iPhone 7 Plus već je rasprodan

poruka: 117
|
čitano: 11.913
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 7 Plus već je rasprodan".
11 godina
neaktivan
offline
iPhone 7 Plus već je rasprodan

iSheep, tko god je izmislio taj izraz, treba mu dignut spomenik.

 

Jedna rijec a govori vise nego 100 recenica.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2016 12:20 (kingofthenight).
 
17 24 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
iPhone 7 Plus već je rasprodan

Pa OK, daleko od toga da je iPhone loš smartphone. Ljudi razgrabe i ulaznice za kakav dobri koncert ili tekmu Barcelone, Bayerna, whatever, ...

Moj PC  
17 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 7 Plus već je rasprodan
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Pa OK, daleko od toga da je iPhone loš smartphone. Ljudi razgrabe i ulaznice za kakav dobri koncert ili tekmu Barcelone, Bayerna, whatever, ...

 Ma al ovo je samo poanta da se pokaze da ne koristis iPhone i da si intelektualno puno vise iznad prosjeka, kak oni to tumace sami za sebe. Samo da se nekaj pise, baci hejt bezveze.

Daj ekipa nadite si zenske, trenirajte nekaj radite, dosadni ste vise s tim fintama. Bilo je fora tocno prvih 1117 postova, sad je vec isfurano.

 

lijep pozdrav, iOvca.

11 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 Plus već je rasprodan
kingofthenight kaže...

iSheeps, tko god je izmislio taj izraz, treba mu dignut spomenik.

 

Jedna rijec a govori vise nego 100 recenica.

 Aj ti bilo što proizvedi, pa da ljudi nakon što kupe tvoj proizvod dođu opet kod tebe. Može to biti i sladoled. Apple je u tome uspio.

15 godina
neaktivan
offline
iPhone 7 Plus već je rasprodan

Opet fore s nestašicom da bi se generilale vijesti ovog tipa po portalima.

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus već je rasprodan
kingofthenight kaže...

iSheeps, tko god je izmislio taj izraz, treba mu dignut spomenik.

 

Jedna rijec a govori vise nego 100 recenica.

 A ni kakav kratki tečaj engleskog ne bi loše došao ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2016 10:45 (WHO2fckru).
14 godina
neaktivan
offline
iPhone 7 Plus već je rasprodan

Možda nisu najbolji uređaji ali su s daleko najboljom podrškom, provjereno, ja kao korisnik Samsunga jer mi treba Android i iPhonea, Samsung nije niti blizu kada je podrška u pitanju tj. kada postoji neki problem, zakrpa ili nešto Samsung je puž u usporedbi s Appleom. Samsung se mora riješit operatera i izbacivat jedinstveni firmware za sve kao i Apple i to je rješenje problema.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2016 11:19 (PlayMaker10).
 
6 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 Plus već je rasprodan

Svi se zale nema jack i a i dalje ljudi kupuju. To je fantasticno kako apple dominira trzistem.

k
9 godina
protjeran
offline
iPhone 7 Plus već je rasprodan

Rasprodan nepoznat broj telefona, mora da je bila potraznja.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 Plus već je rasprodan
77ari kaže...

Svi se zale nema jack i a i dalje ljudi kupuju. To je fantasticno kako apple dominira trzistem.

 Pa ne znam baš...

 edit: ups, nisam skužio da je ovaj za Q2 "by OS"... Nema veze, ista stvar.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2016 11:51 (Mirko935).
11 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 Plus već je rasprodan
Zin8 kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Pa OK, daleko od toga da je iPhone loš smartphone. Ljudi razgrabe i ulaznice za kakav dobri koncert ili tekmu Barcelone, Bayerna, whatever, ...

 Ma al ovo je samo poanta da se pokaze da ne koristis iPhone i da si intelektualno puno vise iznad prosjeka, kak oni to tumace sami za sebe. Samo da se nekaj pise, baci hejt bezveze.

Daj ekipa nadite si zenske, trenirajte nekaj radite, dosadni ste vise s tim fintama. Bilo je fora tocno prvih 1117 postova, sad je vec isfurano.

 

lijep pozdrav, iOvca.

 iSheep osoba nije ona ona koja kupuje iPhone nego ona koja kupuje svake godine novi model iPhona.

Nemam nista protiv iPhona kao mobitel, odlican mobitel ali ismijavam ljude koji kupuju svakih 10 mjesecni najnovi model i jos cekaju u redu po 5 dana. Sta se to bitno moze promjenuti u 10 mjeseci od proslog mobitela?

Dasta su drugo nego ovce, ne samo oni, nego svi koji kupuju flagship mobitel svakih 10 mjeseci, ali na Appleovu srecu, najvise takvih ljudi je kod njih.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2016 12:21 (kingofthenight).
11 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 Plus već je rasprodan
WHO2fckru kaže...
kingofthenight kaže...

iSheeps, tko god je izmislio taj izraz, treba mu dignut spomenik.

 

Jedna rijec a govori vise nego 100 recenica.

 A ni kakav kratki tečaj engleskog ne bi loše došao ;)

 

 

Ispravljeno ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 Plus već je rasprodan
kingofthenight kaže...
WHO2fckru kaže...
kingofthenight kaže...

iSheeps, tko god je izmislio taj izraz, treba mu dignut spomenik.

 

Jedna rijec a govori vise nego 100 recenica.

 A ni kakav kratki tečaj engleskog ne bi loše došao ;)

Ispravljeno ;)

 Ispravio si sa iSheeps na iSeeps hahaha

'Sheep' je u množini isto 'sheep', a ne 'sheeps' k'o i fish itd. U tome ti je greška.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2016 12:04 (Mirko935).
12 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 7 Plus već je rasprodan
kingofthenight kaže...

 iSheep osoba nije ona ona koja kupuje iPhone nego ona koja kupuje svake godine novi model iPhona.

Nemam nista protiv iPhona kao mobitel, odlican mobitel ali ismijavam ljude koji kupuju svakih 10 mjesecni najnovi model i jos cekaju u redu po 5 dana. Sta se to bitno moze promjenuti u 10 mjeseci od proslog mobitela?

Dasta su drugo nego ovce, ne samo oni, nego svi koji kupuju flagship mobitel svakih 10 mjeseci, ali na Appleovu srecu, najvise takvih ljudi je kod njih.

 Donekle stoji to kaj ti kažeš, ali gle sad ovako.

Prvo ću ti napomenut, iz iskustva, da među tim ljudima koji su rezervirali te uređaje ima veliki postotak developera, youtubera, tvrtki koje razvijaju ne samo software nego i dodatke za uređaje itd itd.

Među njima ima naravno onih koji jednostavno imaju puno novaca i moraju bit u trendu pa su pohrlili po noviju verziju.

 

Šta se bitno moze promjenit? Pa za nekog ništa, za nekog puno.

Neko se vozi u 15 godina starom autu, jer je još uvijek ispravan i služi svrsi, ali svake godine ljetuje na drugom kontinentu.

Neko jede parizer, ali igra novi COD na nekoj super duper godzilli od grafe. 

Poanta ovoga je da svako ima drugačije prioritete i da mi je stvarno debilno postalo da ovoliko ozbiljan i organiziran forum nemože prerast neke komentare poput onog tvojeg, prvog u ovoj temi.

 

Po meni osobno iphone 4 i 5s su najbolji uređaji koje je Apple izbacio i dan danas ta dva uređaja mogu služiti velikoj većini ljudi, ali eto, igrom slučaja trenutno imam 6s i ne mugam, ne žalim se i ne smatram se ovcom jer sam prije par mjeseci imao najnoviji uređaj.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2016 12:07 (Zin8).
11 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 Plus već je rasprodan
Mirko935 kaže...
kingofthenight kaže...
WHO2fckru kaže...
kingofthenight kaže...

iSheeps, tko god je izmislio taj izraz, treba mu dignut spomenik.

 

Jedna rijec a govori vise nego 100 recenica.

 A ni kakav kratki tečaj engleskog ne bi loše došao ;)

Ispravljeno ;)

 Ispravio si sa iSheeps na iSeeps hahaha

'Sheep' je u množini isto 'sheep', a ne 'sheeps' k'o i fish itd. U tome ti je greška.

 

Ahh, priznajem, nisam znao :).

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 Plus već je rasprodan
kingofthenight kaže...
Mirko935 kaže...

 Ispravio si sa iSheeps na iSeeps hahaha

'Sheep' je u množini isto 'sheep', a ne 'sheeps' k'o i fish itd. U tome ti je greška.

Ahh, priznajem, nisam znao :).

 Sve 5, ali i dalje ti je 'seep' umjesto 'sheep'. 'Seep' znači nešto drugo. Ne ide ti danas nikako.

 

A inače, fyi, kaže Wikipedija da je SanDisk izmislio taj izraz. https://en.wikipedia.org/wiki/ISheep

Dead kaže...

A i ti bi moga malo poradit na svom engleskom.

 Ti si primijetio da je to ista osoba? Ne?

11 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 Plus već je rasprodan
Zin8 kaže...
kingofthenight kaže...

 iSheep osoba nije ona ona koja kupuje iPhone nego ona koja kupuje svake godine novi model iPhona.

Nemam nista protiv iPhona kao mobitel, odlican mobitel ali ismijavam ljude koji kupuju svakih 10 mjesecni najnovi model i jos cekaju u redu po 5 dana. Sta se to bitno moze promjenuti u 10 mjeseci od proslog mobitela?

Dasta su drugo nego ovce, ne samo oni, nego svi koji kupuju flagship mobitel svakih 10 mjeseci, ali na Appleovu srecu, najvise takvih ljudi je kod njih.

 Donekle stoji to kaj ti kažeš, ali gle sad ovako.

Prvo ću ti napomenut, iz iskustva, da među tim ljudima koji su rezervirali te uređaje ima veliki postotak developera, youtubera, tvrtki koje razvijaju ne samo software nego i dodatke za uređaje itd itd.

Među njima ima naravno onih koji jednostavno imaju puno novaca i moraju bit u trendu pa su pohrlili po noviju verziju.

 

Šta se bitno moze promjenit? Pa za nekog ništa, za nekog puno.

Neko se vozi u 15 godina starom autu, jer je još uvijek ispravan i služi svrsi, ali svake godine ljetuje na drugom kontinentu.

Neko jede parizer, ali igra novi COD na nekoj super duper godzilli od grafe. 

Poanta ovoga je da svako ima drugačije prioritete i da mi je stvarno debilno postalo da ovoliko ozbiljan i organiziran forum nemože prerast neke komentare poput onog tvojeg, prvog u ovoj temi.

 

Po meni osobno iphone 4 i 5s su najbolji uređaji koje je Apple izbacio i dan danas ta dva uređaja mogu služiti velikoj većini ljudi, ali eto, igrom slučaja trenutno imam 6s i ne mugam, ne žalim se i ne smatram se ovcom jer sam prije par mjeseci imao najnoviji uređaj.

 

Prodat ce u prvih 3, 4 mjeseca 50 miliona telefona, nema sigurno 50 miliona developera.

Uostalom, ako neka firma ima 5 iPhone developera ne treba im 5 telefona, dosta im 1. Takoder, uopce ti nije potreban novi model jer sve to mozes uraditi i na starom modelu osim ako ima neke kljucne razlike koje prijasnje verzije nisu imale.

Aplikacije za nove verzije telefona izlaze i prije nego sto se pojavi telefon na trzistu

 

I android telefoni imaju developere pa ima ne treba svaki novi model, dovoljno ti je jedan nexus i miran si iducih par god.

Ne vidim da developeri kupuju nexuse kao vruce kifle.

 

Evo, sve stare android aplikacije rade i na android 7.0 a meni jos nije dosao update ne nexus.

 

 

Pa sta bi trebao reci, super su oni, imaju novca i neka kupuju svakih 10 mjeseci mobitele. Ja kazem, ljudi imaju novce nekad rade sta hoce sa njima, ali meni su idioti, ne treba lagat sada.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 Plus već je rasprodan
Mirko935 kaže...
kingofthenight kaže...
Mirko935 kaže...

 Ispravio si sa iSheeps na iSeeps hahaha

'Sheep' je u množini isto 'sheep', a ne 'sheeps' k'o i fish itd. U tome ti je greška.

Ahh, priznajem, nisam znao :).

 Sve 5, ali i dalje ti je 'seep' umjesto 'sheep'. 'Seep' znači nešto drugo. Ne ide ti danas nikako.

 

A inače, fyi, kaže Wikipedija da je SanDisk izmislio taj izraz. https://en.wikipedia.org/wiki/ISheep

Dead kaže...

A i ti bi moga malo poradit na svom engleskom.

 Ti si primijetio da je to ista osoba? Ne?

 

 

A dobro, ispao sam glup, sta ces mu sada, necu se probat cupat, samo cu jos gluplji ispast. Mislio sam da mnozina za sheep ide sa sheeps, onda kad si me ispravljao pogresno sam te razumio :)

Tko prizna pola mu se prasta

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2016 12:27 (kingofthenight).
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 Plus već je rasprodan
kingofthenight kaže...

A dobro, ispao sam glup, sta ces mu sada.

Tko prizna pola mu se prasta

 Ja nisam rekao da si glup niti to mislim, samo sam ti rekao gdje ti je greška za slučaj da te zanima. Pa nepravilna je imenica, dam se kladiti da hrpa ljudi kojima je engleski materinji jezik to fulaju. Big deal, čime se ti opterećuješ...

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2016 12:28 (Mirko935).
11 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 Plus već je rasprodan
Mirko935 kaže...
kingofthenight kaže...

A dobro, ispao sam glup, sta ces mu sada.

Tko prizna pola mu se prasta

 Ja nisam rekao da si glup niti to mislim, samo sam ti rekao gdje ti je greška za slučaj da te zanima. Pa nepravilna je imenica, dam se kladiti da hrpa ljudi kojima je engleski materinji jezik to fulaju. Big deal, čime se ti opterećuješ...

 

Ma znam, ali ruku na srce ispao sam glup :).

Treba bit posten i priznat :)

16 godina
offline
iPhone 7 Plus već je rasprodan

ovaj jet black mi cak i super izgleda, nastranu kaj je magnet za otiske...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 Plus već je rasprodan
kingofthenight kaže...

Ma znam, ali ruku na srce ispao sam glup :).

Treba bit posten i priznat :)

 Ne znati nešto i biti glup nije isto. Da si se hvalio kako rasturaš engleski i napravio takvu grešku onda bi već naginjao prema definiciji glupog :P

 

Lord_Marko kaže...

ovaj jet black mi cak i super izgleda, nastranu kaj je magnet za otiske...

 I kaj sam Apple kaže da će se jako lako na njemu razvijati ogrebotine... :D

16 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus već je rasprodan

budimo realni, na svakom se vide ogrebotine... 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 Plus već je rasprodan
Lord_Marko kaže...

budimo realni, na svakom se vide ogrebotine... 

 Vjerojatno, ali ako sam proizvođač napiše ovo na svojim stranicama, vjerojatno postoji razlog za to:

"The high-gloss finish of the jet black iPhone 7 is achieved through a precision nine-step anodization and polishing process. Its surface is equally as hard as other anodized Apple products; however, its high shine may show fine micro-abrasions with use. If you are concerned about this, we suggest you use one of the many cases available to protect your iPhone."

 

Gledao sam i neke one preview videe s Apple eventa i kažu ljudi da su već tamo Jet Black iPhonei imali vidljive ogrebotine.

13 godina
online
iPhone 7 Plus već je rasprodan

Bez obzira na sve viđeno, i rečeno, ovo je nadasve zanimljiv podatak 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 Plus već je rasprodan
ATJLučko kaže...

Bez obzira na sve viđeno, i rečeno, ovo je nadasve zanimljiv podatak 

 Što je tu zanimljivo? To može značiti tri stvari:

1) Nemaju pojma koliko će se mobitel prodavati pa ne znaju koliko ih treba proizvesti (što uz njihov marketinški, market research whatever, odjel i podatke o prodaji iz prijašnjih godina meni ne zvuči moguće)

2) Nisu u stanju proizvesti ih dovoljno (što uz količinu para koju imaju i koju bi mogli uložiti u fabrike i slično meni ne zvuči moguće)

3) Namjerno se ne trude povećati ponudu jer bi ih koštalo, a usputno im ovakvi naslovi generiraju hype oko njihovih proizvoda i divni besplatni marketing. Također subsequent naslovi tamo u 11.-12. mjesecu "iPhone napokon ponovo dostupan u toj i toj boji" itd.

 

Take your pick.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2016 13:10 (Mirko935).
16 godina
neaktivan
offline
iPhone 7 Plus već je rasprodan

Apsulutno mi je neshvatljivo ovo ponovno i ponovno pljuvanje po svemu sta dolazi iz tabora branda u kojem ne kupujete. Pa dajte vise otvorite oci da dok ima Samsunga i Appla i ostalih igraca u mobilnoj utrci, dakle firme koje imaju svoje kupce, koji radi konkurencije donose novitete, koji radi konkurencije daju vise za manje ili isto love, NAMA krajnjim korisnicima moze biti jedino bolje. Dal je Samsung napravio nesto WOW prvi ili Apple, i kako je to marketinge jedne ili druge firme promovirao na trzistu, dal netko tvrdi da je to njegov patent ili su zapravo oni izmislili i kokos i jaje u isti cas me se uopce ne tice. Pocet ce me se zanimati, kada cu tamo raditi ili kada cu biti dionicar istog, do tada me zanima proizvod koji mislim kupiti i da je sto bolji, odnosno da konkurencija jedna drugome puse za vrat i tjera ga dalje, te da za istu lovu svake npr dvije godine kod produzetka ugovora dobijem vise i bolje. Cemu to nabijanje na nos da je netko ovca, da je ovo da je ono stavrno mi nije jasno, u biti to je jedna malo kompliciranija i duza prica koja odrazava kako pojedini ljudi gledaju na stvari samo i jedino iz osobne perspektive, kao da su oni sami centar svijeta.

IT Technical Consultant
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
online
iPhone 7 Plus već je rasprodan

Kolega Mirko935, koliko ste vi sa nečim opterećeni, to nije za povjerovati, megaloman u smislu bacanja kontri u prazno! 

Da ne kompliciram, moj jednostavan komentar, vi ste skorom elaborat napisali, a ja ću vam odgovoriti samo jednim protupitanjem; 

"Koji je brend koji proizvodi mobitele, ikada do sada objavio takav makar sličan podatak, da je gadget "RASPRODAN" unaprijed, i to još za onaj generalno "najveći" ikada iPhone????" 

 

Što bi Samsung, LG, HTC, O+ ili neki drugi dali za takvu situaciju, uočite da nisam napisao hype?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 7 Plus već je rasprodan
To se odnosi na isporuke operaterima i preprodavačima..
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone 7 Plus već je rasprodan
lovacmaki kaže...
To se odnosi na isporuke operaterima i preprodavačima..

 

To umanjuje činjenicu ili ... ?

ptspclan.com | visit us ^^
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice