Korisnici iPhonea najzadovoljniji

poruka: 465
|
čitano: 48.184
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Korisnici iPhonea najzadovoljniji".
14 godina
neaktivan
offline
Korisnici iPhonea najzadovoljniji

Ja bih samo rekao hahahahah ;)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
16 3 hvala 0
15 godina
offline
Korisnici iPhonea najzadovoljniji

Imam Nokiu 6070. I zadovoljan sam s tim mobom.

 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Korisnici iPhonea najzadovoljniji
imam 3310 i zadovoljan sam s tim mobom... ima sve sto meni treba :)
In Control
14 godina
offline
Korisnici iPhonea najzadovoljniji

Kad za neš daš8k MORAŠ biti zadovoljan.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.5.2010 20:48 (perkoxcar).
Moj PC  
27 0 hvala 0
15 godina
offline
Korisnici iPhonea najzadovoljniji

pa taj ajphone ima samo dobre igre i app, tu malo neta i bok :O

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Korisnici iPhonea najzadovoljniji
perkoxcar kaže...

Kad za neš daš8k MORAŠ biti zadovoljan.

pa neces valjda pricati okolo kako si mob platio 8k i da ti ne valja ;)

Pa svi bi te smatrali jednom velikom budalom Smijeh

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Korisnici iPhonea najzadovoljniji
perkoxcar kaže...

Kad za neš daš8k MORAŠ biti zadovoljan.

 

To je istina... cak i ako nisi zadovoljan... skupa je to igracka... pa lijepo moras biti zadovoljan...

 

DommY kaže...

pa taj ajphone ima samo dobre igre i app, tu malo neta i bok :O

 

Ima moja Nokia 3310 snake... to dok se vozam tramvajem... i one balone koje gadjam (neki nose srce neki dinamit)...

Sto ce mi vise :)

 

Ja prezadovoljan...

In Control
14 godina
protjeran
offline
Korisnici iPhonea najzadovoljniji
Pa normalno da smo najzadovoljniji korisnici.

Vecina iphone kupi na preplatu kao i ja pa ga plati 1 hrvatsku kunu
Marko Perkovic
Moj PC  
9 2 hvala 0
15 godina
offline
Korisnici iPhonea najzadovoljniji

Nema dana a da se ne spomene "Iphone ovo, Iphone ono"...

Dobio sam dojam kao da se sve vrti oko Applea, Iphone i Ipada.

Radio, ne radio, svira radio!
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Korisnici iPhonea najzadovoljniji
boxer kaže...

Nema dana a da se ne spomene "Iphone ovo, Iphone ono"...

Dobio sam dojam kao da se sve vrti oko Applea, Iphone i Ipada.

Je li tako? Dođe mi da ga kupim pa da ga odma razbijem!

14 godina
neaktivan
offline
Korisnici iPhonea najzadovoljniji

Za toliku sunu je lako biti zadovoljan...ali npr imam n95 i dosta je jeftiniji od iphone-a...a opet sam zadovoljan

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Korisnici iPhonea najzadovoljniji
Zasto se vi uvik zalite na teme o apple-u zali se bugovcima.ili aj ca s ovog foruma.

Sad moderatori nece lockat ovu temu a kad je tema o thompsonu onda je uvik lock.ovo ce preci u prepucavanja sta je bolje a ono Se zbog par budaletina uvik brise ili zakljuca.
Marko Perkovic
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Korisnici iPhonea najzadovoljniji

A ja još zadovoljniji svojom nokijom! ;)

 
7 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Korisnici iPhonea najzadovoljniji
boxer kaže...

Nema dana a da se ne spomene "Iphone ovo, Iphone ono"...

Dobio sam dojam kao da se sve vrti oko Applea, Iphone i Ipada.

  A gle ne mozes zamjeriti ni bugovcima...

 

Apple je platio reklamu... ali jedino sto zamjeram bugovcima je to sto nisu stavili SPONZORIRAN CLANAK negdje...

 

ali dobro... digresija mala...

 

 

Ako su zadovoljni... lijepo... i svaka im dala...

 

Ja volim svoju prastaru nokiju i zadovoljan sam njome (poslovni blacberry, uskoro novog uzimam)...

 

i tocka...

In Control
14 godina
offline
RE: Korisnici iPhonea najzadovoljniji
username kaže...
boxer kaže...

Nema dana a da se ne spomene "Iphone ovo, Iphone ono"...

Dobio sam dojam kao da se sve vrti oko Applea, Iphone i Ipada.

Je li tako? Dođe mi da ga kupim pa da ga odma razbijem!

Nemoj tako,korisni su applovi proizvodi,tako su tanki da ih možeš bacat cucku da hvata umjesto onih "tanjura" ili bumeranga,na ipad-u se možeš sanjkati po zimi,a sa ipod-om možeš i bejzbol igrati...

BTW:neki su te poslušali : )

 

nesposobno osposobljen da onesposobi sposobne ; P
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.5.2010 21:21 (1BIT).
16 godina
offline
Korisnici iPhonea najzadovoljniji

A i pitanje dali su imali ciljanu skupinu ili nasumično akentiranje na ulici? Pošto rezultati mugu itekako biti različiti.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Korisnici iPhonea najzadovoljniji

"Korisnici iPhonea najzadovoljniji"   - Kaj ih Apple drogira??   Osmijeh  Jos k tome je Motorola druga po redu (imo sam RAZR i nisam bio zadovoljan. Istinada je mob fancy izgledao, ali ono zujanje slusalice po defaultu mi nikad nije sjelo)

 

Dvije americke kompanije na dvije celne pozicije, a istrazivanje je provedeno u Americi. Normalno da tam nece glasti za AnyCool mobitele (bubam bzvz) Tak da ja osobno odbacujem anketu...

Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Korisnici iPhonea najzadovoljniji

"Među 1.009 ispitanih vlasnika pametnih mobilnih telefona u SAD-u i Kanadi...."

Po čemu ovo uopće zaslužuje da bude vijest? Šta slijedi sutra, objava ankete u kojoj je ispitano 10 ljudi iz zgrade u kojoj živi urednik Buga?

 
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Korisnici iPhonea najzadovoljniji

Mene zanima zasto hrpa ljudi isto pljuje po iphoneu.

Recimo ja nikada nisam pljuvao po htc ili android mobitelu.

Zasto sve sto je apple ne valja -.- Oke, apple ili u ovom slucaju iphone ima svojih prednosti, ima svojih mana..isto kao i pregrst drugih stvari, od sustava pa do uredaja.Koliko ima samo uredaja kojima bombardiraju clancima na androidu, od htc..nexus one itd itd...Sve ispada kao neka malte ne mitska borba iphone vs svi ostali.

Zato i ima hrpa uredaja na trzistu pa svatko moze sebi odabrati sto zeli.Netko je sa svojim odabirom zadovoljan vise, netko manje.Isto kao sto svatko vrednuje svoju stvar za ono sto mu u uporabi odgovara.Netko ne treba smart phone niti mobitel s hrpom mogucnosti, pa zato postoje i obicniji osnovni uredaji prilagodeni njima.I oke, to isto ne znaci da je uredaj los ili smece.

Ja recimo imam iphone (oke krenite pljuvati sada), a jedan od najvecih izbora pri kupnji mi je bio da uredaj bude solidan, ima solidne mogucnosti i cijenom bude pristupacan.

Gledao sam i nokiu i sasmung i htc i tada mi je 900kn u usporedbi s ovima gotovo duplo vise bilo financijski isplativo.E sad to sto je t-com nesto dobro marketinski upakirao je druga stvar.

U mnogim stvarima mi je iphone pogotovo poslovno olaksao, od maila kojim se cesto koristim, razmjene podataka, uredaj je kvalitetan i danas nakon 6mj nema ni ogrebotine ni niceg sto plese, a nije da ga vucem u kolicima kao bebu i opsesivno pazim na njega.Posto cesto putujem i po vise sati odlicno mi zabavom bilo muzikom ili raznim aplikacijama te interneta skrati vrijeme a cesto i pomogne da neki manji hitni poslic obavim preko njega.Dakle samim tim sto on u potpunosti ispuni moja ocekivanja potrebe, a i bitnom cinjenicom da sam ga platio relativno pristojno u usporedbi s drugim uredajima, ja mogu reci da sam prezadovoljan, iphone kao takav ispunio je i nadmasio moja ocekivanja.Stovise apple store ima puno zgodnih stvarcica i aplikacija sto sam koristio i nasao.Dali bi htc ili neki drugi ispunio ta moja ocekivanja, vjerojatno i bi, ne kazem da je smece mob, no cijena mu je daleko visa jer nemam ni za jedan mob namjere davati basloslovne cijene.Dakle potrebe plus faktor troskova je iphone za mene bio pogodak.

Dali je iphone najbolji mob, pa nije sigurno, takvog nema..i kad izade novi neki sutradan eto ti nekog novijeg i brzeg, no daleko je od toga da ga se bas na ovaj nacin naziva smecem.

Neki vole apple neki vole andorid, neki vole ati, neki nvidiu, pa pobogu zato i imate odabir pa odlucite sto zelite, zar je sve od toga smece jer nekom nije po volji?

Eto recimo nexus one..najavljivan je kao iphone killer, dok je zapravo dozivio dosta veliki neuspjeh nespretnom politikom ogranicene prodaje.Sto nuzno je mob smece? Nije ali nemojte ni kriviti apple jer je napravio dobar marketing pa proizvod i danas je top prodaje a neki drugi nije.Sad je to zamjenjeno kao htc onim desire modelom i najavljuje se kao neki bum.Pa danas sve i je marketing i sve se vrti oko toga.

Ispada mi u nekim komentarima da svaki mob mora imati 100 usb prikljucaka jer ako ima 99 naci ce netko zasto nema 100, pa mora ovo mora ono, mora lijevo desno i jos prakticki se djeliti dabe.Pa ljudi ne budite smjesni, zato imate na izbor xy modela pa odlucite, zato sto jedan vama recimo ne odgovara potrebama ne znaci da je i smece i da ne valja.

 

 

 

 

 
8 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Korisnici iPhonea najzadovoljniji

Imam samsung d600 4 godine i zadovoljan sam Osmijeh

vazno da moze zvat, pustat muziku i slat poruke Cool

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Korisnici iPhonea najzadovoljniji

imam iphone... ne kazem da je najbolji mobitel... kazem da je jednostavan i moze sve sto meni treba a o financijskoj strani necu niti govoriti jer sam uspio zamijeniti samsung i900 omniju za neotvoreni iphone 3gs jos sam uz to dobio 500 kuna... Belji se ... samo me cudi sto nema nokije na ovoj rangaciji Namigiva

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Korisnici iPhonea najzadovoljniji
boxer kaže...

Nema dana a da se ne spomene "Iphone ovo, Iphone ono"...

Dobio sam dojam kao da se sve vrti oko Applea, Iphone i Ipada.

a nego oko čega? :D

 

normalno da su najzadovoljniji kad je iPhone najbolja kupovina. Pogotovo u hrvatskoj ... za kunu dobiješ pravi mob.

A.
15 godina
offline
RE: Korisnici iPhonea najzadovoljniji
artfull kaže...

a nego oko čega? :D

 

normalno da su najzadovoljniji kad je iPhone najbolja kupovina. Pogotovo u hrvatskoj ... za kunu dobiješ pravi mob.

Pa gdje si ti više!? Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Korisnici iPhonea najzadovoljniji
mighty99 kaže...
poduzi traktat ;)

 

 

 

 

Prvo kritika nije pljuvanje. Drugo samo korisnici iphone za svoj mob kazu da je najbolju da mu nema ravnog i sl glupsoti. To niko ne kaze ni za jednog drugog proizvodjaca. Trece za kojeg proizvodjaca i koji proizvod je iz dana u dan izlazila vijest koliko ga je juce prodano kao za ipada. cetvrto velika jerazlika izmedju 100 i 99 i 1 ili nijedan USB.  Plus za ipad je izrecena jedna velika laz od strane gospodina boga Jobsa a to je da na njemu internet jednostavno radi. A ne radi bas tako. Nema flash. Da li on valja ili ne valja to je druga prica ali ako neko kaze da radi a ti kupis i otvoris recimo index.hr i vidis kockice umjesto pola stranice izvinices al to nije bas da radi. A na Nokji 5800 za koji appleovci kazu da je smece, mali ekran los ts itd flash uredno radi. A o multitaskingu i necu pricati. Ovo navodim samo kao prmjer. A ima puno kritika i za nokiju i za HP i za SE i za sve druge proizvodjace samo sto to nike ne shvata kao licnu uvredu kao appleovci. Ja sam na primjer oznacen kao apple hater pljuvac i sl. Kupio sam X10 i zamisli moj prvi post o njemu je sadrzaovao duplo vise negativnih nego pozitivnih strana. Itd itd.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.5.2010 21:42 (logic).
15 godina
offline
Korisnici iPhonea najzadovoljniji

Opet se mislim moramo vratiti tezi da je apple i svi njihovi proizvodi orijentirani masi, većinom manje informatički potkovanijom nego većinom kakvi su ovdje forumaši, i oni nemaju potrebe za svime i svačime a plus kad pređu sa starog dummy phone na vrlo brzi smartphone krcat fludinih animacija izgleda fenomenalno i normalno da su zadovoljni. A nezadovoljnih toliko nema jer oni koji su dežurni "pljuvači" nemaju gi ni namjeru kupiti pa onda neće u anketi se ni pojaviti i reći da su nezadovoljni mobom. Ja baš imam frenda koji se niš ne kuži u tehniku i sl. ali vrlo voli razne gadgete. Kupio je 3gs-a jer su starci uzeli pretplatu pa je mob dobio za nekih 1000kn i mobitel mu je super sve i njega apsolutno nije briga što mi on nemože poslati sliku sa svog iphona preko bluetootha na moj mob. 

 

Ja stvarno ne vidim više smisla tom beskonačnom prepucavanju čiji je mob bolji. Neznam da li vi pokušavate druge uvjeriti da je vaš mob bolji od iphona ili sebe to pokušavate uvjeriti. Ako ste vi zadovoljni svojim mobom, nema smisla da drugima namečete taj stav, jer ukusi su razni, nekome 3310 sam vrh mobova(pa nađite mi tog iphone ili desire kojem baterija traje 10 danaBelji se) a nekome i da je u mobu intelov core i7 procesor ne bi bili sretni. A ima i nas između koji smo zadovoljni onim što je trenutno dostupno na tržištu. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Korisnici iPhonea najzadovoljniji
Stoja kaže...

Opet se mislim moramo vratiti tezi da je apple i svi njihovi proizvodi orijentirani masi, većinom manje informatički potkovanijom nego većinom kakvi su ovdje forumaši, i oni nemaju potrebe za svime i svačime a plus kad pređu sa starog dummy phone na vrlo brzi smartphone krcat fludinih animacija izgleda fenomenalno i normalno da su zadovoljni. A nezadovoljnih toliko nema jer oni koji su dežurni "pljuvači" nemaju gi ni namjeru kupiti pa onda neće u anketi se ni pojaviti i reći da su nezadovoljni mobom. Ja baš imam frenda koji se niš ne kuži u tehniku i sl. ali vrlo voli razne gadgete. Kupio je 3gs-a jer su starci uzeli pretplatu pa je mob dobio za nekih 1000kn i mobitel mu je super sve i njega apsolutno nije briga što mi on nemože poslati sliku sa svog iphona preko bluetootha na moj mob. 

 

Ja stvarno ne vidim više smisla tom beskonačnom prepucavanju čiji je mob bolji. Neznam da li vi pokušavate druge uvjeriti da je vaš mob bolji od iphona ili sebe to pokušavate uvjeriti. Ako ste vi zadovoljni svojim mobom, nema smisla da drugima namečete taj stav, jer ukusi su razni, nekome 3310 sam vrh mobova(pa nađite mi tog iphone ili desire kojem baterija traje 10 danaBelji se) a nekome i da je u mobu intelov core i7 procesor ne bi bili sretni. A ima i nas između koji smo zadovoljni onim što je trenutno dostupno na tržištu. 

Tipicno. Nista se ne kuzi al kupi skupe spravice radi kur..a. Jer mu za drugo nista i ne sluze. NHF prema tvom frendu al to je tipicno za balkan. I onda dodju ovdje i kazu "moj mob je bolji od tvoga jer mi ikonce imaju 16 m boja i meni se brze otvara" a to sta kad se taj superbrzi meni otvori nema u njemu nista korisno od igrica nema veze jer ioanko ne bi znao sta sa tim opcijama.

16 godina
offline
RE: Korisnici iPhonea najzadovoljniji
artfull kaže...
boxer kaže...

Nema dana a da se ne spomene "Iphone ovo, Iphone ono"...

Dobio sam dojam kao da se sve vrti oko Applea, Iphone i Ipada.

a nego oko čega? :D

 

normalno da su najzadovoljniji kad je iPhone najbolja kupovina. Pogotovo u hrvatskoj ... za kunu dobiješ pravi mob.

Negdje za kunu dobijes "pravi mob", a negdje za kunu dobijes pravi smartphone. ;)

- Psiho246
16 godina
neaktivan
offline
RE: Korisnici iPhonea najzadovoljniji

Ekipa je na okupu pa bi mogao pasti flame war. Nismo odavno ;)

 

14 godina
neaktivan
offline
Korisnici iPhonea najzadovoljniji

Ajde jos 2 -3 posta i imam dosta materijala za roman  Nevinašce

 

ON TOPIC:

Cinjenica je da se puno ljudi prebacilo sa neke druge marke mobitela na Apple, ali ja znam i ljude koji su napravili obrnuto (iako PUNO manje)

Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Korisnici iPhonea najzadovoljniji

Zato sto ti drugi znaju sta rade pa se nisu zaje...i i uzeli apple ;)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice