Koga briga za Galaxy S IV?

poruka: 144
|
čitano: 38.253
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koga briga za Galaxy S IV?".
14 godina
neaktivan
offline
Koga briga za Galaxy S IV?

Galaxy sad jedino ima sanse da pobjedi one ako bude imao fenomenalnu bateriju ko note 2. Jer naravno nebi to bio htc da nes ne s*ebu. Tak super mobitel naprave i onda baterija bude katastrofa jooj.

 
4 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koga briga za Galaxy S IV?

u potpunosti se slažem sa cijelim text-om. mislim da je i S3 bio pretjerano razvikan jer je i lg 4x i one x bili isto dobri ako ne i bolji

 
29 23 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Koga briga za Galaxy S IV?

 može ponuditi izhype- ani prosječni telefon. koji će biti skuplji od nekih drugih sa istim ili boljim perfomansama, te kojega će kupovat likovi koji neće znati koristiti ni 2 % njegovih mogućnosti, al bitno je da se nosi sgs4.. i kojeg će na kraju neki ''''pravedniji''''' i ''''pošteniji'''' proizvođač zbaciti sa trona

 
27 3 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Koga briga za Galaxy S IV?

Mene bi iskreno iznenadilo da je ovaj novi Galaxy od savitljivog ekrana kao što sam negdje pročitao da bi i mogao biti, ali ovak se i ja slažem sa člankom iako će ga svi ovak i onak kupiti vjerojatno isto ko i iPhone koji svako malo samo lagano upgradea svoj mobitel i svi kupuju odmah :)

 
6 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koga briga za Galaxy S IV?

Naravno da ce me iznenadit je ce bit mobitel godine , napokon da ce neko stat jabuci na kraju ! galaxy s4 ponosno cu ga nosit u rukama 

 
23 41 hvala 11
14 godina
offline
Koga briga za Galaxy S IV?

Iznenadit nas može samo ako ima savitljivi ekran. Ovo ostalo je više manje nepotrebno za 99% korisnika.

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
Moj PC  
13 13 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koga briga za Galaxy S IV?
Samsung postaje ono sto je apple prije bio no jos uvjek je, bitno je ime, dobrim prijasnjim modelima ljudi su poceli kupovat samsung jer je to stvar prestiza ono dodes u kafic stavis s4 na stol i ono svi uuu ovaj ima ovo ono to je samsungbznas ti ovo ono. Postaje statusni sinbol, sto im ocito i cilj bio. Apple ave vise opada.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
16 godina
offline
Koga briga za Galaxy S IV?

Jadnog li svijeta gdje mobitel postaje statusni simbol...

Moj PC  
76 2 hvala 6
12 godina
neaktivan
offline
Koga briga za Galaxy S IV?

ako nista drugo, barem ce svi gledati zacuđeno kad vide da nosis crijep u dzepu....al nekako vjerujem da su izmislili nesto novo, nesto vau....a ipak s druge strane ako je tako vau zasto nije predstavljen s ostalim novim mobitelima na mwc-u ili ces-u, valjda zato jer ne bi zadrzao paznju.....vidjet cemo prekosutra =)

Aventador
Moj PC  
17 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koga briga za Galaxy S IV?

"Samo su dva dana ostala do predstavljanja "sljedeće Galaksije", a ono što je do sada poznato ne daje nam za pravo da se nadamo velikim iznenađenjima…"


Ovo si dobro napisao. Samo ta činjenica vrijedi samo za tebe.

Ili nisi u toku ili se ne želiš pomiriti s činjenicom da stiže zvijer.


Cijeli članak je veći izljev bijesa i gnjeva na uspjeh Samsunga, samo pisan perom Appleovca koji se skriva da to nije.
Petricu NHF, ali to je činjenica. 

 

 

Ako Samsung razočara s ovim nadolazećim modelom, obećajem javno, da ću pljuvati na svaki spomen Samsunga i Galaxy serije.
Siguran sam da se to neće dogoditi.
Ako ne bude ponudio ništa više od HTC One-a/Sony Xperie Z - doviđenja Samsung na neodređeno vrijeme  {#} 

Keep flashing! || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
14 godina
neaktivan
offline
Koga briga za Galaxy S IV?

Petricu ajmo vidjet za 2 dana,mozda ce:

  • Imat bolju bateriju i kameru od HTC One
  • Bolji ekran od Sony Experia Z
  • Mozda bolji a stedljiviji procesor
  • Zadrzat izmjenjivu bateriju i SD utor
  • Napravit nesto novo i zanimljivo sa TW 5
  • .....

Uostalom,sto se hw i moze ponuditi a da iznenadi ekipu koja prati tematiku,sve se zapravo svodi kakav ce bit kao zaokruzen proizvod u odnosu na ostale flagship modele za 2013.

Mene osobno jako zanima kakav ce bit u odnosu na One i Z,jer planiram kupovinu novog mobitela (imam dvojku),a za one koji imaju npr trojku i nece bit nekog prevelikog razloga za upgrade.

Oni koji spominju cijenu moraju znat da vise manje svi flagship modeli imaju podjednaku cijenu,a tako ce bit i ove godine.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2013 17:55 (DwightSchrute).
Moj PC  
32 2 hvala 2
11 godina
offline
Re: Koga briga za Galaxy S IV?
Pixidar kaže...

Jadnog li svijeta gdje mobitel postaje statusni simbol...

 

jbga postali smo sirotinja.prije su ljudi brijali na aute i sl. sad je faca tko ima bolji mobitel od cca par tisuca kuna

13 godina
offline
Koga briga za Galaxy S IV?
pa i prošle godine je prije s3 bilo mobitela sa 4 jezgre i hd ekranom pa je s3 bio bolji od njih i svi su bili oduševljeni njime
Moj PC  
16 8 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koga briga za Galaxy S IV?

Koga razočara, tebe ili sav ostali svijet? 

 

Mislim hardverski se sve vise manje zna, jedino mogu iznenaditi nekakvim softverskim featureom.. 

 

I po cemu ce SIV biti veca zvijer od Xperie Z recimo? 

 -- || http://youtu.be/7W8QERGvax0 \o/
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2013 17:50 (Agent Rico).
13 godina
offline
Koga briga za Galaxy S IV?

NEMA HYPEA, autor ovog teksta ocito ne zivi na ovoj zemlji...

Moj PC  
16 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koga briga za Galaxy S IV?

Bio sam korisnik applea dok je Jobs bio ziv bili su najbolji nemogu da kazem da nisu jer bi lagao sebe i ostale. Vremena se mjenjaju zar ne?

Covik sam koji voli da ima najbolje stvari u zivotu sta je i normalno kao i svaki drugi covik.

 

Samsung je napredovao previse u zadnjih par godina ne toliko u americi koliko na ostatak svijeta . Ljudi prepoznaju kvalitetu i zato ga koriste ne mislim na mobitel nego ostale uredaje .

S4 je digla previse prasine ne sjecam se da se toliko pricalo o kome koliko o tome modelu zasto? jer samsung ide u teritoriji jabuke a znamo kome to ne odgovara.

S4 blate radi plastike sta ce bit kao tablet bla bla bla bla , ne sumnjam da ce bit najbolji mobitel u 2013 ako je prijasnji model bio top nisu oni glupi .

 

Za koju godinu samsung ce bit na samome vrhu u svemu jer korisnika  applea polako prelaze na samsung iz puno razloga , a jedan je razlog i ja zadnji model sam koristio je bila 4s kad sam vidio 5 postali su pre smjesni , pao mi je mrak na oci mrzio sam samsung dok nisam slucajno od najboljeg prijatelja probao s3 i jednostavno privukao me mobitel kao i danas proizvodac.

Apple ce predstaviti novi model u kolovozu , a znaci vrijeme je da se apple mora prilagodavati svojoj najvecoj konkurenciji a to je samsung .Svi su posebni na neki nacin ali samsung je samsung.

Kako god iskesirat odma pare za mobitel i nece mi bit zao jer kvaliteta  se danas  najvise trazi.

Bit ce ovo jos teska godina za Apple i ostale proizvodace .

 

Ocekujte najbolji mobitel u 2013  !

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2013 18:06 (razbijac).
 
24 12 hvala 6
16 godina
neaktivan
offline
Koga briga za Galaxy S IV?

kao i ostala elita, vrijedit ce kao 100kg čevapa ili vam ga cca 3000 čevapa.

ili

imas 8 čevapa svaki dan  unutar cijele godine dana.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
49 1 hvala 5
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koga briga za Galaxy S IV?
torrente kaže...

kao i ostala elita, vrijedit ce kao 100kg čevapa ili vam ga cca 3000 čevapa.

ili

imas 8 čevapa svaki dan  unutar cijele godine dana.

Inspektore Torrente, dali ste mi nešto o čemu ću da razmišljam

12 godina
offline
Re: Koga briga za Galaxy S IV?

Petricu da tebe nije briga nebi ovaj članak posebno posvetio Galaxyu S4 ;)

 

Možda neće donijeti ništa revolucionarno, bit će dovoljno da donese sve što i drugi, samo malo bolje, jače, brže, sa više baterije i još pokoju sitnicu, za, pogađaš - više manje iste novce.

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
13 godina
protjeran
offline
Koga briga za Galaxy S IV?

Ide kraju sav taj mobilni hype općenito. Industrija dobila zamah i sad rade u punom pogonu. Nema baš nešto čime će iznenaditi korisnike, osim što bi se mogli potruditi sa baterijama. Sve ostalo je kozmetika i nabrijavanje komponenata. Nema više "wow" efekta.

Ad astra peronospora
 
5 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koga briga za Galaxy S IV?
razbijac kaže...

Naravno da ce me iznenadit je ce bit mobitel godine , napokon da ce neko stat jabuci na kraju ! galaxy s4 ponosno cu ga nosit u rukama 

Super. Evo nam iOvčica i na Androidu... Niti ne zna kakav je mobitel, niti koja mu je cijena, ali Samsung geleksi se kupuje. Meee.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
12 godina
offline
Re: Koga briga za Galaxy S IV?
Bypass kaže...

Ide kraju sav taj mobilni hype općenito. Industrija dobila zamah i sad rade u punom pogonu. Nema baš nešto čime će iznenaditi korisnike, osim što bi se mogli potruditi sa baterijama. Sve ostalo je kozmetika i nabrijavanje komponenata. Nema više "wow" efekta.

Kako ne, ima tu stvari koje bi me iznenadile, više manje su otkrivene, odnosno izumi postoje, samo ih treba doraditi ili ugurati u smartphone..

 

- ekran iz kojega će se izdizati gumbići LINK

- ultra tanke xenon bljeskalice LINK

- DVB-T prijamnik kojem će slušalice biti antena recimo kao radiju

- FM transmitter (kako jednostavna stvar, imali su ih neki stari mobiteli)

- IC kao remote controller (svaka čast HTC-u za One)

- neka nova tehnologija baterija (iznimno velik kapacitet, nova vrsta, ultra brzo punjenje)

- ekran koji bi u donjim slojevima imao solarne panele te se preko njih punio na suncu

 

Ima ih još mašala što bi se reklo.. Čekam samo tko će me iznenaditi ;)

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koga briga za Galaxy S IV?
DamageHigh kaže...
razbijac kaže...

Naravno da ce me iznenadit je ce bit mobitel godine , napokon da ce neko stat jabuci na kraju ! galaxy s4 ponosno cu ga nosit u rukama 

Super. Evo nam iOvčica i na Androidu... Niti ne zna kakav je mobitel, niti koja mu je cijena, ali Samsung geleksi se kupuje. Meee.

Za tvoju informaciju ovcica kupuje samo najbolje , a ako ti nisi to nije moj problem meeeeeeeee

Uzmi sve što ti život pruža jer danas si pupoljak,a sutra uvenula ruža
12 godina
offline
Koga briga za Galaxy S IV?
Zalosno je da na forumu vlada misljenje da ako imas iPhone si majmun aa ako imas Samsung onda si intelektulac. Iako koristim iPhone 5 bas mi je drago da netko polako ali sigurno dolazi na vrh Appleu. Zasto? Pa zato jer je konkurencija uvijek dobra. Samo nek se oni nadmudrivaju i izbacuju sve bolje modele (Samsung i Apple) jedino tko ce profitirati cemo biti mi, kranji korisnici. A gdje su tu jos Nokija koja se polako ali sigurno dize i Sony... Samo nek oni izdaju sve bolje i bolje modele i meni super. Jos da je i love... Btw cekam odgovor od jabolke pa da se jos malo smijem i slinim.
Ako sam ti pomogao opali TD!
Moj PC  
9 5 hvala 2
16 godina
offline
Re: Koga briga za Galaxy S IV?
torrente kaže...

kao i ostala elita, vrijedit ce kao 100kg čevapa ili vam ga cca 3000 čevapa.

Ne.

Koštat će kao 100 kg ćevapa, a vrijedit neće sigurno. Smijeh

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
12 godina
neaktivan
offline
Koga briga za Galaxy S IV?

Mene bi odusevio onaj ko napravi ekran dobar kao kod sgs3, mobitel neuništiv kao lumia 920, vodootporan i dustproof kao xperia z, fluidan kao iphone 5  i sa super kamerom i da je android jer sam geek koji voli maksimalno otvoren sustav. Naravno da to nitko neće napraviti..

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2013 18:51 (cecenac).
Moj PC  
7 4 hvala 3
12 godina
offline
Re: Koga briga za Galaxy S IV?

Ja bi osobno volio da Apple konačno nešto novo predstavi. Pod novo, mislim nešto čime će iznenaditi svijet, barem donekle.

 

Prvi iPhone 2G je iznenadio svijet, iako je bio pun mana i mušica i po meni žešći fail (2G konekcija, bez MMS-a, bluetootha i svega iz onog vremena), bio je nešto novo i iznenađujuće.

Idući iPhone koji je donekle iznenadio je po meni bio iPhone 4, i poslije njega nijedan. Ujedno mi je on i jedini za koji je vrjedilo izdvojiti para u odnosu na konkurenciju. Ne da je bio bolji, nego je bio u rangu.

 

Danas to za peticu nekako ne mogu reći, mislim možeš teoretski, ima sve što i današnji konkurenti, super SoC, kameru, prekrasan dizajn... al dajte nešto novo. Ništa se ne mjenja zadnjih 5 godina, oke, red ikona...

Nezamislivo mi je da nemoš još uvijek ni običnu pjesmu, video, sliku ili nešto poslati bez internet konekcije..

Danas kada između 2 Galaxya S3 prebacim video od 200 MB za ni pola minute..

 

Svi su željni nečeg novog.

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
14 godina
offline
Koga briga za Galaxy S IV?
Pa tko kupuje mobitel samo radi neke funkcije koja je wow? Geekovi. Vecina ljudi kupuje novi mobitel na osnovi svojih prijasnjih iskustava. Ja cu kao netko tko je navikao na apple uredjaje uvijek radije kupiti iphone iako ne donese nesto sto konkurencija nema. Ne zanimaju me neke gimmick funkcije koje dosade nakon par dana nego opca kvaliteta poznato okruzenje. Tako je vierojatno sa svima koji su navikli na proizvode firme koja si je jasno zacrtala put.Skrolanje ocima zvuci kao nesto idealno za ljencine i zato mi se svidja ideja. Pitanje je kako ce se provesti u praksi. Ali da ce puno ljudi kupiti s4 samo radi skrolanja ocima - sumnjam.
Potpis!
Moj PC  
7 20 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koga briga za Galaxy S IV?
razbijac kaže...

Bio sam korisnik applea dok je Jobs bio ziv bili su najbolji nemogu da kazem da nisu jer bi lagao sebe i ostale. Vremena se mjenjaju zar ne?

Covik sam koji voli da ima najbolje stvari u zivotu sta je i normalno kao i svaki drugi covik.

 

Samsung je napredovao previse u zadnjih par godina ne toliko u americi koliko na ostatak svijeta . Ljudi prepoznaju kvalitetu i zato ga koriste ne mislim na mobitel nego ostale uredaje .

S4 je digla previse prasine ne sjecam se da se toliko pricalo o kome koliko o tome modelu zasto? jer samsung ide u teritoriji jabuke a znamo kome to ne odgovara.

S4 blate radi plastike sta ce bit kao tablet bla bla bla bla , ne sumnjam da ce bit najbolji mobitel u 2013 ako je prijasnji model bio top nisu oni glupi .

 

Za koju godinu samsung ce bit na samome vrhu u svemu jer korisnika  applea polako prelaze na samsung iz puno razloga , a jedan je razlog i ja zadnji model sam koristio je bila 4s kad sam vidio 5 postali su pre smjesni , pao mi je mrak na oci mrzio sam samsung dok nisam slucajno od najboljeg prijatelja probao s3 i jednostavno privukao me mobitel kao i danas proizvodac.

Apple ce predstaviti novi model u kolovozu , a znaci vrijeme je da se apple mora prilagodavati svojoj najvecoj konkurenciji a to je samsung .Svi su posebni na neki nacin ali samsung je samsung.

Kako god iskesirat odma pare za mobitel i nece mi bit zao jer kvaliteta  se danas  najvise trazi.

Bit ce ovo jos teska godina za Apple i ostale proizvodace .

 

Ocekujte najbolji mobitel u 2013  !

 

 

Znaci tebi S3 kvalitetan mobitel. Meni ono kao komad plastike, ONE X mi je uvjek bio bolji, uvjek.

Sto se tice kvalitete najkvalitetniji mobitel je Lumia 920.

Odlicna kamera, mobitel je brz (ok, svi su brzi danas pa je to i nebitno) i ako ga neces tuci od zid mobitel je prakticki nemoguce razbiti.

Eto to je kvaliteta.

Nemojte padati na full HD fore, to su stvari koje se na 5 inca mobitelu ne primjete.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2013 19:07 (kingofthenight).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koga briga za Galaxy S IV?
kingofthenight kaže...

Znaci tebi S3 kvalitetan mobitel. Meni ono kao komad plastike, ONE X mi je uvjek bio bolji, uvjek.

Sto se tice kvalitete najkvalitetniji mobitel je Lumia 920.

Odlicna kamera, mobitel je brz (ok, svi su brzi danas pa je to i nebitno) i ako ga neces tuci od yid mobitel je prakticki nemoguce razbiti.

Eto to je kvaliteta.

 

a jos i ovo

http://www.gsmarena.com/verizon_is_getting_redesigned_aluminum_lumia_928_with_xenon_flash-news-5682.php

 

on topic

sigurno da ce se s4 ili sIV prodavati kao lud

ali nije mi jasno zasto se mora kupti najskuplji mob, tj flagship

nesto kao idem kupit novi pc i treba mi i7, 16gb rama itd,...

za facebook i slicno {#}

a i cijena nije osiguranje da je mob dobar, zahvaljujuci androidu

kad lumia 710 radi kudikamo fluidnije nego galaxy note npr

je, sad je malo bolji, ali opet...

 

slazem se jos da povecanje snage ne donosi velike prednosti

igre jos ne iskoristavaju ni dual core posteno

a o ramu da i ne govorim, cijeli windowsi mogu komodno radit

na 1/2gb, a androidu ni to nije dosta...

al jbga, ovce smo...

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice