Nexus One u 720p

poruka: 24
|
čitano: 7.001
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nexus One u 720p".
14 godina
neaktivan
offline
Nexus One u 720p

radi li to onda i u desireu? mislim trebalo bi ne?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nexus One u 720p
Kečko kaže...

radi li to onda i u desireu? mislim trebalo bi ne?

Nadam se da da, jer u nacelu to su isti mobiteli, makar neznam  dal imaju istu kameru. Uostalom, steta da HTC nije to napravil vec do sad, oni su prezauzeti da stancaju nove modele. Sad nakon kaj imam desire oko mkesec dana i programiram za njega, mogu zakljuciti da su jos uvijek i Android i Desire poluproizvodi. Nemam volje ni vremena da sad objasnjavam zakaj tak mislim, no sudeci po Chrome-u, moglo bi se popraviti stanje vezano uz Android, za Desire nisam bas siguran. Mogli su ga puno bolje napraviti buduci da im je to top model, a  ovak ispada "nit vrit nit mimo"!

15 godina
offline
RE: Nexus One u 720p

 

Jel to digitalno uvečan video ili pravi nativni 720p?

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nexus One u 720p
axis kaže...

moćan, a ružan dizajnom

 Meni je 10 puta ljepši nego iphone.

Iako su mi najljepši hero i legend.

Do why me key too - pročitaj ovo brzo :)
Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Nexus One u 720p
axis kaže...

moćan, a ružan dizajnom

 

Muski.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nexus One u 720p
Kečko kaže...

radi li to onda i u desireu? mislim trebalo bi ne?

Pa s obzirom da su portali Froyo sa N1 na Desire, ocekujem da ce slicno biti i s ovim, iako je jos HTC najavio podrsku za DivX ih 720p video u Desireu.

15 godina
neaktivan
offline
Nexus One u 720p

Kako oni mogu softverskom nadogradnjom dignuti snimanje na 720p? Može li mi netko to objasniti? Zar nema to veze samo sa rezolucijom kamere?

 

Hvala!

PSN: filip99 // Meanwhile, in North Korea: NOM, NOM, NOM!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Nexus One u 720p
pa sama kamera podrzava 720p, ali je dosada softver ogranicavao snimanje
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nexus One u 720p
lukavg kaže...
pa sama kamera podrzava 720p, ali je dosada softver ogranicavao snimanje

Pa zašto onda na prvom mjestu nisu izdali 720p? Glup potez..

PSN: filip99 // Meanwhile, in North Korea: NOM, NOM, NOM!
15 godina
neaktivan
offline
Nexus One u 720p

Mozda zbog neoptimiziranosti samog softvera?Nevinašce

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nexus One u 720p
AlienWare1 kaže...

Pa zašto onda na prvom mjestu nisu izdali 720p? Glup potez..

Eh pa nemože apple biti jedini da softverski zaključava određene stvari...samo što onda to nije glup potez, već pametna ideja da se pričeka da se softvare usavrši pa tek onda pusti kao novi featureBelji se

Stoja
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nexus One u 720p
AlienWare1 kaže...

Kako oni mogu softverskom nadogradnjom dignuti snimanje na 720p? Može li mi netko to objasniti? Zar nema to veze samo sa rezolucijom kamere?

 

Hvala!

Kamera podrzava, a najbitnije pored toga je da i Snapdragon podrzava 720p kodiranje.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nexus One u 720p
Kečko kaže...

radi li to onda i u desireu? mislim trebalo bi ne?

ja sam se isto pito kad sam ovo juce vidia na engadgetu al naisa sam na problem sa CyanogenModom il sam mozda glup pa neznan u   cemu je caka uglavnom nisan ga uspia stavit na desire

RazorNapster
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nexus One u 720p
Aldo kaže...
Kečko kaže...

radi li to onda i u desireu? mislim trebalo bi ne?

Nadam se da da, jer u nacelu to su isti mobiteli, makar neznam   dal imaju istu kameru. Uostalom, steta da HTC nije to napravil vec do sad, oni su prezauzeti da stancaju nove modele. Sad nakon kaj imam desire oko mkesec dana i programiram za njega, mogu zakljuciti da su jos uvijek i Android i Desire poluproizvodi. Nemam volje ni vremena da sad objasnjavam zakaj tak mislim, no sudeci po Chrome-u, moglo bi se popraviti stanje vezano uz Android, za Desire nisam bas siguran. Mogli su ga puno bolje napraviti buduci da im je to top model, a   ovak ispada "nit vrit nit mimo"!

Zašto su poluproizvodi? Nemam iskustva sa Androidom niti sa Desireom, pa me zanima odgovor jer ga baš namjeravam kupit,

a ako već programiraš za njega, vjerujem da si detaljnije upoznat u srž, pa se nadam i kvalitetnijem odgovoru..

Thnx

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nexus One u 720p
infinityzg kaže...
AlienWare1 kaže...

Kako oni mogu softverskom nadogradnjom dignuti snimanje na 720p? Može li mi netko to objasniti? Zar nema to veze samo sa rezolucijom kamere?

 

Hvala!

Kamera podrzava, a najbitnije pored toga je da i Snapdragon podrzava 720p kodiranje.

dali bi trebao isto moći i HD2 pošto ima isti procesor?

tko želi objaviti svoje gej opredjeljenje nek slobodno stisne thumbs down xD
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nexus One u 720p
alien kaže...
infinityzg kaže...
AlienWare1 kaže...

Kako oni mogu softverskom nadogradnjom dignuti snimanje na 720p? Može li mi netko to objasniti? Zar nema to veze samo sa rezolucijom kamere?

 

Hvala!

Kamera podrzava, a najbitnije pored toga je da i Snapdragon podrzava 720p kodiranje.

dali bi trebao isto moći i HD2 pošto ima isti procesor?

Evo sto kaze wiki za Desier: "The hardware has the potential for high-definition video, if available, with future updates. The Android operating system has the capability to take advantage of the video circuitry onboard the Snapdragon processor, enabling the device to capture and playback video at high-definition 720p on a WVGA screen"

 

Isti CPU ima i HD2. Sad sve ovisi o softwareu.

15 godina
offline
Nexus One u 720p

A isti procesor ima i SE x10 za koji je također najavljen hd video krajem godine, što očito znači da svi oni to podržavajuOsmijeh

Stoja
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nexus One u 720p
Barnie kaže...
Kečko kaže...

radi li to onda i u desireu? mislim trebalo bi ne?

ja sam se isto pito kad sam ovo juce vidia na engadgetu al naisa sam na problem sa CyanogenModom il sam mozda glup pa neznan u   cemu je caka uglavnom nisan ga uspia stavit na desire

 

Koliko se sjecam CyanogenModom ne radi na HTC mobitelima zbog nekih problemsa s SenseUIom (mislim cak neki leglalni problemi s HTC-om).

 

Ali HTC je kao sta je vec napisano ovdje najavio podrsku za HD video u nekom od sljedecih updateova jer kao sta se vidi hardver to podrzava.

http://www.mojtv.info
15 godina
neaktivan
offline
Nexus One u 720p

 ne izgleda loše.. za mobitel naravno!

 

tko želi objaviti svoje gej opredjeljenje nek slobodno stisne thumbs down xD
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nexus One u 720p
alien kaže...

 ne izgleda loše.. za mobitel naravno!

 

Pa relativno i je loše...ovo valjda na nekih 15 frama vrti...meni je draže da imam 320x240 ali da ima lock na 30 frama nego HD reza ali zato da se vuće ko krepana mačka...naravno kažu još da je ovo tek u izradi da bi se trebale još poboljšati performanse.

Stoja
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nexus One u 720p
alien kaže...

 ne izgleda loše.. za mobitel naravno!

 

Da, nije uopce lose, treba jos malo radit na tome ali izgleda da je hack uspio.

THIS FORUM HAS JUST JUMPED THE SHARK
16 godina
offline
RE: Nexus One u 720p
Barnie kaže...

ja sam se isto pito kad sam ovo juce vidia na engadgetu al naisa sam na problem sa CyanogenModom il sam mozda glup pa neznan u   cemu je caka uglavnom nisan ga uspia stavit na desire

Očito se još ne može na Desire, postoje neke sitnice, koje se moraju srediti.  Vjerujem i da će to biti sređeno?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nexus One u 720p
HCSC kaže...
Barnie kaže...

ja sam se isto pito kad sam ovo juce vidia na engadgetu al naisa sam na problem sa CyanogenModom il sam mozda glup pa neznan u   cemu je caka uglavnom nisan ga uspia stavit na desire

Očito se još ne može na Desire, postoje neke sitnice, koje se moraju srediti.  Vjerujem i da će to biti sređeno?

Pa valjda hoce vise je pitanje vremena kad ce on dobit svojih pet minuta sad su najslavniji android uredaju motorola droid i n1 uz htc magic i dream

RazorNapster
14 godina
protjeran
offline
Nexus One u 720p

Stvar je u tome da softver nije mogao reproducirati 720p video.

Zamislite ovako, vi imate dvd pržilicu, ali koristite nero 1, i ne možete pržiti dvde jer on to ne podržava.

Google nije namjerno ograničavao kao apple, samo dio koda koji omogućava snimanje 720p videa nije bio napisan.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice