Mreža Smart Day 5: Sveti gral inovativnosti

poruka: 8
|
čitano: 2.542
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mreža Smart Day 5: Sveti gral inovativnosti".
14 godina
neaktivan
offline
Mreža Smart Day 5: Sveti gral inovativnosti

Pa kaj ste vi normalni, stavit to u utorak u 13h?! Pa kak da se ja izvučem s posla u 13 sati, niste mogli to metnut za vikend ili bar iza 16h da i "zaposleni" ITovci mogu prisustvovat?

pero_HR
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Mreža Smart Day 5: Sveti gral inovativnosti

Dolazak na ovakve evente trebao bi ti biti dio posla. Ako nije, radiš krivi posao.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2014 10:37 (Zli Luđak).
15 godina
offline
Mreža Smart Day 5: Sveti gral inovativnosti

Dakle, to je meeting za direktore i ekipu iz uprave?

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mreža Smart Day 5: Sveti gral inovativnosti

 

"Mreža" gađa ICT nišu, samim time je sužen krug čitatelja Bug-a koji je prate.  Pohvalno je da se netko trudi organizirati ovakve i slične skupove.

Na njima se mogu doznati zanimljive stvari iz prve ruke, isto tako upoznati pojedince koji rade na istima.

 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Mreža Smart Day 5: Sveti gral inovativnosti
Zapravo bi ovakva događanja u snimci trebala završiti na BUGTV tj. na YT pa bi i oni koji ne mogu doći to mogli vidjeti kasnije ukoliko bi im to bilo dovoljno interesantno.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mreža Smart Day 5: Sveti gral inovativnosti
Radoznali kaže...
Zapravo bi ovakva događanja u snimci trebala završiti na BUGTV tj. na YT pa bi i oni koji ne mogu doći to mogli vidjeti kasnije ukoliko bi im to bilo dovoljno interesantno.

 Obavezno snimat ako već nema streama! 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mreža Smart Day 5: Sveti gral inovativnosti
tnakir kaže...

Dakle, to je meeting za direktore i ekipu iz uprave?

 Većina novih izdanja Mreže je za direktore i ekipu iz Uprave. Meetinzi o mobilnosti, naslikavanje direktora, analize prodaje po tržištima i ostalo čine većinu toga časopisa na koji sam pretplaćen.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
15 godina
offline
Re: Mreža Smart Day 5: Sveti gral inovativnosti
Smooth Operator kaže...
tnakir kaže...

Dakle, to je meeting za direktore i ekipu iz uprave?

 Većina novih izdanja Mreže je za direktore i ekipu iz Uprave. Meetinzi o mobilnosti, naslikavanje direktora, analize prodaje po tržištima i ostalo čine većinu toga časopisa na koji sam pretplaćen.

 Da, o tome i pricam. Za nas sljakere sipak.

Rvat katolik!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice