iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj

poruka: 233
|
čitano: 33.784
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj".
14 godina
protjeran
offline
iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj

Što pokušavaju izvesti sa tim ponoćnim prodajama?? Da sve izglda više fensi-šmenski,posebno??.Samo će nam se naši voljeni Jabučari smrznuti čekajući u ponoć...{#}

 
20 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj
linuxjuzer kaže...

Što pokušavaju izvesti sa tim ponoćnim prodajama?? Da sve izglda više fensi-šmenski,posebno??.Samo će nam se naši voljeni Jabučari smrznuti čekajući u ponoć...{#}

 BOme, šta kaže prognoza, oće bit kišica, poledica, mraz, magla? Meni to ipak više izgleda ponižavanje onih koji ti donose novce nego "fensi šmensi".

Fensi šmensi za te pare bi bilo da ti doma dođe predstavnik i svečano uruči naručeni primjerak i s njim, neznam,

reklamnu apple kapu, torbicu za mob i privjesak za ključeve od rosfraja;)

14 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj

Bas me zanima kak bu ekipa reagirala kad skuze da "obican" iphone 4 ima bolji ekran hahaha.

x3Cks
 
9 3 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj

Očito više nije dovoljno samo ponuditi uređaj u prodaji u gluho doba noći (što su do sada već radile i neke knjižare sa određenim knjigama, igrama za PC i sl.), nego je potreban i dodatni financijski poticaj da se stvore što veći redovi.

 

Što je veći red, veći je 'hype' i bolja prodaja, ovce vole biti na okupu i čekati u redovima, a ovaca će uvijek biti.

 

Eto, i po tom pitanju 'postajemo zapad'. :-) :-) :-)

 
14 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj
maxym kaže...

Očito više nije dovoljno samo ponuditi uređaj u prodaji u gluho doba noći (što su do sada već radile i neke knjižare sa određenim knjigama, igrama za PC i sl.), nego je potreban i dodatni financijski poticaj da se stvore što veći redovi.

Upravo tako, i onda ce sutra u novinama biti naslov "Stometarski redovi za kupnju novog ajfona. Apple je opet uspio".

 

Da se prodaje pasta za zube za dosta nizu cijenu (da ne kazem meso) vjerujem da bi redovi bili visestruko duzi.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
16 godina
offline
Re: iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj
kach kaže...

Bas me zanima kak bu ekipa reagirala kad skuze da "obican" iphone 4 ima bolji ekran hahaha.

Nemoj pricat gluposti. Pa to je novi iPhone! Tko ga nema taj je papak koji nema pojma sta valja i zivi u proslosti!!

15 godina
offline
iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj

I da, pretpostavljam da ce ovim "ekskluziv" kupcima prodavaci sa smjeskom ebat mater jer moraju radit u tu uru. Vjerujem da ce se spominjat mater i od Jobsa i od Applea :)

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
 
24 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj

Mislis? A imaju cast biti tu kad korisnici dobijaju cast postati vlasnici novog Apple telefona? Ja nisam placen a idem samo da prisustvujem tom velicanstvenom dogadjaju, iako nemam novaca za svoj iPhone.

 

 

 

btw, tko misli da trollam, neka pogleda sta znaci sarkazam

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.11.2011 16:04 (Beno).
16 godina
offline
iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj

Ide ko s menom kampirat pred Tcentar?

Ma daj, za*ebavam se. Nebi isel ni da mi Renata Sopek rokne jos jednu rundu u sekretu.

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj

Al su cjenu zapaprili...{#}

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj
Vec vidim, ovo će biti jedna duga tema :D i dok će jedni cekat taj svoj mob, drugi će do ponoći i iza nje komentirati ovu temu xD
www.h-rast.hr Hrvatski rast - ''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
Moj PC  
6 1 hvala 2
13 godina
offline
iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj

Da li je samo meni ovaj tekst malouman? Hardver je izradio Apple. {#}

 

Što se tiče cijene. Pa i nije baš loša u odnosu na četvorku kad je tek došla.

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Moj PC  
15 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj

Ideja!!

Aj napravite ko samsung u reklami, odite pokazivat mob ispred reda za iPhone, na taj nacin ce korisnici vidit kolko je apple los i svi ce kupit samsunge!!!

WIN - WIN!

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
14 2 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj

Kakvih samo trolova ima, pa to je nevjerojatno :P
Dali vas itko TJERA da idete u red za novi ajfon i dali ITKO od vas mora radit u gluho doba noći u vipu ili temobajlu?
Argumenti su vam stvarno ludnica :) 

goricanec
Moj PC  
17 2 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj
Vapor kaže...

Da li je samo meni ovaj tekst malouman? Hardver je izradio Apple. {#}

 

Što se tiče cijene. Pa i nije baš loša u odnosu na četvorku kad je tek došla.

xd neki apple funboy ocito pisao text :D

ah sto se tice cekanja ko voli nek izvoli, ljudi su u redovima stajali zbog glupljih razloga... a ko zna mozd bude i nest teta za povatat tamo, pogotovo u tom nabrijanom emocionalnom stanju i smrznute

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.11.2011 16:18 (Check).
16 godina
offline
iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj

Pa nije ni preskup, ako je netko na vipu i troši više od 200KN mjesečno, može se kupit za 1700KN u tarifi bez limita 200, dok SGS II dođe 2500KN. Naravno ovisi o korisniku što želi.

 

Ja sad mislim zamjenit iP4 za SGS II.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj
goricanec666 kaže...

Kakvih samo trolova ima, pa to je nevjerojatno :P
Dali vas itko TJERA da idete u red za novi ajfon i dali ITKO od vas mora radit u gluho doba noći u vipu ili temobajlu?
Argumenti su vam stvarno ludnica :) 

Isto ovako smo se sprdali i s onima koji su u ponoc po kisi cekali ekspanziju za WoW, one koji su u ponoc po kisi cekali novu knjigu Dlakavog Loncara i mene i ostalij luzera koji smo pola dana u redu cekali karte za pretpremijeru StarWarsa... Circle of life... Uvijek postoji "luzer" kojeg mozes sprdat - dakle, pomiri se s tim i cekaj svoj red ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.11.2011 16:31 (Beno).
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj

E mene zanima jedno nije vezano baš uz iPhone 4S ali uz T-Mobile i iPhone, htio bi najvjerojatnije uzeti iPhone 3Gs od 16GB ali ne vidim ga u ponudi na njihovoj stranici samo od 8GB, što ga više ne proizvode ili?

Svi smo mi haxeri u očima nooba.
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj

ha majke ti, cim tema ima apple, iphone ili bilo sta sto pocinje s malim slovom "i" odma se navuce trolova i hatera ... lol

pa jel vi ljudi nemate pametnijeg posla?

 

 

colonello bastardo
Moj PC  
17 1 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj

Sere mi se.

 
4 1 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj

Najbolje da odem i sačuvam prvo mjesto za nekog napaljenog fanboya kojemu je crko auto u zadnji tren pa je zakasnio na prvo mjesto za novi iP4s. Mogao bi bar dobro zaradit za tih par sati.

 

Ok, sad šalu na stranu. Organiziram hitan skup forumaša koji imaju SGSII.

 

Cilj: Idemo napraviti reklamu baš kao Samsung? :D

 
2 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj

Joj svršit ču od sreće konačno je došo kraj problemima

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj
player101 kaže...

E mene zanima jedno nije vezano baš uz iPhone 4S ali uz T-Mobile i iPhone, htio bi najvjerojatnije uzeti iPhone 3Gs od 16GB ali ne vidim ga u ponudi na njihovoj stranici samo od 8GB, što ga više ne proizvode ili?

Već godinu dana je u ponudi samo 3GS sa 8GB, preporućam ti da pogledaš Samsung Galaxy S + tj. 9001. ukoliko uzimaš kod T-Mobila. 

Usporedba samo za SGS+ je kriva fotografija.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj
Beno kaže...
goricanec666 kaže...

Kakvih samo trolova ima, pa to je nevjerojatno :P
Dali vas itko TJERA da idete u red za novi ajfon i dali ITKO od vas mora radit u gluho doba noći u vipu ili temobajlu?
Argumenti su vam stvarno ludnica :) 

Isto ovako smo se sprdali i s onima koji su u ponoc po kisi cekali ekspanziju za WoW, one koji su u ponoc po kisi cekali novu knjigu Dlakavog Loncara i mene i ostalij luzera koji smo pola dana u redu cekali karte za pretpremijeru StarWarsa... Circle of life... Uvijek postoji "luzer" kojeg mozes sprdat - dakle, pomiri se s tim i cekaj svoj red ;)

Netko voli čitati knjigu, netko voli umjetnost, netko voli trčati, neko voli stajati na kiši i dočekati novi iPhone, 
pa zasto se nitko iz njih ne sprdava?

goricanec
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj
Geek kaže...
player101 kaže...

E mene zanima jedno nije vezano baš uz iPhone 4S ali uz T-Mobile i iPhone, htio bi najvjerojatnije uzeti iPhone 3Gs od 16GB ali ne vidim ga u ponudi na njihovoj stranici samo od 8GB, što ga više ne proizvode ili?

Već godinu dana je u ponudi samo 3GS sa 8GB, preporućam ti da pogledaš Samsung Galaxy S + tj. 9001. ukoliko uzimaš kod T-Mobila. 

Usporedba samo za SGS+ je kriva fotografija.

Ma ja bi iPhone 3Gs točnije za buraza je to i ne znam nekak mi se 8GB malo čini i T-Mobile uopće više nema od 16GB ili? 

Svi smo mi haxeri u očima nooba.
15 godina
offline
Re: iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj
player101 kaže...
Geek kaže...
player101 kaže...

E mene zanima jedno nije vezano baš uz iPhone 4S ali uz T-Mobile i iPhone, htio bi najvjerojatnije uzeti iPhone 3Gs od 16GB ali ne vidim ga u ponudi na njihovoj stranici samo od 8GB, što ga više ne proizvode ili?

Već godinu dana je u ponudi samo 3GS sa 8GB, preporućam ti da pogledaš Samsung Galaxy S + tj. 9001. ukoliko uzimaš kod T-Mobila.

Usporedba  samo za SGS+ je kriva fotografija.

Ma ja bi iPhone 3Gs točnije za buraza je to i ne znam nekak mi se 8GB malo čini i T-Mobile uopće više nema od 16GB ili?

 

Pa lijepo ti je čovjek odgovorio, iPhone 3GS imaš samo od 8 MB otkad je izašao iPhone 4 i to nema veze sa TMobile-om nego sa Apple-om.

15 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj

Prodajem povoljno:

 

 
44 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj
Beno kaže...

Isto ovako smo se sprdali i s onima koji su u ponoc po kisi cekali ekspanziju za WoW, one koji su u ponoc po kisi cekali novu knjigu Dlakavog Loncara i mene i ostalij luzera koji smo pola dana u redu cekali karte za pretpremijeru StarWarsa... Circle of life... Uvijek postoji "luzer" kojeg mozes sprdat - dakle, pomiri se s tim i cekaj svoj red ;)

Da je cijena ista kao i da ga kupim dan poslije, onda nema smisla stajat u redu i podrzavam sprdnju s takvima, al posto daju par stotina kuna popusta, onda se ne treba cudit ljudima sta zele ustedit..

14 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj

ajde ljudi pustite one koje zele cekat u redu neka cekaju, njihova stvar, a sigurno im je i zabavno tamo, da nije ne bi isli

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj

Gotovo 30 komentara nakon manje od 2 sata od objave ove vijesti. Apple se ne mora brinuti za svoje rezultate. Najgore je kada nemaš nikakav publicitet.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice