Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online

poruka: 100
|
čitano: 19.162
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online".
16 godina
odjavljen
offline
Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online

Baš ću si instalirati taj vaš forum da probam...

Freak Show Inc.
 
21 0 hvala 0
8 godina
offline
Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online
Odlicno napravljeno, definitivno najbolji mobilni web u hr.. sad kada ste uhvatili dobar ritam bilo bi lijepo napravit neke promjene na desktop verziji
 
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online

Kako dovršeno? A što je s mantrom kad se jedna faza dovrši da se kreće s unapređenjima i razvojem iduće verzije?

 

Stručnjak za odmaganje...
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online

Moram ovo probati.

Panzerkampfwagen. I am a Dinamovac.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online
crnix kaže...
Odlicno napravljeno, definitivno najbolji mobilni web u hr.. sad kada ste uhvatili dobar ritam bilo bi lijepo napravit neke promjene na desktop verziji

 Naravno, to se podrazumijeva, nisam se htio ponavljati, pa samo zato to nisam (opet) napomenuo. :)

mario.L_hr kaže...

Kako dovršeno? A što je s mantrom kad se jedna faza dovrši da se kreće s unapređenjima i razvojem iduće verzije?

 

 Htio sam u jednoj riječi objasniti kako je ovo izlazak iz bete, zato to "dovršen". Ali u pravu si - treba uvijek naglašavati kako se već radi na novoj verziji! :)

PzKpfw kaže...

Moram ovo probati.

Samo hrabro! :)

...
12 godina
offline
Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online

da li ce ikada biti uveden upload slika bez automatskog tj. neizostavnog resize-a, barem kao dodatna mogucnost?

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online

Kaj reci Hvala!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
4 0 hvala 3
16 godina
moderator
offline
Re: Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online
peace_of_cake kaže...

da li ce ikada biti uveden upload slika bez automatskog tj. neizostavnog resize-a, barem kao dodatna mogucnost?

A gdje bismo trpali sve te slike ako ih počnemo spremati u originalnoj veličini? 

Domagoj
16 godina
offline
Re: Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online
E sad je sve kak spada ,prezadovoljan sam i nastavaljam koristiti mBug ;-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online

bilo bi dobro da barem rezolucija ostane netaknuta a kompresija neka ostane

14 godina
offline
Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online

Je li ovo znači da je Bug malo živnuo u financijskom terenu čim se ovakve stvari rade?! 

 

Čestitke, užitak je sada biti na mobilnom bugu. :D

Optimizam je nedostatak iskustva.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2015 11:19 (turbojc).
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online
Domagoj kaže...
peace_of_cake kaže...

da li ce ikada biti uveden upload slika bez automatskog tj. neizostavnog resize-a, barem kao dodatna mogucnost?

A gdje bismo trpali sve te slike ako ih počnemo spremati u originalnoj veličini? 

 Azure storage. :)

Yes, I work for Microsoft!
15 godina
offline
Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online

Čestitike BUG-u na odlično obavljenom poslu. Čast mi je i privilegija biti suodgovoran za neke promjene od bete do finalne verzije (moj skromni doprinos je u konstruktivnoj kritici i prijedlogu da se navigacija prebaci na desnu stranu).

 

Kao što Miro reče, unapređenja će biti i u narednom periodu, pa da ga držim za riječ i opet ukažem na ono što bi se moglo unaprijediti, odnosno, u ovom slučaju ispraviti. Naime, slike sa foruma se ne prikazuju ispravno u IE na Lumia 930 telefonu, pod WP 8.1.

 

Ukoliko imate mogućnost testirati, molio bih da testirate.

 

Hvala unaprijed!

morrisoN
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online

Nesto ne valja. Nece dalje od ovoga. Sta god kliknem nista se ne dogadja. Ios

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online
mfrankovic kaže...
Domagoj kaže...
peace_of_cake kaže...

da li ce ikada biti uveden upload slika bez automatskog tj. neizostavnog resize-a, barem kao dodatna mogucnost?

A gdje bismo trpali sve te slike ako ih počnemo spremati u originalnoj veličini? 

 Azure storage. :)

Govoriš kao da je besplatan, a nije. Inače, slike i jesu tamo.

morrisoN kaže...

Čestitike BUG-u na odlično obavljenom poslu. Čast mi je i privilegija biti suodgovoran za neke promjene od bete do finalne verzije (moj skromni doprinos je u konstruktivnoj kritici i prijedlogu da se navigacija prebaci na desnu stranu).

 

Kao što Miro reče, unapređenja će biti i u narednom periodu, pa da ga držim za riječ i opet ukažem na ono što bi se moglo unaprijediti, odnosno, u ovom slučaju ispraviti. Naime, slike sa foruma se ne prikazuju ispravno u IE na Lumia 930 telefonu, pod WP 8.1.

 

Ukoliko imate mogućnost testirati, molio bih da testirate.

 

Hvala unaprijed!

Daj screenshot. 

Kill Frenzy kaže...

Nesto ne valja. Nece dalje od ovoga. Sta god kliknem nista se ne dogadja. Ios

Ovo nije mobilni web. Mobilni web je na m.bug.hr. Nemam pojma što je ovo. 

Domagoj
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online
Kill Frenzy kaže...

Nesto ne valja. Nece dalje od ovoga. Sta god kliknem nista se ne dogadja. Ios

 i kod mene je ista stvar.

btw nekužim ovaj tu od 4mala, inače ovo je aplikacija na storu...koja ne radi....

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2015 12:09 (ZeNGe_CRO-mt).
16 godina
offline
Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online

Ma to je onaj vas app koji nije zazivio...krivo sam stisnul ;-)

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2015 12:10 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online
mfrankovic kaže...
Domagoj kaže...
peace_of_cake kaže...

da li ce ikada biti uveden upload slika bez automatskog tj. neizostavnog resize-a, barem kao dodatna mogucnost?

A gdje bismo trpali sve te slike ako ih počnemo spremati u originalnoj veličini? 

 Azure storage. :)

 Amazon S3 :)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
moderator
offline
Re: Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online
ZeNGe_CRO-mt kaže...
Kill Frenzy kaže...

Nesto ne valja. Nece dalje od ovoga. Sta god kliknem nista se ne dogadja. Ios

 i kod mene je ista stvar.

btw nekužim ovaj tu od 4mala, inače ovo je aplikacija na storu...koja ne radi....

 

4mal kaže...

Ma to je onaj vas app koji nije zazivio...krivo sam stisnul ;-)

Ne znam dečki što vi gledate, pa da ponovim - Bug NEMA mobilnu aplikaciju za praćenje weba i foruma Bug Online.

 

Postojala je davno jedna eksperimentalna, bazirana na ShoutEemu od Pet minuta (u njoj su se prikazivali samo RSS-ovi), napuštena prije nekoliko godina (i uklonjena sa storea) i jedna za Android, napravljena od ajmo reći fanova entuzijasta, s kojom nikada nismo imali apsolutno nikakve veze, ni službeno ni neslužbeno.

 

Tekst, povodom kojega i pišemo ove komentare, odnosi se na mobilnu verziju weba i foruma Bug Online: http://m.bug.hr/

...
15 godina
offline
Re: Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online
Domagoj kaže...
....
morrisoN kaže...

Čestitike BUG-u na odlično obavljenom poslu. Čast mi je i privilegija biti suodgovoran za neke promjene od bete do finalne verzije (moj skromni doprinos je u konstruktivnoj kritici i prijedlogu da se navigacija prebaci na desnu stranu).

 

Kao što Miro reče, unapređenja će biti i u narednom periodu, pa da ga držim za riječ i opet ukažem na ono što bi se moglo unaprijediti, odnosno, u ovom slučaju ispraviti. Naime, slike sa foruma se ne prikazuju ispravno u IE na Lumia 930 telefonu, pod WP 8.1.

 

Ukoliko imate mogućnost testirati, molio bih da testirate.

 

Hvala unaprijed!

Daj screenshot. 

 

morrisoN
14 godina
offline
Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online
2 buga u 10 minuta koristenja.. Ovo na prvoj slici mi se vec 3-4 puta pokazalo a na 2. Slici vidite da uopce ne vidim slike..
http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online

Probao.

Zadovoljan.

Not bad, not bad...

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online
Takoder na WP u UC browseru se ne prikazuju sve slike.
13 godina
neaktivan
offline
Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online

meni je samo bedasto da si bug kao firma dopušta da u današnje doba nema svoju aandroid i IOS aplikaciju, a kao glavni IT forum je BUG forum i časopis BUG kao časopis stoji jako dobro u svojim krugovima na tom području.

onak upitnik? 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online
ZeNGe_CRO-mt kaže...

meni je samo bedasto da si bug kao firma dopušta da u današnje doba nema svoju aandroid i IOS aplikaciju, a kao glavni IT forum je BUG forum i časopis BUG kao časopis stoji jako dobro u svojim krugovima na tom području.

onak upitnik? 

 

 zasto?

govorim vlastite misli/iskustva (naravno, drugo nema smisla pisati)..

cemu aplikacija? kakvu bi prednost imao sa aplikacijom? sumnjam da bi ista brze radila a prednosti se ne mogu sjetiti nijedne.

i ovak mi je bug uvijek u speed dialu i historyu i nista duze mi ne treba za pristup portalu nego sto bi mi nudila aplikacija.

a i inace izbjegavam aplikacije za news portale osim onih koji bas izgledaju vrhunski (washington post npr al i njega cu koristit dok  ne istekne trial period).

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Re: Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online
Domagoj kaže...
peace_of_cake kaže...

da li ce ikada biti uveden upload slika bez automatskog tj. neizostavnog resize-a, barem kao dodatna mogucnost?

A gdje bismo trpali sve te slike ako ih počnemo spremati u originalnoj veličini? 

Jeste li razmišljali da uploadane slike (samo one iz posta) šaljete na Imgur umjesto na vaše servere? Tako vam serveri ne bi bili puni i mogle bi se uploadati slike onakve kakve zaista jesu. Možda zvuči neprofesionalno, ali gledajte na to s pozitivne strane - nećete imati natrpan server, a forumaši bi opet bili zadovoljni.

 

Updateani mobilni BOL još nisam isprobao, javim iskustva. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2015 21:48 (Marko :D).
10 godina
neaktivan
offline
Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online

Ako nije problem da se doda support sa tile-ove kad se pinuje na start screen. http://webdesign.tutsplus.com/tutorials/how-to-add-windows-tiles-to-your-website--cms-23099

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2015 22:10 (lafacukur).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online
Bijah predlozio search, koji je i dodan, no nazalost ova izborna traka mi nejde u glavu jer sam na androidu a to je uvijek slijeva, pa bih volio da se tipka za odlazak na vijesti i izborna traka zamijene.
Sve u svemu bolje nego klasicna verzija, dobar posao. :)
Hardwell - Young Again
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online
ZeNGe_CRO-mt kaže...

meni je samo bedasto da si bug kao firma dopušta da u današnje doba nema svoju aandroid i IOS aplikaciju, a kao glavni IT forum je BUG forum i časopis BUG kao časopis stoji jako dobro u svojim krugovima na tom području.

onak upitnik? 

 

Za sada nam to nije u planu, pisao sam o tome već u kolovozu...

Marko :D kaže...
Domagoj kaže...
peace_of_cake kaže...

da li ce ikada biti uveden upload slika bez automatskog tj. neizostavnog resize-a, barem kao dodatna mogucnost?

A gdje bismo trpali sve te slike ako ih počnemo spremati u originalnoj veličini? 

Jeste li razmišljali da uploadane slike (samo one iz posta) šaljete na Imgur umjesto na vaše servere? Tako vam serveri ne bi bili puni i mogle bi se uploadati slike onakve kakve zaista jesu. Možda zvuči neprofesionalno, ali gledajte na to s pozitivne strane - nećete imati natrpan server, a forumaši bi opet bili zadovoljni.

 

Nije mi baš jasno - ti to predlažeš jer želiš da slike budu u izvornoj veličini, ili...?

lafacukur kaže...

Ako nije problem da se doda support sa tile-ove kad se pinuje na start screen. http://webdesign.tutsplus.com/tutorials/how-to-add-windows-tiles-to-your-website--cms-23099

 Za Domagoja :)

leon98 kaže...
Bijah predlozio search, koji je i dodan, no nazalost ova izborna traka mi nejde u glavu jer sam na androidu a to je uvijek slijeva, pa bih volio da se tipka za odlazak na vijesti i izborna traka zamijene.
Sve u svemu bolje nego klasicna verzija, dobar posao. :)

Ne može - ovako je spretnije sada kada je sve desno. Budeš se naviknuo!

...
12 godina
offline
Nadograđen i dovršen mobilni web Bug Online

i dalje nista od tapatalka za forum?

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice