iPhone 3G S u prodaji

poruka: 23
|
čitano: 4.047
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 3G S u prodaji".
16 godina
offline
iPhone 3G S u prodaji
Zivim u Starigradu,selu sa 1150 stanovnika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
iPhone 3G S u prodaji

Samtram da je za sada bespotrebno kupovati iPhone 3GS jer je iPhone 3G još uvijek dovoljno jak i preporođen s novim updateom 3.0. Također nema nekih revolucionarnih noviteta u novom iPhoneu da bi bio toliko napredan u odnosu na iPhone 3G.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 3G S u prodaji

Ja bi ga uzeo radi brzine...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: iPhone 3G S u prodaji

Evo da vidite malo prblizno o kvaliteti snimljnog videas novog iphona..

Vidim da su i slike dosta kvalitetnije s novog modela nego na starijem...autofokus dobro radi.

www.mmw.hr
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 3G S u prodaji
Vald1s kaže...

Evo da vidite malo prblizno o kvaliteti snimljnog videas novog iphona..

Vidim da su i slike dosta kvalitetnije s novog modela nego na starijem...autofokus dobro radi.

Fina kuća u dalmatinskoj zagori:)

 

A što se kamere/aparata tiče, moj Nikon je otprilike 800% bolji.

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
15 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 3G S u prodaji
naxeem kaže...
Vald1s kaže...

Evo da vidite malo prblizno o kvaliteti snimljnog videas novog iphona..

Vidim da su i slike dosta kvalitetnije s novog modela nego na starijem...autofokus dobro radi.

Fina kuća u dalmatinskoj zagori:)

 

A što se kamere/aparata tiče, moj Nikon je otprilike 800% bolji.

bezvezna usporedba nikona i iphona uzasno nemate pojma usporedjivat

You will never walk alone
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.6.2009 17:28 (ja00022).
16 godina
offline
RE: iPhone 3G S u prodaji
naxeem kaže...
Vald1s kaže...

Evo da vidite malo prblizno o kvaliteti snimljnog videas novog iphona..

Vidim da su i slike dosta kvalitetnije s novog modela nego na starijem...autofokus dobro radi.

Fina kuća u dalmatinskoj zagori:)

 

A što se kamere/aparata tiče, moj Nikon je otprilike 800% bolji.

 ma daj se*es :P

eXtreme overclocker
16 godina
neaktivan
offline
iPhone 3G S u prodaji

bolje da su ga nazvali iphone BS :)

Konzolitis - destroying games since PS 2
 
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 3G S u prodaji

stvarno... nema večih idiota od ovih konja šta kampiraju. kao da se dijeli zabadava Neodlučan. inače mobitel je ok al dok ne stave barem 5 mp kameru sa xenon flashom držat ču se ja svog LG wiewtyja.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 3G S u prodaji

@naxeem. al i iphone je otprilike 800% bolji telefon od nikona tak da i to moras uzet u obzir.

kampirat sigurno necu, al kad i ako dodje potvrda da se moze jailbrakenut budem se ponovijo.

meni je iphone vrh!

There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 3G S u prodaji

Ja samo komentiram smiješnu činjenicu da ljudi od guzice žele napraviti lice ili od telefona fotoaparat. Slika na mom trenutnom 3G i SonyEricssonu CyberShot K800i nije baš bitno različita niti će ikada biti. Možeš imati 45MPX na mobitelu i jedan dobar fotoaparat sa 3MPX će ga razguziti.

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
15 godina
offline
iPhone 3G S u prodaji

hmm, bas me zanima oce u hrv bit moguce da vlasnici iphonea 3g uz nadoplatu dobiju iphone 3gs kao sto jo to u SAD-u

"As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley!"
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: iPhone 3G S u prodaji

da bar, ali po meni je to preoptimisticno za hr :D... btw kada bi se trebao on nac u prodaji u hr... ima negdje kakvih informacija ?

 

Lenovo L220x, C2D E6600,zalman 9500LED, asus striker extreme, 4GB mushkin redline DDR2 1000, coolermaster stacker 831, BFG gtx 260 maxcore oc , samsung F1 spinpoint 1TB.
15 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 3G S u prodaji

pa meni je nesto ostalo u uhu 20.7. za rest of world. to bi bili mi Smijeh

There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
15 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 3G S u prodaji
hyko kaže...

da bar, ali po meni je to preoptimisticno za hr :D... btw kada bi se trebao on nac u prodaji u hr... ima negdje kakvih informacija ?

 

več iduči mjesec neznam tocno kojeg 9 il negdi oko 20 neznam tocno al uglavnom iduci mjesec je tu......eh sada za koje lihvraske pare to ce mo vidjeti

You will never walk alone
16 godina
neaktivan
offline
iPhone 3G S u prodaji

9. lipnja. je u nas po cijenama po kojima je na početku bio 3G.

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 3G S u prodaji
naxeem kaže...

9. lipnja. je u nas po cijenama po kojima je na početku bio 3G.

srpnja? Smijeh

There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
16 godina
offline
iPhone 3G S u prodaji

Da kod nas počinje prodaja 9. srpnja!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 3G S u prodaji
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 3G S u prodaji
vjeko kaže...

e stari da imas samo blagi dozivljaj kako mi ides na zivac s tim svojim jednorjecnim postovima. sta je tu zanimljivo ? ?

There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
16 godina
offline
RE: iPhone 3G S u prodaji
naxeem kaže...

Ja samo komentiram smiješnu činjenicu da ljudi od guzice žele napraviti lice ili od telefona fotoaparat. Slika na mom trenutnom 3G i SonyEricssonu CyberShot K800i nije baš bitno različita niti će ikada biti. Možeš imati 45MPX na mobitelu i jedan dobar fotoaparat sa 3MPX će ga razguziti.

Da, ljudi ne shavacaju da slika ne ovisi toliko o broju megapixela.

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 3G S u prodaji

sve preko 3 megapixela na mobitelu je bacanje i trošenje bandwitha i memorije ... 3 megapixela je dovoljno za razviti klasičnu fotografiju u 10x15 ili 13x18cm 

 

Sa dostupnom tehnologijom nemoguće je imati kvalitetniju optiku i fotografiju u ultratankim kućištima sa minjaturnim lećama i stavljanje svega preko 3 Mpixela u mobitele ( osima ako nisu neke cigle veličine kompaktnih digitalaca ) je čisto razbacivanje specifikacijama marketing timova.

 

A.

15 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 3G S u prodaji
bubbach kaže...
vjeko kaže...

e stari da imas samo blagi dozivljaj kako mi ides na zivac s tim svojim jednorjecnim postovima. sta je tu zanimljivo ? ?

hahaha bravo care hahaha

You will never walk alone
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice