatvorenom u zatvorenom
u zatvorenom u zatvorenom
u zatvorenom u zatvorenom
na direktnom svjetlu na direktnom svjetlu
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2012 19:05 (IvanN).
16 godina
offline
Re: Huawei Ascend G300 u bonbonu

Čini se u redu.

I ništa ne šteka? Kako video zapis ispada?

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Ascend G300 u bonbonu
nista nesteka, sve kaj se tice softwarea je super, jedino one cetiri tocke. pri normalnom koristenju nis ne skripi al kad ga primis na bocnim stranama onda zaskripi malo.

kaj nikk tu nema Ascenda da podjeli svoje misljenje o ovim mojim problemima?
11 godina
offline
Huawei Ascend G300 u bonbonu

ima moj drug ovaj huawei, snimanje videa je lose, slike su okej, ekran ono okej lepo se vidi, igrice rade prakticno sve bez laga, e da i jos nesto ja imam htc one V i u poredjenju sa ovim telefonom, moram reci da huawei ima mnogo bolji makro mod, ali mnogo mnogo bolji i takodje dosta bolji autofokus. Sve u svemu telefon je skroz okej za tu cenu, jedina mana po meni je sto mu nisu ubacili 720p video rezoluciju. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Ascend G300 u bonbonu
daj mi reci jel on ima problema sa probijanjem pozadinskog osvjetljenja u gornjem lijevom kutu ekrana i sa skripanjem ukoliko se mobitel pritisne s bocnih strana?

da steta za 720p al to je ograniceno od strane procesora.
12 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Ascend G300 u bonbonu
IvanN kaže...

da steta za 720p al to je ograniceno od strane procesora.

Nije.

Samsung I9000 Galaxy S ima isto 1 ghz procesor i bez problema snima video 1280x720.

Idemo bre, idemo.. / Miš beli sreću deli /
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2012 11:37 (Budokai).
16 godina
offline
Re: Huawei Ascend G300 u bonbonu

Točno, i moj walkman ima 1ghz pa može.

No, to nije valjda toliki nedostatak. Mobitel je Wide 5:3

 

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice