Nintendo 3DS razgrabljen

poruka: 46
|
čitano: 5.777
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nintendo 3DS razgrabljen".
14 godina
neaktivan
offline
Nintendo 3DS razgrabljen

Čudni ljudi su ti japanci ...

Bilo bi zgodno...ali nije potrebno.
 
0 7 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nintendo 3DS razgrabljen

Mali zuti {#}{#}

Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo 3DS razgrabljen

čudni smo mi (ili smo toliko siromašni) - kod nas nema nijedne ručne konzole - ni PSP ni Nintendo. A i od ovih konzola ima samo PS jer ima krekane igre. Jel smo stvarno toliko siromašni ili nas ne zanimaju te stvari?

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2011 20:18 (Cile).
15 godina
neaktivan
offline
Nintendo 3DS razgrabljen

Uzimam ga ako budem imao kesa kad izadje.

 

3x bolja stvar od PSP2.

Moje teme - 100% spam free
Moj PC  
8 2 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo 3DS razgrabljen

Možda ga uzmem ako će biti max 2200 KN kod nas, ali ne vjerujem..... naši su bahati, pohlepni i misle samo na svoje dupe

 

Jeste li primjetili da na svim stranim shopovima već piše cijena konzole za pre-order (na američkim, britanskim, njemačkim....)? a tu kod nas još ništa ne piše :S

 

 

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo 3DS razgrabljen
franky kaže...

Uzimam ga ako budem imao kesa kad izadje.

 

3x bolja stvar od PSP2.

Bolji je od NGP-a koliko i Iphone od ostalih smartphonova. Drži ga samo brand i igre koje Nitendo muze od svog postojanja.

15 godina
offline
Nintendo 3DS razgrabljen

Ove konzole se zapravo niti ne mogu uspoređivati jer ne dolaze s istim igrama, ok.... 3DS će to malo promijeniti (Resident Evil i sl....) ali obični Nintendo DS se uopće ne može uspoređivati s PSP-om......

 

Ionako oni koji imaju DS, imaju i PSP....

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2011 22:03 (lovac82).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo 3DS razgrabljen
digital.zero kaže...
franky kaže...

Uzimam ga ako budem imao kesa kad izadje.

 

3x bolja stvar od PSP2.

Bolji je od NGP-a koliko i Iphone od ostalih smartphonova. Drži ga samo brand i igre koje Nitendo muze od svog postojanja.

Meni nije bitno što ga drži.

Moje teme - 100% spam free
13 godina
protjeran
offline
Nintendo 3DS razgrabljen

samo u japanu i idu te prijenosne konzole ko lude...ja ih nikad nisam bio ljubitelj,ili igraj kako valja (velike konzole ili PC) ili nikako.to odigrat nest u tramvaju na 15minuta mi je bezveze,a sad odkad su smartfoni u zadnjih nekoliko godina i oni ce im uzet dio trzista

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo 3DS razgrabljen
bugonja kaže...

samo u japanu i idu te prijenosne konzole ko lude...ja ih nikad nisam bio ljubitelj,ili igraj kako valja (velike konzole ili PC) ili nikako.to odigrat nest u tramvaju na 15minuta mi je bezveze,a sad odkad su smartfoni u zadnjih nekoliko godina i oni ce im uzet dio trzista

 

to ti je zato jer nisi nikad igrao Zeldu ili Final Fantasy na DSu ... da si barem jednom to isprobao, uvidio bi da niti jedna igra na konzoli (ali doslovce, niti jedna) nije igrivošću mjerljiva s ovim dvjema. Inače sam prilično casual gamer, igram igrice možda sat vremena tjedno (uključujući solitaire) ali Zelda mi je tada (kad sam imao DS) predstavljala nešto što se igralo do ranih jutarnjih sati - iako sam radio od 8 ... ali rade ove igre isplatilo se biti krepan na poslu cijeli dan... a ove tu na konzolama, nema tu više šta - isto sranje drugo pakovanje, igrao si jednu, igrao si ih sve. Grafika grafika grafika, to je zapravo sve. Jedine inovacije koje dolaze na konzole (i jedina svjetla točka) jesu one od nezavisnih "indie" proizvođača, ali te se i tako ne prodaju u puno primjeraka ...

:)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo 3DS razgrabljen
ma cekam ja psp2 gdje su prave igre, a ne ovo. sad zbog 3d ludovat bezveze
14 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo 3DS razgrabljen
d3stroy3r_cro kaže...

Čudni ljudi su ti japanci ...

tko japanci? ma neee...

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
15 godina
offline
Re: Nintendo 3DS razgrabljen
davorinho kaže...
ma cekam ja psp2 gdje su prave igre, a ne ovo. sad zbog 3d ludovat bezveze

Što misliš pod tim "prave igre"?

 

Možda grafika? možda crysis i sl na džepnoj konzoli? ne, hvala!  sigurno misliš na igru s dobrom grafikom

 

Da me ne shvatiš krivo, lijepo je vidjeti igru s dobrom grafikom, pogotovo ako je još i zabavna i ima dobru priču. Ali koji će mi k**** crysis na džepnoj konzoli? pa više volim zaigrati super maria, zeldu i sl koje su zabavnije dok sam recimo na putu....    nije da ja sad pljujem po PSP-u, igrao sam i dobar je, al opet mi je daleko zabavniji DS

 

Takve igre poput poput crysis-a i ostale mogu "derat" na konzoli i kompu dok sam doma....  nije sve u hebe*** grafici

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
16 godina
offline
Re: Nintendo 3DS razgrabljen
Cile kaže...

čudni smo mi (ili smo toliko siromašni) - kod nas nema nijedne ručne konzole - ni PSP ni Nintendo. A i od ovih konzola ima samo PS jer ima krekane igre. Jel smo stvarno toliko siromašni ili nas ne zanimaju te stvari?

Ček, o čemu ti to? Kako to onda ja imam i PSP i NDS ako ih kod nas nema? Pogledaj u trgovine koje prodaju konzole pa ćeš vidjeti i PSP i NDS i Wii, ne samo PS (koji ima "krekane" igre tek odnedavno).

16 godina
offline
Nintendo 3DS razgrabljen

Jel itko primjetio koliko je ružan taj komad plastike. Kao da je u pitanju neki prototip,a ne finalni proizvod. Da se razumijemo ovdje ne govorim o kvaliteti, igrama, upotrebljivosti, ovdje mislim isključivo i samo na jezivo ružan uređaj koji kao da je izašao iz nečije garaže. Za one koji ne vjeruju riječima, pogledajte slike:

 

http://www.engadget.com/photos/nintendo-3ds-hands-on-and-impressions/#3800534

 

 

1 Lijep je
0 Ružan je
17 Nije me briga kako izgleda
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo 3DS razgrabljen
Jazzer kaže...

Jel itko primjetio koliko je ružan taj komad plastike. Kao da je u pitanju neki prototip,a ne finalni proizvod. Da se razumijemo ovdje ne govorim o kvaliteti, igrama, upotrebljivosti, ovdje mislim isključivo i samo na jezivo ružan uređaj koji kao da je izašao iz nečije garaže. Za one koji ne vjeruju riječima, pogledajte slike:

 

http://www.engadget.com/photos/nintendo-3ds-hands-on-and-impressions/#3800534

 

 

sad ruzan...al kao da je losa plastika bas se vide sve necistoce od prasine do otiska prstiju

http://www.nyaa.eu/?page=separate&user=102042 // http://protocol4.animehr.com
13 godina
neaktivan
offline
Nintendo 3DS razgrabljen

Prakticki za nintendo imas par hitova a ostale igru su sranja, psp je milijun puta bolji, ajooooj NGP

Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo 3DS razgrabljen
Bera kaže...

Prakticki za nintendo imas par hitova a ostale igru su sranja, psp je milijun puta bolji, ajooooj NGP

Za nintendo valjda imas 3x vise dobrih igara nego za PSP. Znam, imao sam PSP i odmah sam ga se rijesio zbog nedostatka igara.

Moje teme - 100% spam free
15 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo 3DS razgrabljen
franky kaže...
Bera kaže...

Prakticki za nintendo imas par hitova a ostale igru su sranja, psp je milijun puta bolji, ajooooj NGP

Za nintendo valjda imas 3x vise dobrih igara nego za PSP. Znam, imao sam PSP i odmah sam ga se rijesio zbog nedostatka igara.

je nintendo ima jako dobre igre pogotovo japanske rpg-e zbog cega me i najvise tak konzola privlaci

http://www.nyaa.eu/?page=separate&user=102042 // http://protocol4.animehr.com
15 godina
offline
Nintendo 3DS razgrabljen

Varaš se, nintendo je uvijek bio poznat po dobrim RPG igrama, ima ih na bacanje....  i pogledaj malo koliko ima igara za DS, a koliko za PSP.....  PSP je dobar, šteta što nema više igara, to je uglavnom razlog zbog kojeg se ljudi odluče prodati konzolu

 

Naravno, ima igara koje mi se ne dopadaju, ali na sreću, igara ima na bacanje pa mogu birati

 

BTW ako ćemo o izgledu 3DS konzole (PSP/NGP je ljepši), prolazna ocjena, bolje mi je potpuno crni 3DS. Zapravo, uopće me ne zanima toliko izgled, bitno je da je kućište izdržljivo i naravno, da bude dobrih/zabavnih igara

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2011 18:07 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nintendo 3DS razgrabljen

nintendo mi se vise cini za klince, sa hardcore gamera poput mene nemogu zadovoljit pixelni rpg-evi

Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Nintendo 3DS razgrabljen
Bera kaže...

nintendo mi se vise cini za klince, sa hardcore gamera poput mene nemogu zadovoljit pixelni rpg-evi

A to bi značilo? Šta da je grafika loša? Pa šta ti treba 32x AA 1080p 120fps i 400 milijuna poligona na džepnoj konzoli? Ajme meni...{#}

Pinky je zakon... ⇓ tu klikni :) I ♥ π
15 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo 3DS razgrabljen
Bera kaže...

nintendo mi se vise cini za klince, sa hardcore gamera poput mene nemogu zadovoljit pixelni rpg-evi

  znaci ti na svoju prijenosnu konzolu spajas volan pa igras autosimulacije, il igras flight simulator na prijenosnoj konzoli il sta?

sta to znaci hardcore gamer? sta to znaci?

 

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
offline
Nintendo 3DS razgrabljen

Kad već spominješ hardcore gaming, hardcore gameri su oni kojima je grafika na zadnjem mjestu..... zna se što je na prvom

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2011 20:28 (lovac82).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo 3DS razgrabljen
lovac82 kaže...

Kad već spominješ hardcore gaming, hardcore gameri su oni kojima je grafika na zadnjem mjestu..... zna se što je na prvom

  po mom kolko je igrivo, zabavno i zanimljivo...a to je nesto sta nedostaje prakticki svim novim igrama sa ultramegaturbo grafikom

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo 3DS razgrabljen
lovac82 kaže...

Kad već spominješ hardcore gaming, hardcore gameri su oni kojima je grafika na zadnjem mjestu..... zna se što je na prvom

da... i onda je svizac smotao cokoladu...

 

 

za tebe i ostale wanna be gamere...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo 3DS razgrabljen
bobica257 kaže...
Bera kaže...

nintendo mi se vise cini za klince, sa hardcore gamera poput mene nemogu zadovoljit pixelni rpg-evi

A to bi značilo? Šta da je grafika loša? Pa šta ti treba 32x AA 1080p 120fps i 400 milijuna poligona na džepnoj konzoli? Ajme meni...{#}

OMG grafika je bas super, idem igrat Super Maria i ostala sranj*, neke igre imaju super grafiku ali neke boze sacuvaj, PIXEL PIXEL

15 godina
neaktivan
offline
Nintendo 3DS razgrabljen

2250 kn preporučena cijena na dan launcha u Algoritmu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo 3DS razgrabljen
franky kaže...

2250 kn preporučena cijena na dan launcha u Algoritmu.

  lol, nisam bio daleko sa procjenom od 2500kn, strasno, ja ga vani negdje uzimam nek se hebu...

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
offline
Re: Nintendo 3DS razgrabljen
grimyHR kaže...
franky kaže...

2250 kn preporučena cijena na dan launcha u Algoritmu.

  lol, nisam bio daleko sa procjenom od 2500kn, strasno, ja ga vani negdje uzimam nek se hebu...

Moja procjena je također bila vrlo dobra 2200 {#}

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice