Laserska britvica - revolucija u svijetu brijanja

poruka: 97
|
čitano: 15.534
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Laserska britvica - revolucija u svijetu brijanja".
10 godina
neaktivan
offline
Laserska britvica - revolucija u svijetu brijanja

Konačno ću si moći ćunu i jaja pošteno obrijat.

 
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Laserska britvica - revolucija u svijetu brijanja

a ne znam baš. meni je moja sjekira nekako prirasla srcu. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2015 11:16 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 3
11 godina
odjavljen
offline
Laserska britvica - revolucija u svijetu brijanja

A ma, ja se obrijem samo kada me pošalju kući s posla da se obrijem :^D

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Laserska britvica - revolucija u svijetu brija
Miro kaže...
Mitch kaže...

Hehehehe sad znate kaj mi mozete uzet za rockas

 

 

btw nadam se da ce ovo malo izgurat Gillette s #1 pozicije...ima potencijala

Slažem se s tobom - ne bih imao nista protiv ovakvog rođendanskog poklona. 

 

Napokon prava inovacija na području gdje nam već godinama stalno i to vrlo skupo prodaju jedno te isto u prepakiranom obliku glumatajući kako se radi o nećem novom....

 

...autore će ili pogazit auto, ili će postati jako bogati, a mi ćemo kupovati ove aparate sa izmjenjivim laserom koji će trajati 5-6 brijanja

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
12 godina
offline
Re: Laserska britvica - revolucija u svijetu brija
Ovo je definitivno jedna od opcija koju cu prosljediti svojoj zenici za savrsenu nabavku poklona za rođendan. Tak ce me se sigurno brzo rijesiti posto se s tim necu znat koristit😂😂😂😂
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Laserska britvica - revolucija u svijetu brijanja

Zanimljivo, likovi koji na tome rade svi redom neobrijani!

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Laserska britvica - revolucija u svijetu brija
Friday kaže...

Zanimljivo, likovi koji na tome rade svi redom neobrijani!

 

Pa zato i rade na tome jer im se postojeće metode ne sviđaju?

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
16 godina
odjavljen
offline
Re: Laserska britvica - revolucija u svijetu brija
segregator kaže...

 

Pa zato i rade na tome jer im se postojeće metode ne sviđaju?

 

Mislim da je ipak lova u pitanju

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Laserska britvica - revolucija u svijetu brija

Ne znam, mislim da bi ipak više ljudi ovo koristilo

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png | https://www.flickr.com/photos/131447653@N03/
12 godina
offline
Laserska britvica - revolucija u svijetu brijanja

ljudi, onaj koji se ne brije tupim nožem za kruh - ne zna kaj propušta... ove mach 3 i laserske gluposti su za malu djecu...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Laserska britvica - revolucija u svijetu brijanja

Imamo prilike vidjeti ovaj početak seobe naroda u Europu tako da je ovo čist promašena investicija. Ionako će mo za deceniju svi morati puštati bradu (ili ode glava, pa biraj), hlače na 4/5 dužine i karirane stolnjake na glavi (ako je do tada još budemo imali). Živi bili pa vidjeli.

 

Zora puca, biće dana ...
Moj PC  
2 7 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Laserska britvica - revolucija u svijetu brijanja

Skroz cool, sve su objasnili znanost je na njihovoj strani, ali nista nam prakticnog nisu pokazali! Ako je to proizvod koji krece u serijsku proizvodnju, gdje je onda video koji prikazuje kako to zapravo radi, koliko je precizno, mora li se prijeci jednom ili vise puta, kako funkcionira na razlicitim duzinama brade itd??

 

U citavom videu ima tri sekunde gdje je prikazan stvarni rad uredjaja, a osim sto cool svijetli, nisam primjetio da nesto brzo pa ni zadovoljavajuce brije!

 

*inace koristim Mach3, on mi je predobar bez obzira na cijenu jer citavu godinu redovnog brijanja prodjem sa svega 2-3-4 britvice (btw, cini li mi se to ili britvica sto dodje na sticku traje puno duze od zamjenskih sto se prodavaju u paketu od 4 komada?).

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Laserska britvica - revolucija u svijetu brija
drexcya kaže...
 

*inace koristim Mach3, on mi je predobar bez obzira na cijenu jer citavu godinu redovnog brijanja prodjem sa svega 2-3-4 britvice

 

Kakvo ti paperje imaš na licu?

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Laserska britvica - revolucija u svijetu brijanja

Samo još čekam kad to postane fičr na Galaxy S8, iPhone8S, LG G6 ...

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Laserska britvica - revolucija u svijetu brija
Friday kaže...

 

Kakvo ti paperje imaš na licu?

 Normalnu bradu ali brijem svaki drugi dan, zato britvice dugo i traju. Kad bih brijao svakih tjedan sigurno ne bi bio takav slucaj, duga brada brzo istupi ostrice.

12 godina
offline
Laserska britvica - revolucija u svijetu brijanja

Uskoro stiže The pomegranate Phone (viralni video otprije 4-6 god)?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Laserska britvica - revolucija u svijetu brija
jocommb kaže...

 bravo!!!

i ja se nadam da ce ih sj...t pa nek i dalje traze 100 kuna za 4 britvice dubrad....

kod nas gule a prije mj dana sam bio u njemackoj i kod njih u DM-u 12 britvica za mach 3 turbo 150 kuna....i onda kazu nema razlike u trzistima...duuuubrad

 čekaj malo, taj mach 3 britvice dođu 100 kn?

 

dečki prebacite se na prave žilete, pakiranje od 5 komada 23 kn, ako se brijete svaki ili svaki drugi dan, jedan žilet može potrajat po 15-20 dana. malo će bit krvi na početku dok ne uhvatite pritisak, al jbg...

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
12 godina
offline
Laserska britvica - revolucija u svijetu brijanja

mislim da cijena tu negdje... jel taj žilet ono kaj frizeri imaju za vrat zbrijat? lol nema šanse da se tim brijem, sasjekao bi se ko budala

Layla, you've got me on my knees.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Laserska britvica - revolucija u svijetu brija
Miro kaže...
Enkidu kaže...

Mene ne brinu posjekotine, iritacije kože i takve sitnice, to pravi muškarci ni ne primjećuju. Ja ni ne koristim pjenu, samo vodu i žilet (Rambo se brijao nožem !).

Ono što bih ja volio imati jeste neki aparat koji će trajno zaustaviti rast dlake na bradi, kao laserska depilacija, tako da ne moram svakih tjedan dana gubiti vrime na taj dosadni i monotoni posao. Idealno bi volio da mi zaustavi rast ne na 0mm (glatko kao bebina guza) jer mi je to premetroseksualno, nego ono na two-day shadow, ono ruggedly-manly...

 Koliko znam to postoji (isto je neki laserski tretman) u ponudi za žene u kozmetičkim salonima (za trajno uklanjanje dlaka na licu npr.), ali navodno u praksi ipak ne daje trajno rješenje već samo privremeno... 

 

E pa neću valjda doći u ženski kozmetički salon i reći : "Molim vas, ja bi jedno muževno depiliranje !" A one će reći : "Svakako, želite li i bikini zonu ili samo noge ?"... 

Ne ne, traži se neka metoda da je trajna a muževna ! Nekakav bioinženjering za precizno kontroliranje brade bi bio prava stvar, ono da odabereš na smartphone appu jedan stil brade, pritisneš botun i voila, instant ista takva brada na faci. E to bi bila prava stvar. Jedan dan bi moga biti Franjo Josip a drugi dan kanadski drvosječa.

 

 

Ajar kaže...

a ne znam baš. meni je moja sjekira nekako prirasla srcu. 

 

 

E ovo se zove muževno brijanje ! Svaka mu dala !

 

 

drexcya kaže...
Friday kaže...

 

Kakvo ti paperje imaš na licu?

 Normalnu bradu ali brijem svaki drugi dan, zato britvice dugo i traju. Kad bih brijao svakih tjedan sigurno ne bi bio takav slucaj, duga brada brzo istupi ostrice.

 

Evo ja brijem jednom tjedno i žilet mi traje do 2-3 puta. Bacim ga kad ona trakica postane potpuno bijela i iskidana.

 

 

12 godina
offline
Laserska britvica - revolucija u svijetu brijanja

ma ne to... to je britva, britvica je npr. ova mach 3 ili onaj blue nešto ako to još postoji. žilet je ovo na slici dolje.

to ide na stalak koji obavezno mora izrađen od metala i kaj teži, ima 3 točke di se fiksira i to je to.

 

a inače sve ove nove britve imaju uloške za žilet, malo koji frizeraj ima one stare prave britve koje se bruse na kremen pa na bikov/veprov remen

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Laserska britvica - revolucija u svijetu brija
drexcya kaže...
Friday kaže...

 

Kakvo ti paperje imaš na licu?

 Normalnu bradu ali brijem svaki drugi dan, zato britvice dugo i traju. Kad bih brijao svakih tjedan sigurno ne bi bio takav slucaj, duga brada brzo istupi ostrice.

 

Ako ti jedan taj uložak izdrži 30 brijanja onda definitivno nemaš normalnu bradu. Nije da osuđujem...

Freak Show Inc.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Laserska britvica - revolucija u svijetu brija
Friday kaže...
drexcya kaže...
Friday kaže...

 

Kakvo ti paperje imaš na licu?

 Normalnu bradu ali brijem svaki drugi dan, zato britvice dugo i traju. Kad bih brijao svakih tjedan sigurno ne bi bio takav slucaj, duga brada brzo istupi ostrice.

 

Ako ti jedan taj uložak izdrži 30 brijanja onda definitivno nemaš normalnu bradu. Nije da osuđujem...

Nekoliko prijatelja pa cak i djed s iznimno gustom bradom takodjer koriste Mach3 (najobicniji), njima traje slicno kao i meni, nekome cak i duze. Svi smo odrasli ljudi. Istina, s vremenom izgubi pocetnu ostrinu i nije najugodnije brijanje, ali je ipak daleko bolje od klasicnih jednokratkih britvica. 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Laserska britvica - revolucija u svijetu brija
drexcya kaže...

Nekoliko prijatelja pa cak i djed s iznimno gustom bradom takodjer koriste Mach3 (najobicniji), njima traje slicno kao i meni, nekome cak i duze. Svi smo odrasli ljudi. Istina, s vremenom izgubi pocetnu ostrinu i nije najugodnije brijanje, ali je ipak daleko bolje od klasicnih jednokratkih britvica. 

 

Kad djed bude imao account ovdje onda ćemo nastaviti priču. S tobom se jednostavno ne može izaći na kraj! NEMOGUĆ SI!

Freak Show Inc.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Laserska britvica - revolucija u svijetu brija
Friday kaže...
drexcya kaže...

Nekoliko prijatelja pa cak i djed s iznimno gustom bradom takodjer koriste Mach3 (najobicniji), njima traje slicno kao i meni, nekome cak i duze. Svi smo odrasli ljudi. Istina, s vremenom izgubi pocetnu ostrinu i nije najugodnije brijanje, ali je ipak daleko bolje od klasicnih jednokratkih britvica. 

 

Kad djed bude imao account ovdje onda ćemo nastaviti priču. S tobom se jednostavno ne može izaći na kraj! NEMOGUĆ SI!

 Nije nemoguć zato što postoji mislim da želiš reći nevjerojatan.

 

 

Trololololo

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
9 godina
protjeran
offline
Re: Laserska britvica - revolucija u svijetu brija
drexcya kaže...
Friday kaže...
drexcya kaže...
Friday kaže...

 

Kakvo ti paperje imaš na licu?

 Normalnu bradu ali brijem svaki drugi dan, zato britvice dugo i traju. Kad bih brijao svakih tjedan sigurno ne bi bio takav slucaj, duga brada brzo istupi ostrice.

 

Ako ti jedan taj uložak izdrži 30 brijanja onda definitivno nemaš normalnu bradu. Nije da osuđujem...

Nekoliko prijatelja pa cak i djed s iznimno gustom bradom takodjer koriste Mach3 (najobicniji), njima traje slicno kao i meni, nekome cak i duze. Svi smo odrasli ljudi. Istina, s vremenom izgubi pocetnu ostrinu i nije najugodnije brijanje, ali je ipak daleko bolje od klasicnih jednokratkih britvica. 

 Sa Mach 3 plus turbom se jednom obrijem i moram da ga bacim, tako da definitvno imas njeznu bradu (sto je dobra stvar). U medjuvremenu sam presao na malo jacu masineriju.

15 godina
offline
Re: Laserska britvica - revolucija u svijetu brija
Magnolia_fan kaže...

 Sa Mach 3 plus turbom se jednom obrijem i moram da ga bacim, tako da definitvno imas njeznu bradu (sto je dobra stvar). U medjuvremenu sam presao na malo jacu masineriju.

 

E tebi onda stvarno treba neki SF brijač...ili brener, izaberi što ti je ugodnije 

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png | https://www.flickr.com/photos/131447653@N03/
15 godina
offline
Laserska britvica - revolucija u svijetu brijanja

Najviše vam zatupi topla voda žilet, ja koristim mach 3 turbo, one plave ili crvene jednokratne britvice, može se sa njima par puta obrijat. Zato kad se obrijete odmah isperite žilet hladnom vodom. Ostalima koji imate nikakvu bradu preporučio bi vam bic jednokratne britvice i to žute!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Laserska britvica - revolucija u svijetu brijanja

Ja vec dosta godina koristim ovo i mogu reci da je bolje od bilo kakvih britvica, Machova i kojecega. Istina, kosta tristotinjak kuna, ali ne moram kupovati ni zilete, ni pjenu, samo ubacim u struju da se napuni. Za svaki slucaj imam i backup obican zilet za 10 kn, ako slucajno zaboravim napuniti, a hitno mi treba da se obrijem.

 

Jedino za sto bi Brauna mijenjao je britva, ali to cisto iz fore, a ne jer je bolje.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2015 15:04 (1domagoj1).
 
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Laserska britvica - revolucija u svijetu brija
1domagoj1 kaže...

Ja vec dosta godina koristim ovo i mogu reci da je bolje od bilo kakvih britvica, Machova i kojecega. Istina, kosta tristotinjak kuna, ali ne moram kupovati ni zilete, ni pjenu, samo ubacim u struju da se napuni. Za svaki slucaj imam i backup obican zilet za 10 kn, ako slucajno zaboravim napuniti, a hitno mi treba da se obrijem.

 

Jedino za sto bi Brauna mijenjao je britva, ali to cisto iz fore, a ne jer je bolje.

 Jel bolji taj ili onaj sa 3 glave?

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
15 godina
neaktivan
offline
Laserska britvica - revolucija u svijetu brijanja

Dugo sam kupovao one jednokratne i ne vrijede pol q. Sad sam kupio neki gilete blue 3 (tak nekak se zove) 6 komada britvica za 50kn i relativno su dobre i drže me nekih 2-3 mj (ak se brijem svake prijestupne).

Već sam razmišljao o onoj britvi ko nož šta se brusi na kamen/kožu,samo bojim se toga malo xD.

 

@domagoj jel taj braun brije glatko do kože? Jer imam neki aparat ali svakak moram poravnat s britvcom tak da mi niš ne znači.

Dao bih i tih 300kn samo da budem miran neko vrijeme.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2015 15:22 (zerocool12).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice